Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

Jak jsem se pripletl do vlakna se Z4 coupe, tak se pripletam do tohoto.
Novy kocar :-)
Obrázek
Dovezeno dnes ve 4 rano ...
Zkousel jsem pred ni i M135, ale neprisla mi o moc rychlejsi nez Z4. Coz me dost prekvapilo, cekal jsem ze se rozpouta peklo. Docela to odpovida tomuto videu.
https://youtu.be/OfAVA6sfceY?t=47

Pak jsem zkusil 140citku a bylo rozhodnuto. Vyrazne vic penez, ale mam v planu si nechat auto navzdy :-). Svor tomu chybi ... Zkousel jsem DSC off na mokru a divne to hrabe.
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od greg »

Peknucke, blahozelam. Svor sa dorobi nie? Prevodovka manual? Mozno aj skratenie prevodov s tym svorom nie?

Trochu zavidim tu moznost mat auto do par dni od predaja stareho, mna cakaju este minimalne 4 mesiace cakania :D

Edit: Ale budem velmi poteseny, ked to nebude ovela viac :D
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od M.Z. »

Dobrá volba, budeš spokojený. Na svor poptej např. p.Opluštila, teď mi ho dával na Mini.

Nechal sis dovézt, nebo jsi byl sám?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od jarka »

Moc pěkný a v tý bílý je to veliká paráda. Ať slouží. Svor prostě rozhodně, navíc jestli to máš mít na dýl.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

greg: Jasne dodela, tak ty mas cekani na super auto. Taky jsem uvazoval, ale nenacpu do GRka kolo, to rozhodlo. Kratit to nebudu. Uz ted to jede dost dobre mi prijde :-). Jen jsem pri sjizdeni hromady videii na Youtube zjistil, ze se da docela lehce vyhnat vykon na 420-440 hp, ale nevim nevim zda to je potreba. Na silnici mi to uz ted prijde rychle az az.

MZ: Jel jsem pro to s jednim chlapikem a dovezl po vlastni ose. Bylo to narocne, protoze auto stalo az u Kielu ...
Na kolik vyjde ten svor? Je to lepsi cena nez mperformance za 2200 Eur? :D No jeste musim chvili pockat, dosetrit. Tohle docela vysalo volne uspory ...
Jarka: Dekuji :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Vies ze velka gratulacia ;)
A verim, ze sa niekedy niekde stretneme a ja zistim o co prichadzam :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Předseda »

vroom: tak svor seženeš už tak za 35kKč šneka. Ale třeba lamela Drexler bude taky za 50-60kKč, tedy obdobně jako těch 2200 a mperformance.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Vrooom »

JJ, proto me zajima co za to :-). Vim ze to bude komplikovanejsi, protoze se to tam musi navarit a prave nevim kdo to dokaze. Zas aby to nevyslo skoro stejne.
Tady maji komplet diff za 2268 ecek a bude to jen plug and play :-)
https://www.hubauer-shop.de/de/bmw-m-pe ... 59987.html

Snowman: Rad te svez, kdyz bude prilezitost. Zatim sem se ani ja nesvezl, jel jsem s tim jen za deste a to mam respekt :-))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Předseda »

Tak pokud je možnost "továrního" diffu stylem plug & play tak není o čem. Vyndavat dif, otevřít, vložit svor, vymezit vule atd.. to nějakou práci zabere. Šel bych kus za kus.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dříve M135i, nyní ///M2

Příspěvek od Snowman000 »

Tez bych asi siel do toho M Performance, predsa len nestalo ta malo a je to relativne nove auto a v pripade eventualneho predaja, to bud vymenis zase za open, alebo to bude pre kupujuceho predsa len lepsie zniet nez ked to bastlil doma na kolene nejaky Pepa ;))

Asi si uz videl :P

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět