BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Hooodne dobreee :-bd

PS: jak si mam ja teraz kupit nejake "zabavne" fwd?! ^#(^
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Duke_Luke »

zabavne fwd? honda civic typeR ?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: čtv 30 pro 00:10 Hooodne dobreee :-bd

PS: jak si mam ja teraz kupit nejake "zabavne" fwd?! ^#(^
Diky :-). Bylo tu super, nikde nikdo a jen pada cerstvy snih. Nejlepsi driftovacka ever :-)

Proto bych si poridil 120i/d :-) ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: čtv 30 pro 10:13 Diky :-). Bylo tu super, nikde nikdo a jen pada cerstvy snih. Nejlepsi driftovacka ever :-)

Proto bych si poridil 120i/d :-) ...
No zavidim zavidim, to su idealne podmienky :-bd
Ale na ten drift na 4 bych uz gule rozhodne nemal...ked sa ti to tam zalomilo este o trochu viac, nebolo by mi vsetko jedno :-t

Jo 120i/d by bolo ideal, ale bez svoru to proste neni ono...po E46 325i a M135i kde mi ta nekonzistentnost fakt vadila a nasypat 1500€ do toho sa mi moc nechce @-)

Asi to nejak dobojujem s Pindy Pandou a nasetrim na to Toyobaru snad raz...

Duke: Type R je mimo budget...narazam na jedno vlakno co som tu otvoril par dni dozadu...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Vroom: úplně stejně jsem si to užil, když jsem se v ten samý večer vracel z kina (btw: Matrix 4 - za mě super), a vodil jsem si po neprotaženým městě Sportíka. Jen ty táhlý plynový drifty se s tím nedají no, ale zase se dá skandinávský flick ;) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Lachende Bestien »

jarka píše: čtv 30 pro 12:26..(btw: Matrix 4 - za mě super)..
To myslíte sarkasticky, předpokládám?
S kvalitou produkce původní trilogie (hlavně prvního dílu) se to absolutně nedá srovnávat - po všech stránkách podprůměrné dílo, ať už jde o scénář, herecké výkony (snad kromě třínýtky, kýnu nějak moc nepřesvědčil) televizních herců, nepřehledné akční scény snímané kameramanem s alzheimrem a parkinsnem a CGI též horší než před 20 lety. I ten ikonický "bullet-time", kterým se původní metriks proslavil, je podivně trhaný a neplynulý.

Co však nelze tomuto filmovému "dílu" upřít, je jak perfektně svým vyzněním zapadá do dnešní čím dál prolhanější doby všeobecného úpadku.
Pokud tedy mělo být hlavním motivem filmu zobrazení všudypřítomné degenerace lidské společnosti, svůj úkol splnil na jedničku.

Celé to na mě působilo tak, jakoby se fanoušci původní trilogie rozhodli natočit amatérskou parodii (viz. scény s "novým" morfeem aj.) a povedlo se jim nějak přesvědčit kýna a rašeliniště, aby jim v tom zahráli.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: čtv 30 pro 11:26
Vrooom píše: čtv 30 pro 10:13 Diky :-). Bylo tu super, nikde nikdo a jen pada cerstvy snih. Nejlepsi driftovacka ever :-)

Proto bych si poridil 120i/d :-) ...
No zavidim zavidim, to su idealne podmienky :-bd
Ale na ten drift na 4 bych uz gule rozhodne nemal...ked sa ti to tam zalomilo este o trochu viac, nebolo by mi vsetko jedno :-t

Jo 120i/d by bolo ideal, ale bez svoru to proste neni ono...po E46 325i a M135i kde mi ta nekonzistentnost fakt vadila a nasypat 1500€ do toho sa mi moc nechce @-)
No cele to projet chvili trvalo, ono se to dost rozjelo ze na konci bych tam nejradsi dal i 5 rychlost :-) (ale taky se to uz nedalo ubrzdit abych trefil zatacku :D ...) Mozna jsem to mel rovnu utrhnout na 5tku. Ale jinak to bylo docela dobre kontrolovatelne, spis jak je tma a snezi tak neni az tak vynikajici vyditelnost, to ty najezdy jsou paradne osvetleny :-)
Hele mel jsem to prvni zimu s open diffem a na cerstvym snehu se taky dalo.
Viz. tady, koukej jak si ten driftik jeste utahnu :-)
https://youtu.be/V_M8Pz6UNLE?t=82
U te M135 bych se bal letargicke reakce na plyn kdyz se vypne stabilizace, i ted to vozim na sport u atmosfery, kdy to ma hodne rychle reakce.

jarka píše: čtv 30 pro 12:26 Vroom: úplně stejně jsem si to užil, když jsem se v ten samý večer vracel z kina (btw: Matrix 4 - za mě super), a vodil jsem si po neprotaženým městě Sportíka. Jen ty táhlý plynový drifty se s tím nedají no, ale zase se dá skandinávský flick ;) .
Jako jo, ale jak se to neda drzet plynem ... Za me na klouzacku zadokolku. A nebo nejakou stalou ctyrkolku, by me zajimalo jak by v zime fungovaly ty nove 4wd co dokazi prenest vykon na zadek jako ted golf R.
Ad Matrix, ti nevim nevidl jsem ale hodnocnei hrozny, my byli na "Klan Gucci" a to bylo super :-)

Btw tohle jsou taky paradni podminky, prazdne cesty, denni svetlo :-))) (Myslim ze to je ukradene video uzivatele AdvEvo z youtube, ale kanal tam uz nema, driftoval s ruznyma bmw)

Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: čtv 30 pro 14:33
No cele to projet chvili trvalo, ono se to dost rozjelo ze na konci bych tam nejradsi dal i 5 rychlost :-) (ale taky se to uz nedalo ubrzdit abych trefil zatacku :D ...) Mozna jsem to mel rovnu utrhnout na 5tku. Ale jinak to bylo docela dobre kontrolovatelne, spis jak je tma a snezi tak neni az tak vynikajici vyditelnost, to ty najezdy jsou paradne osvetleny :-)
Hele mel jsem to prvni zimu s open diffem a na cerstvym snehu se taky dalo.
Viz. tady, koukej jak si ten driftik jeste utahnu :-)
https://youtu.be/V_M8Pz6UNLE?t=82
U te M135 bych se bal letargicke reakce na plyn kdyz se vypne stabilizace, i ted to vozim na sport u atmosfery, kdy to ma hodne rychle reakce.
Tak ono aj kamera zase nieco zkresli... Ale ano ked si zvyknes na povrch a nemas pod nim moc sancu chytit lad, tak sa to da lahsie odhadnut :)
A ano tie najazdy su tam hezky pekne :ymapplause:

Diky za video s open diffom...presne tam vidim to co som zazival, ze raz to ide viac, raz menej, raz to len jednym kolieckom hrabe a ras to ide krasne. Ja len viem z tej svojej MX-5, ze ked sa to v nej utrhlo tak vzdy som vedel presne jak moc a clovek s tym menej bojoval a viac si to uzival a to vies sam aj ty zo svojej Z4 ;)

A jo M135i tam ma najviac vytacalo, ze to malo tak 10 roznych jazdnych rezimov a ziadny normalny a vzdy som sedlal trochu "ine auto" :-??

Ked by ale niekde bola 120 s LSD na predaj...tak bych to snad isiel aspon skusit :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

ad. Matrix: mě se to líbilo a nemám s tím problém. Ale je fakt, že jsem rád už za to, že můžu shlídnout film a nikdo mě u toho neprudí :) . A když jsem viděl předchozí tři díly, tak jsem si tu čtyřku nemohl nechat ujít.

vroom: tak jasný, plynem se to vodí a trhá líp. Ale rozhodit předokolu a nějak efektivně toho využívat taky není špatný. Miata to není, ale žít se s tím dá :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000 píše: čtv 30 pro 15:32
Vrooom píše: čtv 30 pro 14:33
No cele to projet chvili trvalo, ono se to dost rozjelo ze na konci bych tam nejradsi dal i 5 rychlost :-) (ale taky se to uz nedalo ubrzdit abych trefil zatacku :D ...) Mozna jsem to mel rovnu utrhnout na 5tku. Ale jinak to bylo docela dobre kontrolovatelne, spis jak je tma a snezi tak neni az tak vynikajici vyditelnost, to ty najezdy jsou paradne osvetleny :-)
Hele mel jsem to prvni zimu s open diffem a na cerstvym snehu se taky dalo.
Viz. tady, koukej jak si ten driftik jeste utahnu :-)
https://youtu.be/V_M8Pz6UNLE?t=82
U te M135 bych se bal letargicke reakce na plyn kdyz se vypne stabilizace, i ted to vozim na sport u atmosfery, kdy to ma hodne rychle reakce.
Tak ono aj kamera zase nieco zkresli... Ale ano ked si zvyknes na povrch a nemas pod nim moc sancu chytit lad, tak sa to da lahsie odhadnut :)
A ano tie najazdy su tam hezky pekne :ymapplause:

Diky za video s open diffom...presne tam vidim to co som zazival, ze raz to ide viac, raz menej, raz to len jednym kolieckom hrabe a ras to ide krasne. Ja len viem z tej svojej MX-5, ze ked sa to v nej utrhlo tak vzdy som vedel presne jak moc a clovek s tym menej bojoval a viac si to uzival a to vies sam aj ty zo svojej Z4 ;)

A jo M135i tam ma najviac vytacalo, ze to malo tak 10 roznych jazdnych rezimov a ziadny normalny a vzdy som sedlal trochu "ine auto" :-??

Ked by ale niekde bola 120 s LSD na predaj...tak bych to snad isiel aspon skusit :D
120i se svorem? To mozna ani nikdy nikdo neudelal :D ... Myslim, ze je stesti narazit na 130i se svorem.
Odpovědět