Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od jarka »

Vrooom píše: stř 04 říj 14:21 jarka- to asi nechapu? Bych cekal ze ten tlak spis bude tlacit kapalinu okolo povoleneho odvdusnovaku nez nasavat?
To co jsem zkoušel já, tak byla odsávačka, co se nasadila na odvzdušňovací šroub a odsávala brzdovku z povolenýho šroubu. Možná jsem to dělal blbě, ale jinak to použít nešlo a už při malým povolení šroubu tam šly bublinky kolem závitu.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

No tohle prave funguje naopak, ze nasadis nahoru na vicko ten odvdusnovac, natlakujes a on ti tlaci tu brzdovku ven. Jako hlavne uskali vidim v ye to vicko nebude tesnit protoze to je cinskej kram :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od jarka »

No tak to pak dej vědět :)
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 530
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Ted je docela mrtvo, snih vydrzel na silnici vzdy jen chvilicku a vetsina cest je jen nuda do prace. Na konci listopadu sem uz nevydrzel a v black friday objednal MHD adapter a xHP balicek. Adapter sem uz zkousel a vysledek me potesil, jednotka je odemcena a neni treba unlock, adaptacni hodnoty prevodovky v pohode. Na jare pujde MHD stage 1 a xHP stage 2, oboje uz mam zakoupeny ale nejak nevidim smysl to tam davat kdyz mam na aute zimaky a mam trochu strach aby ten prvni flash nezabil baterku kdyz je venku zima. Jeste me cekaji brzdy, pujdu do dba kotoucu a endless desek. Pak uz jen svor a bude cas koupit neco novyho :D
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Nevim zda to potrebuje tolik kone navic ... Me by spis lakalo tam dodelat android auto. A kdyz si poridis svor tak to dostane jeste dalsi dimenzi zabavy, kde se to fajn chova pokud vis co delas i za limitem :-)
DBA kotouce jaky? Prijde mi ze maji na 1er jen jednodilny? To by byl krok zpet. Ja mozna poridim do budoucna feroda ds1.11, ty maji dobre ohlasy.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

Samosvor řadím na úplně první místo při úpravách, ten zbytek je už jen křoví.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od pavproch »

Taky tak, svor je i pro mě zcela zásadní/základní "must have". Pro toho mojeho Fitipaldiho ve mně stačí šnek, měl sem i 50% lamelu, ale nevypozoroval sem žádný rozdíl.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od pavproch »

Btw, fčera nebo kdy sem se nějak (už nevím jak) dosurfil na stránky nějakého výrobce svorů (jméno sem už zapoměl, možná to bylo něco jak KAAZ nebo tak nějak), který se chlubil tím, že jeho svory svorují i na zpátečku. Což mě (až fčíl, se zpožděním) vede k otázce, esli moje Quaife to taky umí, Du gůglit.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od pavproch »

Tak asi jo, Quaife na svých stránkách o tom nemá zmínku, ale tohle sem našel v jednom US pokecu:
Viscous coupled LSDs or helical (torsen) or Quaife ATB LSDs will work in the reverse direction of rotation.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 530
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Eda »

Vrooom píše: pát 29 pro 16:28 Nevim zda to potrebuje tolik kone navic ... Me by spis lakalo tam dodelat android auto. A kdyz si poridis svor tak to dostane jeste dalsi dimenzi zabavy, kde se to fajn chova pokud vis co delas i za limitem :-)
DBA kotouce jaky? Prijde mi ze maji na 1er jen jednodilny? To by byl krok zpet. Ja mozna poridim do budoucna feroda ds1.11, ty maji dobre ohlasy.
Svor sem zapomel napsat a pritom je to hlavni a nejdrazsi uprava co chystam :D Cekam na nabidku od Senkyre. Ty mas origo M performance nebo nejakej jinej? S tema dba mas pravdu, sem prehlidl ze ta T5000 rada neni na 1er sakra, jestli me neco nenabidnou tak asi zustanu u origa (+ty endless desky).
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Odpovědět