Hledám šikovného Automechanika (Českolipsko)

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dejvid30
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31 črc 07:39
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Hledám šikovného Automechanika (Českolipsko)

Příspěvek od dejvid30 »

Dobrý den....Najde se někdo schopný co dokáže nenásilně vymněnit ložisko na předním kole za slušné peníze?

Jedná se o model Audi A2 ale podvozek má ze staré Fabie I. takže i ložisko kupováno jakoby na Fabii I. podle čísla dílu Audi,protože originál na Audi by vyšlo dráž....Koupena značka FAG. Minulé ložisko tam vydrželo 2000tis km....
Minulé ložisko byla Čína,chtěl jsem ušetřit,ale je možné že proběhla špatná montáž u nejmenovaného Automechanika bez papíru...A kupodivu mi i vypadla tak matka která je na poloose po 14dnech ježdění,ale Mechanik tam dal jinou a řekl že se stejně nemohl nic stát....Tak stoho důvodu už to kněmu nechci dávat,jelikož je "možné" že to vypadnutí té matky mělo třeba i nějaký vliv nato,že tak rychle odešlo,a nebo to bylo tím že ta Čína opravdu stojí za prd....

Vymněnil bych i sám,při nejhorším,ale nemám stahovak a ani lis....A násilně ho tam naprat přes kladivo se mi nechce....

Předem děkuji za info a komentáře....Určitě by bylo ale dobré si to projed a zjistit jestli opravdu jetoto ložisko...

Zatím..David ;)
Odpovědět