Passat 3,2

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Deli »

hurááá :ymparty: :))
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
vasco
Letec
Příspěvky: 1682
Registrován: čtv 17 úno 11:38

Re: Passat 3,2

Příspěvek od vasco »

:D :D :D :D :D :-bd ^:)^ =))
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Smrťák »

:@)
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: Passat 3,2

Příspěvek od kazysvjet »

je to uplne jasny kdo je Batman. je to pan se dvema vrtulkama v garazi a passatem 3,2 dsg
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
brasci
Pan Řidič
Příspěvky: 463
Registrován: čtv 17 úno 20:50

Re: Passat 3,2

Příspěvek od brasci »

keď toto fórum začínalo tak si hovoril inak, to ma zmiatlo :D
Reese
Pan Řidič
Příspěvky: 332
Registrován: stř 16 bře 20:15

Re: Passat 3,2

Příspěvek od Reese »

Deli píše:tak tim bych si zase nebyl tak jistej :)
Tím si jistý jsem. Passat je to nejobyčejnější auto tý nejvíc low cost koncepce co je - všechno vpředu. Že se mu naroubuje pohon všech kol na tom nic nezmění. Vedle toho máš 3er s klasickou koncepcí, která je naopak jednou z nejsložitějších. Tenhle rozdíl ti pak zásadně ovlivňuje jízdní vlastnosti i komfort, auto s přetíženým předkem se těžko bude chovat tak dobře jako auto s líp rozloženou hmotností. K tomu máš u BMW lepší motor a větší odolnost náročnýmu užívání.

Co má navíc Passat? Líp funguje na českých silnicích, protože je celkově měkčí? To je asi jediný zásadní plus, pak v něm může být víc místa. Možná může být líp smontovaný, ale to bych u 3er viděl jako problém jen před faceliftem. Jinak i z mnoha dalších hledisek vítězí 3er - možnosti výbavy jdou dál, aerodynamický hluk je nižší, hluk od kol je nižší... Předností Passatu je jen pár. Všechno ostatní je jen problém očekávání.

Nepochybuju o tom, že 3er není co bývala, mél jsem před pár lety E46 a E90 je horší. Ale průměrnost Passatu to pořád není.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Passat 3,2

Příspěvek od goes »

Reese píše:
Deli píše:tak tim bych si zase nebyl tak jistej :)
Tím si jistý jsem. Passat je to nejobyčejnější auto tý nejvíc low cost koncepce co je - všechno vpředu. Že se mu naroubuje pohon všech kol na tom nic nezmění. Vedle toho máš 3er s klasickou koncepcí, která je naopak jednou z nejsložitějších. Tenhle rozdíl ti pak zásadně ovlivňuje jízdní vlastnosti i komfort, auto s přetíženým předkem se těžko bude chovat tak dobře jako auto s líp rozloženou hmotností. K tomu máš u BMW lepší motor a větší odolnost náročnýmu užívání.

Co má navíc Passat? Líp funguje na českých silnicích, protože je celkově měkčí? To je asi jediný zásadní plus, pak v něm může být víc místa. Možná může být líp smontovaný, ale to bych u 3er viděl jako problém jen před faceliftem. Jinak i z mnoha dalších hledisek vítězí 3er - možnosti výbavy jdou dál, aerodynamický hluk je nižší, hluk od kol je nižší... Předností Passatu je jen pár. Všechno ostatní je jen problém očekávání.

Nepochybuju o tom, že 3er není co bývala, mél jsem před pár lety E46 a E90 je horší. Ale průměrnost Passatu to pořád není.
je zajimave jak se tolik mluvi o pretizenem predku a na vaze se pak ukazuje, ze rozlozeni hmotnosti je u tech aut v podstate +- 2-3% stejne (mluvim napr. o A4 4*4 vs. 3er). Casto se to rozlozeni prilis idealizuje.

jinak passat je genialni tim, ze je prave spickove prumerny. ve vsem je dobry, byt nikde nejlepsi. V nicem neztraci. A to je to o o jde. Masy chteji univerzal, ne neco, co je dobre v jedne discipline a ve dvaceti dalsich ztrati. Proto se passat tak dobre napric EU prodava.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27165
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3,2

Příspěvek od řidičBOB »

Reese píše:Tím si jistý jsem. Passat je to nejobyčejnější auto tý nejvíc low cost koncepce co je - všechno vpředu. .
Mám tu čest s jedním 335i e92 (koupen jako nový) a mohu Tě ujistit, že vrzání palubní desky je v takovém levelu, který nebyl k mání ani v celotvrdoplastovém interiéru Seatu Altea ;-) Po 40t km je také spojka na sračky... Tomu říkám používání opravdu High end materiálů ~x(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
merlin
Porsche Expert
Příspěvky: 1127
Registrován: stř 16 úno 17:05
Bydliště: Bratislava

Re: Passat 3,2

Příspěvek od merlin »

goes píše:jinak passat je genialni tim, ze je prave spickove prumerny. ve vsem je dobry, byt nikde nejlepsi. V nicem neztraci. A to je to o o jde. Masy chteji univerzal, ne neco, co je dobre v jedne discipline a ve dvaceti dalsich ztrati. Proto se passat tak dobre napric EU prodava.
Mas v zasade pravdu, ale to znaci uplny koniec individuality cloveka a jeho rozlicnych tuzob... Prave individualita je to co cloveka robi clovekom, takto uz mozeme kludne nahradit ludsku rasu klonami :(

P.S. Uz aj auta su ako klony, lisia sa len desingom :ymsick:
Spaste svet od ľudí ktorý ho chcú spasiť
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Passat 3,2

Příspěvek od goes »

jake individuality zase? kazdy resi individualitu ve vechech, ke kterym ma vztah nejaky jiny, nez napr. funkcni. ano pak vyjimek bude. Ale ja taky resim individualnost jen v uzkem spektru veci, ktere mne zajimaji a kde nechci byt v zastupu. Pochybuji, ze kdyz jdes na plaz, mas nejake individualni plavky ala Borat ;)
a auto je pro mnohe, rekl bych pro drtivou vetsinu lidi, jen dopravni prostredek. neni to milacek a neuzivaji si jizdu ve smyslu ala nekteri zdejsi. Ano maji to napr. jako ukazku spolecenskeho postaveni a toho "koukejte co mam" coz je ovlivneno kvalitou marketingu dane znacky ale opet to same prozivaji vsichni. jen nekdo u aut, nekdo u elektra, nekdo u mobilu apod.
hrajes si tu na borce, co o lidech rika, ze je muzes nahradit klony, ale proste nic individualniho neexistuje, dredar je clenem stata dredaru, ten, co si mysli, ze je nad veci a nenechava si vypatlat medii mozek je clenem stada tech co si mysli, ze jsou nad veci a nenechvaji si vypatlat medii mozek apod. je to naprosto priozene, je to tak v prirode, je to tak mezi lidmi. jen posuk z toho dela neco nenormalniho.
Odpovědět