BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od vasco »

Ten vpravo je jeden místní kuřbuřt...
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Weeper »

Tos mi toho moc neřekl. ;)) Chodil na garáž nebo je to novej člen pouze z Autofóra?
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

Weeper píše: (...) já vim jen - „Jel jsem přes 200, chtěl jsem předjet rodinku s dětma a ta mi vjela do dráhy a tak jsem to strhnul na parkoviště, přistání proběhlo hladce, ale bohužel adheze nebyla tak velká, abych si ještě nezarybařil“. Takže pokud to neni tajný tak otázka zní - jak se to stalo a kde se tam vzali všechny ty lidi včetně fotografa?
Co vice byste o tom chtel vedet? :) Stalo se to presne jak popisujete... Lide na snimcich jsou jen obeti a vrazi ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od merlin »

pjanda píše:Lide na snimcich jsou jen obeti a vrazi ;)
Otazka znie, kto je kto? :D
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Weeper »

Já to otipoval, řekl bych ne moc podařeně. Bond to rozstřelil, rodinka to viděla a zastavila v tom černym Golfu - posádka se optala jestli vše ok. Potom se asi volali švestky (z obrázku to vypadá, že natrefil na pěkný exoty ;)) ). Ten co je v tý košili je člen fóra, byť nevim kdo to kuřbuřt je převedeno do zaběhlého nicku a ten jel pravděpodobně s nim? Pán v modrym a schovaná ženská plus to Kinder bude asi z těch co tu nehodu zavinili. Kdo to fotil je mi záhadou a jak se tam vzal ještě větši (Z4 M pojme jen 1 spolujezdce a tězko kvůli tomu někdo jezdil přes republiku, aby si to nafotil). Je tu varianta, že se jel proletět s někym (pjanda?).

Kdy se to vůbec stalo orientačně a koho vyhodnotili PČR jako viníka, popřídadě nečuměli trochu, když viděli Z4 M v potoce, mladýho frajírka (promiň Bonde nemohl jsem si to odpustit :D) a tu zoranou dráhu? \m/
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od vasco »

A není to úplně jedno?

Moc se ptáš, moc se dozvíš...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Bond007 »

weeper: to je na vykladani u par piv :D cizi nestesti vzdycky potesi, takze nekomu nevadilo projet se par km :D vinikem jsem byl ja za nevenovani se rizeni a rodinka vubec pry nebyla ucastnikem nehody ;) ..klasika, uzavrelo se to malou nehodou se skodou tehdy snad jeste do 50 tisic :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od pjanda »

Bond007 píše:cizi nestesti vzdycky potesi, takze nekomu nevadilo projet se par km :D
Nerikam, ze to nebylo svym zpusobem vtipne ;), ale jel jsem tam hlavne pro vas. Navic jsem byl v tu chvili pripraven vyrazit do cilove destinace, kam jsme se nakonec alternativnimi auty zpet pres Brno tak jako tak dostali ;))
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Deli »

konec dobrý, všechno dobré :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Bond007 »

pjanda píše:
Bond007 píše:cizi nestesti vzdycky potesi, takze nekomu nevadilo projet se par km :D
Nerikam, ze to nebylo svym zpusobem vtipne ;), ale jel jsem tam hlavne pro vas. Navic jsem byl v tu chvili pripraven vyrazit do cilove destinace, kam jsme se nakonec alternativnimi auty zpet pres Brno tak jako tak dostali ;))
Ja vim ze jsme Te vytahli od rodinneho obeda :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět