Koupě VW Golfu 3

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od d1.8t »

Samozřejmě mě to zajímalo v kontextu vlákna. Takže přestože se dá v některých bodech souhlasit, tak rozdíly rozhodně nevidím o "dva kroky téměř v čemkoli".

Takže já s čistým svědomím doporučim. Možná i díky tomu, že s tím mám najeto o několik řádů víc a mám představu co to servisně stálo.
RWD
RedBaron
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: stř 09 bře 09:24

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od RedBaron »

Zajímalo by mě, jaktože je ten náš trh tak pokřivený. Golf je v Německu volba důchodců a tady po něm mladí touží jako kdyby to bylo kdovíco, i když za ty peníze můžou mít mnohem lepší auto. Jenže to není Golf, že...
O II 1.9TDI Combi | Ex: [E30]325i P406b [E46]330dT [E32]735iA [E34]525i24V [E34]525i [E34]524td [E34]540iA [E24]635CSi OpelMonza3.0E Trabant601
RedBaron
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: stř 09 bře 09:24

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od RedBaron »

Vavris píše:RedBaron: Ono u aut za 30 je právě nejlepší volit důchodcovská auta, neb tyto bývají zpravidla trvanlivější. A jinak by mě teda zajímalo, co tak mnohem úžasnějšího, než Golf nebo Almara, se dá za 30 koupit...
Pro nadšence do zadokolek třeba tříca nebo šestatříca od bmw, pro zájemce o hatchback některý ze Civiků a pro usedlýho mladýho páprdu třeba Xantie na vzduchovým podvozku. Jelikož jsou to dneska všechno hroby včetně toho Golfa, nebude vůbec záležet na tom, od které značky to auto je ale jak se o něj předchozí majitelé starali...
O II 1.9TDI Combi | Ex: [E30]325i P406b [E46]330dT [E32]735iA [E34]525i24V [E34]525i [E34]524td [E34]540iA [E24]635CSi OpelMonza3.0E Trabant601
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od Deli »

vasco píše:No já bych řekl, že naopak je to celkem nadčasové auto...
tak tak :)
charger píše:Motor (ta osmiventilová 1.6 v Golfu je pekelně líná)
zas tak líný to neni, mě se s tim jezdilo docela dobře, je to pružné na normální ježdění IMHO hodně v pořádku :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od charger »

Deli píše:
vasco píše:No já bych řekl, že naopak je to celkem nadčasové auto...
tak tak :)
charger píše:Motor (ta osmiventilová 1.6 v Golfu je pekelně líná)
zas tak líný to neni, mě se s tim jezdilo docela dobře, je to pružné na normální ježdění IMHO hodně v pořádku :)
No jasné, jezdit se s tím dá normálně, ale beru to spíš v porovnání s ostatními 1.6 té doby
Ain´t nobody got time for that
volkswagen123
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 20 lis 10:14

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od volkswagen123 »

Co byste řekli na http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lf/9364376 ? Myslím že jediný problém by byla ta škrtící klapka kvuli přívodu vzduchu ale nemám představu kolik stojí a jestli se toto auto teda oplatí,podle vás? :)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Koupě VW Golfu 3

Příspěvek od vasco »

volkswagen123 píše:Co byste řekli na http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... lf/9364376 ? Myslím že jediný problém by byla ta škrtící klapka kvuli přívodu vzduchu ale nemám představu kolik stojí a jestli se toto auto teda oplatí,podle vás? :)
Tady se asi hází hrách na zeď... Na první stránce máš za 30tisíc libového Golfa a ty tady hodíš otuzený polovrak, ale chápu, že ty světýlka a lampy z tesca budou na dědině frajerské...
Odpovědět