Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Co jsem byl, bylo to na každé akci v pohodě. Já si teď pohrávám že bych si zajel do Mýta, tak se přidej, ti ukážu jak to jezdí se svorem a ty mně jak s úpravama :-)
Buď
https://www.autickar.cz/clanek/trackday ... -spusteny/
A nebo
https://www.specialdrive.cz/event/trackday-myto-17-6/
U special drive je výhoda že mají hezké fotky, ale autičkář to má dřív :-)

A jaké GY tedy chceš? SS nebo Asy6? Mně přijde že za zkoušku stoji i bridgestony sport. GY SS mi dle recenzí přijdou podobné michelin SS. Výborné za sucha a slabší za mokra.
Na sklouznutí musíš využit odstředívé síly, pak to je celkem ovladatelné i při "one tire fire" :D
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Do myta bych jel hned, mam to krome Brna nejbliz a naposledy sem tam byl s e36 ale ani jeden termin me nevychazi :( Projdu to a zkusim neco najit, mozna Autickar by mohl klapnout jeste.

Chcu GY SS, ty potenzy prej drzi ale na okruhu mizi pred ocima a sou nejhlucnejsi. Pokud by nebyly SS tak bych vzal Asy6, tech maji vsude skladem plno, to je takova zalozni moznost. Moje poradi: CSC7 (neni rozmer) -> PS4S (neni rozmer) -> GY SS (nejsou skladem ale mely by byt v kvetnu) -> GY Asy6
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Eda píše: stř 12 dub 15:43 Do myta bych jel hned, mam to krome Brna nejbliz a naposledy sem tam byl s e36 ale ani jeden termin me nevychazi :( Projdu to a zkusim neco najit, mozna Autickar by mohl klapnout jeste.

Chcu GY SS, ty potenzy prej drzi ale na okruhu mizi pred ocima a sou nejhlucnejsi. Pokud by nebyly SS tak bych vzal Asy6, tech maji vsude skladem plno, to je takova zalozni moznost. Moje poradi: CSC7 (neni rozmer) -> PS4S (neni rozmer) -> GY SS (nejsou skladem ale mely by byt v kvetnu) -> GY Asy6
Tak pak dej vědět. Teoreticky by šel i Brněnský okruh, když budou jízdy veřejnosti. Tam jsem byl jednou tak moc nevím co od Brna čekat, vím že tam jsou takové geometické přesné půlkruhové zatáčky. To v Sosnové jsou křívější tak to je větší vzrůšo.

Jo, ty continentaly bych taky rád zkusil, ale třeba PS4S už tak vysoko v žebříčku nemám a víc věřím PSS. A ty máš v plánu tolik trackdays? Že se bojíš o bridgestony? Já moc nevím co na zadek, skoro nejraději bych nějakou gumu z bazoše :D ... Jsem si podíval a zadní falkeny jsen nahazoval v říjnu, a v prosinci nahodil zimáky, zpět na letní v březnu a ty gumy jsou fuč. Jsem na nich najel tak 3 měsíce max. Ta Sosnová je vražda na gumy :D ... Ale třeba předky kromě sjetých vnějších hran jsou furt docela ok a vzorku mají dost a to jim dávám zabrat a kvičí jako prase když se na ně tlačí. Kromě těch hran jsou rovnoměrně sjeté. Ale ty hrany se projevují na vodě, kdy je cítit pokud vjedu na mokrou část, že tu vodu nestíhají odvádět.

Obrázek
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Tolik trackdays sice kvuli casu ne ale ty bridge podle vseho na trackdays mizi extremne, cetl sem ted uz vic ohlasu a na okruhu sice lepi ale mizi pred ocima. Za den sou prej pryc

Tady 11:30 a pak konec 14:30 a dal
https://www.youtube.com/watch?v=sKFdBXwWc9w

Tady 19 minuta
https://www.youtube.com/watch?v=t10y-87oiD4
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Jj, tady se mu taky roztekly ... https://youtu.be/fXzQBXV4HP8
Tak snad někdy budou goodyeary ...
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Novinka Potenza race vypada slibne ale klasika, neni 245/35 R18, uz me ten rozmer nebavi. Origo kola co mam necham na zimu a na pristi sezonu se podivam po necem jinym, podle vseho se podle ET vejdou i sirsi kola, dozadu 255 a dopredu 235 coz ten vyber docela rozsiri.

Goodyear SS se ze zacatku kvetna zmenil na konec kvetna, pak na prostredek kvetna a ted na konec cervna ~x( Zavrel sem oci a objednal Cup2 Connect
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Njn je to divný rozměr, ale furt jsou kdyžtak micheliny supersporty. Já je mám teď vepředu a zdají se fajn, ale před vynášením soudů je ještě musím projet, ale při jízdě po městě jsou tužší a přímější než maxxisy takže s cupama to budeš mít parádní, pak dej vědět. Co budeš pořizovat za ráfky?
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Zatim vubec nevim, budu se na to nejdriv muset poradne podivat co se me tam vlastne vleze. Teorie je nechat kola co mam jako zimni (to bych musel cupy ojet do zimy :D ) a pak na jare koupit dalsi sadu. Jakou zatim netusim
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Tak tento test vam nemohol prist v lepsiu dobu :ymhug:

A ja byt vami tak skoncim u Yoko \m/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Eda: No hodně to řeší na 1er fórech, třeba takový kombo 235/40 a 255/35 by mohlo být fajn a dostupný :)) Trocha klouzání a zadky určitě rády zmizí, to ojet předek je těžší ...

No bmw je dává i na performance kola na M3
https://www.werksraeder24.com/bmw-somme ... che-6.html
Třeba jsou fajn. I když v ostatních testech tak zázračný nejsou. Škoda že tam neměl na test GY SS pro porovnání i když ty snad nikdy nebudou dostupný v 245/35 ... :D
Odpovědět