Dříve M135i, nyní ///M2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od honziss »

olda píše:Díky! Byl jsem odchován na sportovních kupátcích a pak jsem měl i 2 HH. Na stará kolena (jsem si myslel), budu bezpečnější v SUV. Ale po svezení v M3 a v M135i mě chytila "třetí míza"....... :)
...jinak receno si zase dostal rozum :D gratuluju k vyberu!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše:Nedobré zprávy, jen zcela neověřeně se šušká, že dealeři dostanou kvóty na M2 ve 3.kvartále, ale může být i hůř #-o
To bys mel jeste dobry ... Bmw ma nejak dost silenej zpusob prodeje, ne? Jsem pred par dny cetl nejakou horor story o nakupu M3 v USA ...
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od acer.t »

Vrooom píše:
M.Z. píše:Nedobré zprávy, jen zcela neověřeně se šušká, že dealeři dostanou kvóty na M2 ve 3.kvartále, ale může být i hůř #-o
To bys mel jeste dobry ... Bmw ma nejak dost silenej zpusob prodeje, ne? Jsem pred par dny cetl nejakou horor story o nakupu M3 v USA ...
přesně tak ....spíše až další rok....on byl docela zajímavý i pro první várku M2...kdy auto bylo vyrobené a měsíc stálo na parkovišti jen kvůli tomu, že se čekalo na oficiální spuštění
btw: jedna cz kvot M2 je na prodej, 80 000,-EUR s dph , najeto asi 700 km - k dispozici hned ad1 cena - ano je tam přirážka :D ad 2 - není to moje auto :D
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Bond007 »

:p
acer.t píše:
Vrooom píše:
M.Z. píše:Nedobré zprávy, jen zcela neověřeně se šušká, že dealeři dostanou kvóty na M2 ve 3.kvartále, ale může být i hůř #-o
To bys mel jeste dobry ... Bmw ma nejak dost silenej zpusob prodeje, ne? Jsem pred par dny cetl nejakou horor story o nakupu M3 v USA ...
přesně tak ....spíše až další rok....on byl docela zajímavý i pro první várku M2...kdy auto bylo vyrobené a měsíc stálo na parkovišti jen kvůli tomu, že se čekalo na oficiální spuštění
btw: jedna cz kvot M2 je na prodej, 80 000,-EUR s dph , najeto asi 700 km - k dispozici hned ad1 cena - ano je tam přirážka :D ad 2 - není to moje auto :D
Myslim ze uz je pak lepsi objednat m3... Lepsi auto se snad realnym terminem dodani... Nechapu jak muziu auto, obzvlast celkem tuctovy, dodavat dyl jak rok... Svet jde fakt do hajzlu
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Vrooom »

Asi inspirace u porsche. Cayman gt4, omezena vyrobni kapacita (to pry plati i u M2), diky tomu dlouhy dodaci lhuty. GT4 cenikovka asi 65k gbp - ojetej 90-100k gpb :-D, nebo GT3 RS. Navic tomu napomaha bombasticky PR od novinaru (a treba tu M3 naopak hani a taky jde jeji cena strme dolu ...). Focus RS ma pry taky dlouhou dodaci lhutu.
Zas dobre pro ty co se treba k te M2 dostanou ted zezacatku, rok pojezdi a prodaji mozna i s malym ziskem.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16374
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od pavproch »

ešče že sem tu ///M2 neobjednával.... by ňa asi yeblo... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od řidičBOB »

no co - by ses rock těšil :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Bond007 »

Vrooom píše:Asi inspirace u porsche. Cayman gt4, omezena vyrobni kapacita (to pry plati i u M2), diky tomu dlouhy dodaci lhuty. GT4 cenikovka asi 65k gbp - ojetej 90-100k gpb :-D, nebo GT3 RS. Navic tomu napomaha bombasticky PR od novinaru (a treba tu M3 naopak hani a taky jde jeji cena strme dolu ...). Focus RS ma pry taky dlouhou dodaci lhutu.
Zas dobre pro ty co se treba k te M2 dostanou ted zezacatku, rok pojezdi a prodaji mozna i s malym ziskem.
Tak to mi hlava nebere... M3 a M2 jsou sice trochu rozdilny auta, ale nejak mi unika logika toho pro koho je m2 skvela a m3 tragicka... Trosku schizofrenie...a ve vysledku nejen na me pusobi m3 jako mnohem ostrejsi auto
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Vrooom »

Tenhle z toho taky neni moc na vetvi ... Myslim, ze mu nejvic vadi zvuk.(A to je chlapek co je rad za automaticky meziplny, tak jak to asi nadchne znalce?)
Nikdo nepise, ze by to bylo pomaly, spis jen nezazivny. M2 asi lip zni a diky kratsimu rozvoru bude teda zivejsi? To asi pravdepodobne staci.
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: 125d vs M135i

Příspěvek od Bond007 »

Vrooom píše:Tenhle z toho taky neni moc na vetvi ... Myslim, ze mu nejvic vadi zvuk.(A to je chlapek co je rad za automaticky meziplny, tak jak to asi nadchne znalce?)
Nikdo nepise, ze by to bylo pomaly, spis jen nezazivny. M2 asi lip zni a diky kratsimu rozvoru bude teda zivejsi? To asi pravdepodobne staci.
On je asi problem internetu, ze se kazdej, kdo ma do prdele diru, muze ke vsemu vyjadrovat jsko nejvetsi znalec... Vcetne nas... :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět