BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Snowman000 píše: pon 03 led 12:59 Tak nejak a M135i pod 15 nesla
Ty jo, takovou spotřebu nemám ani na M2, na M135i to bylo okolo 10l. Vždyť to auto vůbec nežere, za 15 celkovou, na tom stojíš, jak na rýči. To jedeš furt kládu po dálnici a město?

Wroom: já bych si tu M135i úplně v klidu koupil znovu.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše: pon 03 led 19:40
Snowman000 píše: pon 03 led 12:59 Tak nejak a M135i pod 15 nesla
Ty jo, takovou spotřebu nemám ani na M2, na M135i to bylo okolo 10l. Vždyť to auto vůbec nežere, za 15 celkovou, na tom stojíš, jak na rýči. To jedeš furt kládu po dálnici a město?

Wroom: já bych si tu M135i úplně v klidu koupil znovu.
Tak ty jsi s tim ale asi nejezdil jen par km pres mesto, ne? :)

Tady z toho az tak odvareny neni.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

M.Z.: To je spotreba cisto mesto, od semaforu po semafor. Samo ze to pri jazde mimo slo udrzat pod 10, iked clovek sa dost casto aj tak nechal strhnut a vacsinou to skoncilo na 12 a clovek vsade az moc skoro ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Za mě jedna z nejlepších alternativ, na to, co to auto nabízí, je ekonomicky neskutečně příznivé. Pár, ne drahých úprav a gumovost auta v extrému zmizí, ovšem svor je nutností, to je nejdražší položka.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše: pon 03 led 22:40 Za mě jedna z nejlepších alternativ, na to, co to auto nabízí, je ekonomicky neskutečně příznivé. Pár, ne drahých úprav a gumovost auta v extrému zmizí, ovšem svor je nutností, to je nejdražší položka.
Jake upravy aby zmizela gumovost? :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

M.Z. píše: pon 03 led 22:40 Za mě jedna z nejlepších alternativ, na to, co to auto nabízí, je ekonomicky neskutečně příznivé. Pár, ne drahých úprav a gumovost auta v extrému zmizí, ovšem svor je nutností, to je nejdražší položka.
Toto nerozporujem, je to efektivne a rychle GT v seriovej forme a keby som mal pre nu vyuzitie tak si ju kludne necham, a to je aj dovod, preco som nesiel do ziadnych uprav a radsej ju nechal tak jak bola :-?
Mozno bych jej potom prisiel viac na chut, kto vie :-??

Dalsia vec, na mna bola proste az moc rychla a necitil som, ze ja som ten kto tomu uplne veli. Urcite sposobene tym, ze na nu nebol cas a musel som si na nu viacmenej furt nanovo zvykat. Divne ale je ze pri otcovej E46 M3 som to az tak nezazival, stacilo par km a uz sme si rozumeli :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od M.Z. »

Vrooom píše: úte 04 led 08:04
M.Z. píše: pon 03 led 22:40 Za mě jedna z nejlepších alternativ, na to, co to auto nabízí, je ekonomicky neskutečně příznivé. Pár, ne drahých úprav a gumovost auta v extrému zmizí, ovšem svor je nutností, to je nejdražší položka.
Jake upravy aby zmizela gumovost? :-)
uložení předních tlumičů, stabíky a tohle mi stačilo, samozřejmě lze jít dál (kompl. podvozek, silentbloky)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 530
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Eda »

Ja se po nich akorat divam a spis me laka uz 140i, kvuli B58 a jeho spolehlivosti + to jak snasi zvyseni vykonu. Vim ze me to bude lakat a z ciste zadokolky uz bych mel strach takze premyslim o xdrive - mate nekdo srovnani na 135/140i? V serii bude zadokolka se svorem urcite lepsi, ale co kdyz se vykon posune nekam na 400k?
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Eda píše: úte 04 led 09:45 Ja se po nich akorat divam a spis me laka uz 140i, kvuli B58 a jeho spolehlivosti + to jak snasi zvyseni vykonu. Vim ze me to bude lakat a z ciste zadokolky uz bych mel strach takze premyslim o xdrive - mate nekdo srovnani na 135/140i? V serii bude zadokolka se svorem urcite lepsi, ale co kdyz se vykon posune nekam na 400k?
MZ: tak to jsou docela male upravy, ja puvodne myslel, ze to je spis volnejsi od zadku.

Jo na 140i jsem taky koukal, a je to moznost. Hlavne je uz po FL, tak vypada dobre + ma ten hezci volant uvnitr :-)) M135i beru jako budget moznost.
Ja bych xdrive urcite nechtel, to spis bych uvazoval o automatu, dost se mi libi jak je to podle videii kratce poskladany, coz ten manual neni 2ka pres 100, trojka pres 160 :-/ ...
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Jo ja prave myslim, ze na zadok sa nieco dat musi pevnejsie...trosku pocit ako najprv predok ide a zadok sa len o nieco neskor zhupne :-?

Ja bych automat do toho nechcel uz len z principu, ale on ten motor prave vobec nevyzaduje mat tak nakratko poskladane prevody. Vsetko to obstara krutak a ano M135i a ani Bondova M140i nemaju vyslovenu spicku vykonostnu. Jednoducho tam mas cely cas za 3 a predbehnes aj behom najkratsej rovinky kolonu aut @-)

M135i mi prisla ze ma charakternejsi motor s viac dramatickym nastupom okolo 3500ot, kde M140i isla o nieco linearnejsie, zvuk ma lepsi taktiez M135i a v neposlednom rade nema este tie debilne medziplyny :-w

Takze ak tak bych siel do M135i LCI - krajsi exterier a interier, poladeny podvozok, ale stary motor a bez medziplynov :-bd
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět