Nejlepsi BMW

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5592
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepsi BMW

Příspěvek od Snowman000 »

S BMW nemam az tolko odjazdene ako napr s VW group, takze vybrat najlepsie BMW sa neodvazim.
No s tych co som odskusal E30, E36, E46, E91, E39, E60 a Z3 cabrio (obludy typu X6 sem ratat nebudem), kazde uplne iny motor a uplne iny podvozok, tak pre mna osobne najviac sedi prave E46, spravna velkost, komfort na dostatocnej urovni aby som to v meste prezil a zvladol 1000km zatah iba s jednou pauzou na tankovanie, vzdy ked do neho sadol po mne prebehli tie spravne zimomriavky a vedel si uzit kazdy jeden kilometer cesty, hlavne tie bohom zabudnute okresky :x Toto je proste pre mna definicia najlepsieho BMW
E30, E36 a Z3 bude viac fun ale menej kazdodenny uzitok...proste k E46 idealne druhe auto na tie zvlastne chvile ;) Z nich by som urcite raz chcel Z3 Coupe to bude najviac fun BMW :)
E39 uz je na mna big a E60 tiez (no ak bude rodina, nebranim sa 550i s manualom), a E90-ka uz ma proste nechytila tak za srdce, tam uz ten kompromis bol posunuty trosku inde a ten dizajn...fakt sorry ale E46 v tomto uplne niekde inde. Ano existuje pekna E90, napr. 320si, ale E46 moze byt aj na blbych plechacoch a v uplnom holatku a bude v mojich ocisch pekna :ymblushing:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět