BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Vrooom píše:... Chtelo by to semislicky, ...
Takze se vlastne shodneme :-). Na to moje prcani na okruhu 2-3 rocne nemaji semislicky smysl. I kdyz nejaky ty nankang NS2R nejsou ani moc drahy. (tady je docela chvali http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Nankang/NS2R_2.htm)
Spis musim neco udelat s tema brzdama.

DN: to mi samo nabidlo YT, nejedna se o nikoho z fora.
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

Jo, to mi došlo.

Spectral: Co máš za rozměry gum?
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Vpředu 225/40R18, vzadu 245/35R18 (platí pro léto), v zimě na všech kolech 225/40R18.
:ar!
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od 911T »

Jj, AD08R mozem len doporucit a to na okruhy velmi nechodim. Zahriat sa daju pomerne rychlo aj na okreske a potom to drzi o level inde ako klasicke gumy. Okrem toho maju tuhe bocnice co velmi priaznivo ovplyvnuje stabilitu. Akurat su drahe ako svina, ale gumy su jedna z tych veci kde sa setrit naozaj neoplati.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

No zrovna v tom předním rozměru, tj. 225/40 R18 (vzadu mám MPSS, Yoko se dělají jen 255/35 R18) vyjdou líp než běžné lepší gumy: http://www.rajpneu.cz/pneumatika/225-40 ... B-YOKOHAMA - za 3.680 Kč podle mě super cena. Jiné rozměry už bývají horší, to ano, ale katastrofa to IMHO není.
:ar!
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

OK. Já jen, jestli náhodou nemáš square setup, celkem dost lidí to tak má u slabších jedniček, se kterými jezdí autocross nebo track days.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Me prekvapilo ze jsi je nemusel zahrivat, PZera to potrebovali. Me by vic lakalo dat dozadu uzsi gumy at je min gripu :-). Ty 255 jsou az az ... (3,7k za 225 je tada docela dost za gumu. {ale zase lepsi nez cena za cupy 2 nebo trofeo r ...})
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Být to na mně, tak jsou vzadu taky 225/40 R18 a vyhovovalo by mi to víc, takhle musím trakci na předku dohánět těma Yokohama a horšíma gumama vzadu, agresivnější geo vpředu apod. Jinak by to bylo spíše nedotáčivé. Jenomže já si tak úplně vybírat nemůžu, koupil jsem to s koly (OZ Racing Alleggerita HLT), která jsou super (super lehká) a nechci se jich vzdát, akorát ta zadní jsou prostě široká tuším 9,5" a gumy 225 široké už by na tom byly podle mě moc úzké. Takže jsem odkázán na širší zadní gumy a přizpůsobuju si to jinak.
:ar!
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jarka »

Vroom: Koupíš semi a příjdeš o zábavu na silnici. Na o dost lehčím ctr jsem jezdíval na okruhu yokahamy s.drive a docela odolávaly - ani se to na nich moc nepodepisovalo, nebo falkeny. Ale od tý doby co jsem viděl co M.Z. udělal s falkenama Fk-453 na 135i v Hradci, tak už si nedovolím doporučit nikomu nic (a to přitom na ctr okruhu v pohodě odolávaly).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Hm asi maji 135 bidny rizeni bez citu + tezky motor? Majitel M135 taky do myta dojel s rozteklyma prednima gumama ... Tak aspon, ze mam ten nejlehci R6 a vepredu to gumy nehrne :-D (kdyz mi zmizi v primce)

Jako + PZer bych videl velmi peknou citelnost na limitu. Do budoucna bych chtel gumy s co nejlepsim citem, grip mi je celkem fuk ...
Odpovědět