BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: BMW Divize

Příspěvek od Deli »

pavproch píše:bmwklub.cz

Má smysl se hlásit za člena, jsou ty členské výhody (přístup na ETku atd) k čemu? O klubové akce/srazy vůbec nestojím.... a moc se mi nelíbí, že při registraci po mě chtějí citlivé osobní údaje ....
ani moc ne, já to měl tuším rok a bylo mi to úplně k bobku :D
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

@deli: kuju. Sem si to myslel.

@merlin: po X letech s "čtyřhrabem" (sic jen hladex by schade) už by mi náhon jen na dvě kola nestačil... Zadání proto znělo: atmo benzín, šestihrnek, čtyřhrab, 6MT, kombík (velikosti cca octavie) no a v nejužším finále vyhrál 3er (na emoce) nad A4....tožtak, no...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5613
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

pavproch píše: @merlin: po X letech s "čtyřhrabem" (sic jen hladex by schade) už by mi náhon jen na dvě kola nestačil... Zadání proto znělo: atmo benzín, šestihrnek, čtyřhrab, 6MT, kombík (velikosti cca octavie) no a v nejužším finále vyhrál 3er (na emoce) nad A4....tožtak, no...
V prípade, že by toto zadanie bolo u mňa tak by som hladal čo najzachovalejšie Subaru Legacy Spec-B...
Nič proti štvorkolkám od BMW, myslím, že sú medzi najlepšími, ale vždy mi prišlo, že urobením AWD z predohrabu je krok vpred, no urobením AWD zo zadohrabu je krok vzad ;)
Ale toto je čisto môj pohľad na vec, ktorý mám na základe svojich skúseností...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

pavproch píše: @merlin: po X letech s "čtyřhrabem" (sic jen hladex by schade) už by mi náhon jen na dvě kola nestačil... Zadání proto znělo: atmo benzín, šestihrnek, čtyřhrab, 6MT, kombík (velikosti cca octavie) no a v nejužším finále vyhrál 3er (na emoce) nad A4....tožtak, no...
Asi se budete divit, ale s timhle zadanim bych koupil A4 3,2 FSI 6q. Je to slusne auto, ten 195 kW 3,2 je velmi povedeny motor (proto ho Audi prestava vyrabet, aby si nezkazilo povest...), jako pro me z podstaty nezazivne auto (kombi, 4x4...) mi dava vetsi smysl nez 3er, ktera je dost nekvalitni a dokaze vitezit jen diky jedinecnosti R6+RWD.

Ale to je take jen muj zcela soukromy nazor :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW Divize

Příspěvek od goes »

Snowman000 píše:
pavproch píše: @merlin: po X letech s "čtyřhrabem" (sic jen hladex by schade) už by mi náhon jen na dvě kola nestačil... Zadání proto znělo: atmo benzín, šestihrnek, čtyřhrab, 6MT, kombík (velikosti cca octavie) no a v nejužším finále vyhrál 3er (na emoce) nad A4....tožtak, no...
V prípade, že by toto zadanie bolo u mňa tak by som hladal čo najzachovalejšie Subaru Legacy Spec-B...
Nič proti štvorkolkám od BMW, myslím, že sú medzi najlepšími, ale vždy mi prišlo, že urobením AWD z predohrabu je krok vpred, no urobením AWD zo zadohrabu je krok vzad ;)
Ale toto je čisto môj pohľad na vec, ktorý mám na základe svojich skúseností...
problem BMW a jeho pohonu 4x4 je prave onen pohon 4x4. Takova nepul funkcni nouzovka, ktera je funkcnosti tak o pul generace za soucasnym haldexem. V tom ma proste subaru, mercedes, audi a alfa dost navrch. Nicmene neumim si predstavit koupit si subaru uz pro sve zpracovani, design apod. ale samozrejme proc ne.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

chudak pavproch.

mmch, uz jsem se tu zminil o tom, ze e91 325i jsem si koupil na zaklade testu PJ, kde ji samozrejme vychvalil? a jaka to byla katastrofa. i kdyz dnes bych to auto rad mel. s vymeneym diferakem a v kombinaci s M3 by smysl davalo. :ymalien:
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW Divize

Příspěvek od goes »

pro fandy BMW - co je pro vas typicka M3? R4, R6 nebo V8?

a dotaz, kdyz prichazela druha generace M3, jaky meli milovni "eMka" nazor na to, ze se opousti R4 a prichazi R6? myslite, ze to brali negativne jako fanousci nedavne minulosti pri prechodu z R6 na V8?
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Prava M3 je jen jedna - E30 :) Jen to byl derivat sportovniho auta, nutna homologacni serie. Zbytek uz byla normalni auta zijici z image te prvni. To neznamena, ze jsou spatna, E46 je smysluplny kompromis, ale ta cistota E30 je neopakovatelna.

Obecneji: jeden znamy, ktery mel vsechna M rika, ze dobre serie jsou jen ty liche, tak si to preber :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: BMW Divize

Příspěvek od goes »

takze ti pustil nadeji do zily, ze dalsi zase bude ;)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od pjanda »

Pripustim-li, ze dobra auta nekdy vniknou i shodou okolnosti, pak ano :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Odpovědět