koupě bmw E60 550i Mpaket

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
Good to be BAD!
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 04 pro 18:43
Bydliště: v garáži

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od Good to be BAD! »

Tominho píše: Hledám klasiku ZF a kdyžtak seženu M volant s pádlama když by to tam šlo dát, ať se trošku dá vyřádit. V autě jezdím každý den tak ZF je piánko, ale i the beast :D
To tam jde? Nejsem si jistej, možná jsem viděl pár (myslim doslova) poface 535d se ZF a klikačkou pod volantem, každopádně pokud se mi to jen nezdálo, tak to rozhodně neni nic běžnýho - chci říct, že to je častějc uvidíš jednorožce pasoucího se na šafránu.
pavproch píše:akoráth, že nešní 550i (f10) už má větrník, teda dva... 8-x
Dyby to tak byl jedinej problém těch aut, tak by to ještě šlo. Ale zejména s motorem N63 je takovejch problémů, že všichni (nejen) na 7postu na otázku "na co si dát při koupi pozor" odpovídají jednohlasně jak jeden muž, že bez záruky nekupovat a 160kkm bez vážnýho problému je pro ten motor vyloženě úspěch. Momentálně to vypadá na celoplošnou výměnu (nejen, ale hlavně) vstřiků paliva pro severní muriku, jestli to platí i pro Evropu nevim, ale podle logiky by mělo. Škoda, 7er F01 se mi líbí dost na to, abych si jí koupil. Leda poface by prej měl bejt z totohle hlediska už vyřešenej.
We prefer cat-like reflexes!
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od pavproch »

jo, na to sem už taky přišel.... kdyby (nějakým omylem) přeci jenom ešče někdy došlo na novou modrobílou vrtuli (ie. dybych se naučil žít s myšlenkou na větrník v garáži, což nevím nevím... i dyž ///M3 nabo ///M2 by mohlo můj názor změnit), tak to bude s OEM FABRICKOU zárukou na MAXX (myslím, že nejvíc jde 200tis km/6let) :ymhug:

(a jelikož LL, tak bych dělal DIY potajomky mezivýměny woleje+filtru vždycky v půlce OEM intervalu)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Good to be BAD!
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 04 pro 18:43
Bydliště: v garáži

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od Good to be BAD! »

pavproch píše:jo, na to sem už taky přišel.... kdyby (nějakým omylem) přeci jenom ešče někdy došlo na novou modrobílou vrtuli (ie. dybych se naučil žít s myšlenkou na větrník v garáži, což nevím nevím... i dyž ///M3 nabo ///M2 by mohlo můj názor změnit), tak to bude s OEM FABRICKOU zárukou na MAXX (myslím, že nejvíc jde 200tis km/6let) :ymhug:

(a jelikož LL, tak bych dělal DIY potajomky mezivýměny woleje+filtru vždycky v půlce OEM intervalu)
Myslim, že už teď je problém sehnat solidní atmosféru, pokud člověk nechce US produkci (nebo nemá na Ferrari :(( ) a je jasný, že bude jen hůř, takže to už je asi rozhodnutý. Spíš to tak vypadá, že Vltavou neproteče zas tolik vody a spalovací motor jako takovej bude docela luxusní hovadinka =)) . No, co už...

A do toho všeho ještě LL oleje... jak tak nad tim přemejšlim, tak N63 daj těch 160kkm spíš vší pravděpodobnosti navzdory :D.
We prefer cat-like reflexes!
bimmer
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03 bře 10:40

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od bimmer »

Po FL byla možnost si vedle klasického ZF připlatit za ''SportAutomat'', který měl pádla a nahradil SMG, které bylo nabízeno před FL a které opravdu nedoporučuji.
miku51
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27 říj 07:46

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od miku51 »

Dobrý den, přemýšlím o prodeji podobného auta má cca 130k km, jsem druhý majitel.. S recenzemi to sedí.
Dá se to prodat? Za kolik?
Jakoob
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: stř 12 srp 18:44

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od Jakoob »

Pri prodeji zalezi kam s tim pujdes, v autobazarech tomu podle moji zkusenosti (AAA i Esa) moc nerozumi. Zajima je stari, najezd a zakladni prvky vybavy. Pri soukromem prodeji bys mohl vytezit, pokud to mas dobre vybavene a prodat to nekomu, kdo hleda specifickou konfiguraci.

Dej sem pripadne VIN ;) nebo se porad primo na BMW klubu.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě bmw E60 550i Mpaket

Příspěvek od Snowman000 »

Manual?! :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět