BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

Stepan píše:Taky bond by pomalu mohl bejt oldovo vnouče. Asi změna priorit :D
Tož já šel loni z X5 do M140i man. Ale po X5 pořád pokukuju.....snad jako 3tí auto do rodiny.... :D

PS 1. Mám už 5ti leté pravnouče........ :D

PS 2. Stránka 1000 z 1000............dobrá výdrž... ;)
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

olda píše:
Stepan píše:Taky bond by pomalu mohl bejt oldovo vnouče. Asi změna priorit :D
Tož já šel loni z X5 do M140i man. Ale po X5 pořád pokukuju.....snad jako 3tí auto do rodiny.... :D

PS 1. Mám už 5ti leté pravnouče........ :D

PS 2. Stránka 1000 z 1000............dobrá výdrž... ;)
Muj posledni vyvoj byl z4m, 540i, z4m, 550i, m3, x5.. coz je kapku mimo linii a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal.. a 4.0d sic jede, jinak je ten motor ale tragickej, bezcharakterni a celkove je to auto provozne totalni provar
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Bond007 píše:... a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal..
Tady to bmw vlákno tak jako okrajově sleduju, ale tohle mě pobavilo :D . Prostě letec, kterýho nezastaví nic :D . Nezkoušel jsi třeba nějaký slabý lehký rwd (nic takovýho moc není, ale třeba základní bwm, nebo gt86) co by jsi mohl drtit na limitu prakticky pořád a přitom nebýt v "kokotských" rychlostech? (jen mě to zajímá, nic nedoporučuju).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Vždyť by chudák nic nestíhal :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
olda
Autoškolák
Příspěvky: 98
Registrován: ned 06 bře 12:16
Bydliště: JMK

Re: BMW Divize

Příspěvek od olda »

Bond007 píše:
olda píše:
Stepan píše:Taky bond by pomalu mohl bejt oldovo vnouče. Asi změna priorit :D
Tož já šel loni z X5 do M140i man. Ale po X5 pořád pokukuju.....snad jako 3tí auto do rodiny.... :D

PS 1. Mám už 5ti leté pravnouče........ :D

PS 2. Stránka 1000 z 1000............dobrá výdrž... ;)
Muj posledni vyvoj byl z4m, 540i, z4m, 550i, m3, x5.. coz je kapku mimo linii a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal.. a 4.0d sic jede, jinak je ten motor ale tragickej, bezcharakterni a celkove je to auto provozne totalni provar
Tož u mě to samý. X5 měla být po Type R a M3 MPS terapie na uklidnění a užívání si stáří......ale pak se to "zvrtlo", jak už sem psal jinde po testu M3 v manuálu a M140i bylo na světě. Teď budu čekat až mě začne bolet koleno nebo rameno nebo obě...a budu zpět v X5 nebo X3 nebo X2........... :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5613
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Bond007 píše:Muj posledni vyvoj byl z4m, 540i, z4m, 550i, m3, x5.. coz je kapku mimo linii a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal.. a 4.0d sic jede, jinak je ten motor ale tragickej, bezcharakterni a celkove je to auto provozne totalni provar
Tak to nechapem ze ten predajca tu objednavku na X5 po predoslych modeloch zobral =))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

Věděl, že je to jen otázka času a když musíš, tak musíš. Když je někdo (jak psal Bond) kokot od narození, tak ho to asi nepustí až do smrti. Já se o podobnou terapii pokoušel před 5 lety v Sharanu, vydržel jsem 1,5r...
A už se o to ani pokoušet dál nehodlám.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od jarka »

Jste sympatický kokoti :D :ymhug: .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

jarka píše:
Bond007 píše:... a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal..
Tady to bmw vlákno tak jako okrajově sleduju, ale tohle mě pobavilo :D . Prostě letec, kterýho nezastaví nic :D . Nezkoušel jsi třeba nějaký slabý lehký rwd (nic takovýho moc není, ale třeba základní bwm, nebo gt86) co by jsi mohl drtit na limitu prakticky pořád a přitom nebýt v "kokotských" rychlostech? (jen mě to zajímá, nic nedoporučuju).
Hele ja zkoušel kde co, predloni jsem jezdil par dni i smartem a driv jsem par tisic km najezdil i se 116i... ale s tema slabyma autama clovek dela ve vysledku jeste vetsi vylomeniny, protoze kdyz zabrzdis, tak uz se to hur dohani a pak treba na dalnici musis predjizdet po trave vlevo u svodidel atd... :) Dalsi vec je odolnost tech aut, proto porad tihnu k bmw a i pres to, jakym smerem se vydaly ty auta zvladaji vcelku dobre vytrvalou zatez na limitu (i ta x5, jen proste gumy a brzdy mizi pred ocima)...a v neposledni rade taky spoustu casu stravim na dalnicich a tam s mensim slabym autem moc parady neudelas, protoze te limituje maximalka a taky kdyz jedes aktivneji a nekdo ti dela naschvaly, tak mu proste neujedes, lidi ti zaviraji mezery pri podjizdeni atd... to s vykonnym autem neresis....

ona je otazka jestli to uz spis neni na psychiatra :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Snowman000 píše:
Bond007 píše:Muj posledni vyvoj byl z4m, 540i, z4m, 550i, m3, x5.. coz je kapku mimo linii a vzhledem k tomu ze jezdim jak kokot a x5 mela byt terapie, ktera nezabrala, beru jako nouzovku m140i nez se nejak rozhodnu co dal.. a 4.0d sic jede, jinak je ten motor ale tragickej, bezcharakterni a celkove je to auto provozne totalni provar
Tak to nechapem ze ten predajca tu objednavku na X5 po predoslych modeloch zobral =))
hele myslim ze na servise si libujou :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět