Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Aha. Tak to já mám svor ale nic dalšího. A přijde mi to docela fajn. Jj můžeme něco dát. Třeba Mýto má mít autičkář někdy koncem května a Brno bych taky zkusil. Most už je asi příliš daleko. Já bych spíš zkusil GY super sporty než asymetric.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Jo po tech sem se dival ale vypada to ze nikde neni 245/35 R18 :( Stejnej problem je pak i u konkurence jako Continental SportContact 7, PS4S atd. Zatim to vypada ze bud Assymetric 6 nebo Bridgestone Potenza Sport a nebo pak preskocit celou kategorii a jit do Cup2 ktery paradoxne v tom rozmeru sou (a i v 225/40 R18 co potrebuju dopredu). Vydrzim s PSS jeste tak 2 mesice max, pak uz to bude muset vymyslet a tajne doufam ze PS5S budou v rozmerech co potrebuju
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Na PS5S bych necakal...premenovali sa na PSS5 a minimalne prvy rok co viem tak maju byt cisto len OEM a nasledne pod uplne inym nazvom a asi to ani nebude rovnaka guma to pojde na trh. A uz tuplom pochybujem ze to bude v 18" rozmere... X(
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Aha no zajímavý, já se díval nedávno a ty GY SS se daly pořídít. Koukám že teď je uvádí skladem někdy koncem května. Ale bůh ví zda buodu a to že ty CSC 7 nedělají v 245/35 je škoda, taky mi přijdou hodně zajímavy. Přeci jen PSS už jsou sto let stará guma tak by mohl být nějaký vývoj. Ale tím že mi ve sklepě leží předníí pss od pavprocha tak nejspíš dozadu dám taky PSS. Jsem zvědavý jak to na nich bude fungovat.
Jinak ještě k těm úpravám podovzku, je zajímavé že třeba anglický úpravce birds si s odkolen vůbec nehraje a dává tam místo toho podložky vrámci jejich kitu.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Ty PSS sou vyborny zahraty na suchu, tam pak drzi dobre a docela dlouho nez se prehreji coz je super ale v zime a na mokru sou slaboucky. To je sice moudro co plati obecne ale u tech PSS je to extra, ten rozdil sucho/mokro a zahrata/nezahrata guma je fakt hrozne velkej. Zajimave jeste vypadaji ty Bridgestone Potenza Sport, podle vseho povedena guma ale hodne hlucna (a malo vydrzi coz by me nevadilo tolik). U Cup2 mam obavu ze na silnici bude dlouho trvat nez se to zahraje a ve vysledku budu vetsinu casu jezdit na studenejch gumach ale se vsema nevyhodama semi slicku...nastesti me asi odradi cena. Zatim to vypada ze vydrzim jeste chvilku s PSS a pokud ani pak nebude CSC 7 v rozmeru co potrebuju (nebo GY SS) tak pudu do GY A6
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

M135i nemá nejmenší problém se zahřátím CUP2 na provozní teplou, toho bych se nebál, jediné negativum je, že vydrží dle stylu jízd 4-8tkm. Absolvoval jsem s nimi i jízdu v 0,5°C a dosáhly vnitřní teploty přes 20°C, takže se do nich dalo v pohodě opřít. Mě se PSS zdály na vodě dobré, žádné drama jsem s nimi nezažíval.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Já si pamatuji když jsem dával pss na Z4, tak mi je v servise taky vykreslili jako vražednou gumu za studena, ale já s nima nikdy problém neměl. Přišli mi jako fajn čitelná guma. Ale na vodě byly rozhodně slabší než předchozí ps4. Šlo je utrhnout snadněji. Mně se na nich líbilo že byly tužší. Toho zahřívání bych se nebál, ty teploty jsou stejně vysoko a ani nevím zda jsem gumu někdy natolik zahřál na silnici. Jen na okruhu. Takový cup 2r mají třeba to okno 70-90 °C dle michelinu. Třeba pro ty pss jsem to nenašel, ale nebude to imho moc jiný. Ty bridge můžou být taky fajn.

https://dcadprod.azureedge.net/b2c-expe ... c2r-uk.pdf
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Ty PSS jsou uz sjety a uz maji i vek, mozna to neni tak hrozny od novoty a ja si to uz akorat nepamatuju :) Tech 70-90 stupnu je mazec teda, cekal sem o dost min. Budu to schvalne sledovat, dneska rano sem vyjizdel s teplotou gum -4 a na konci sem mel 8 stupnu ale to byla klidna jizda do prace s davem. Dik za info k tem Cup2, tam jen zkousnout cenu a ze vydrzi jen rok nez budou pryc
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

No já vím že třeba na podzim jsem nedokázal v Mýtě dostat grip z těch falkenu co mám doma a přitom mají být dost podobný jako maxxisy co sem měl v létě. Ale ty jsem zahřál na 70°C oproti nějakým 50°C na podzim s falkenama + studeným asfaltem.
Jo cupy 2 bych taky bral ale ten zadek je pekelně drahý, to za gumu nedám, obzvlášť když mě baví se klouzat. Spíš by mě lákalo je dát dopředu, tam je cena v 225/40 ok. Ale zase aby to nebylo příliš nevyvážené.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od abgx1 »

otazka pomimo: odkial viete teplotu pneu
Odpovědět