BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jožko »

videl som tam Fábiu
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Správně, teď ještě uhodni motorizaci a získáváš 1.cenu. :ymhug:
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

JJ elise, kruty vozitko. Byl i trochu pretacivy. Jestli si nekdy nekdo stezoval ze ma hlucny auto, doporucuju se v tom projet. Je to zazitek. Docela chapu proc neklesaji nijak extra na cenne. Jeste jsem byl povozen v M2 a giulii QV, to jsem i ridl bohuzel jen z kopce a na zimacich. Absolutne to nedrzelo a mel jsem dost problem cokoliv ubrzdit, vubec jsem nemel v zataceni a brzdeni duveru. Ale jede to dost dobre. Turbo ftw :-) Manual funguje skvele, nechapu jak si na nej nekdo muze stezovat. I ty meziplyny to strili suprove.

MZ: vedle lotuse musi byt cayman komfortni jako rolls-royce :-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Nahanecka s Lotusama.

Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Nádherná projížďka, co to je za cesty? Tam chci :x
To jsi s těmi Lotusy fakt udržel krok, nebo na tebe čekaly?
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Cervenohorske sedlo, mas to kousek ;-)
Lotusy bych rekl, ze necekaly. Kluci rikali, ze jim to ustrelovalo a jednou ten exige dostal nepekny nedotacivy smyk, projev tenkych prednich gum. Elise bych rekl, ze bude rychlejsi tak do 150 a pak jede lip Zko ... Exige je celkove rychlejsi, mozna jako E46 M3 co ma mmira? Ale z projizdky na okresce bych nedelal zavery co je rychlejsi. Vsecky tyhle hracky by tam stejne znicila ta Giulie QV, to je jina galaxie ...

Jeste jsme jeli projizdku se 130i, ale to je nepublikovatelny, jelo se dle hesla "cara neni zed" :-D ...
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Do konce dubna mám víkendy obsazené, ale až někam na Moravě vyrazíte v květnu, tak dej vědět, sjel bych si s vámi.
Odkaz na video se stotřícou mi pošli do SZ ;)
:ar!
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Kavis »

Sedlo je tedka krasne.. Ale i za stara to slo, byt to bylo docela rozbite. Nezapomenu na to, kdyz si moje zena sla nahore odlozit "boa" (nakonec to teda rozdychala) :D a to byla jen 320d e46..
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Jo, jde to i kdyz je to az moc otevreny, takova okreska ala brnensky okruh, tedy vykonu neni nikdy dost. Byva tam dost motorkaru a ti docela zavazi. Na rovince uleti, ale v zatacce je auto zcela deklasuje.

Az bude ok auto, tak si hodim na zadek zimaky a pojedu je tam dodelat :-), zatacky jsou krasne prehledny ...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Někteří motorkáři v pohodě, ale našlo se pár urpuťáků, co to drželi až do zatáčky, aby stejně vyměkli, že jim to šaškování za to stojí. Proč si nejedou svoje tempo, ale musí dělat naschvály...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět