BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od karelpipa »

Jestli myslíš ten můj start, tak dík :) Ale bylo to jen díky mokru a gumám, který se chovaly jako puky na ledu. Vůbec ale vůbec to nedrželo a díky tomu se to na startu protocilo tak akorát + sme jezdili na kratky prevody.
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Dneska jsme to vytahl na poradny okruh :-) Bylo to lepsi nez jsem cekal, neco budu muset udelat s brzdama, chovaji se docela divne, jestli se prehriva brzdovka, krouti se koutouce?!
Nej cas 2:42.3 By sel myslim lehce stahnout pod 2:40 pokud bych se mohl vic spolehnout na brzdy a pekne si dobrzdovat do zatacek, (a taky mit vic nez 3 kola :-) ... ) Na okruhu bylo plno krasnych aut za me top 458 italia, porsche GT3 911, cayman GT4 a pak ruzny zavodaky, jako treba zcela uzasny okruhovy gallardo (ten zvuk ooo boze :x viz video 3:43 ) Nebo cupova 911 GT3.

Skoda, ze nekropili "kluznou" plochu, gumy si zaskuceli ... :ymdevil:
Cekal bych ze 997 carrera 4 pojede lip nez muj pekac (viz video od 17:00)



Spolujizda na okruh taky nebyla spatna :-) ...
Obrázek
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


free image hosting
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Vroom: Moc pěkné! :-bd Závidím a přál bych si tam být taky. Příští rok bych chtěl na Masarykáč vyrazit, vypadá to, že možná zlomím pavprocha, aby tam zlehka provětral m4Zlíka :)
Zdá se mi, že jste navíc vychytali super provoz (nic hustého) a zároveň nebyl vidět žádný nebezpečný magor.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Diky. My jsme to vychytali, protoze jsme jeli az posledni jizdu kdy to bylo volnejsi. Je to zase jiny zazitek nez myto, ktery je extremne akcni. Tady ma clovek vic casu vnimat chovani auta, jak se cely sune ven apod. Chtelo by to semislicky, me tam zcela nehorazne oprasilo clio, jsem nechapal jak to jede rychle v zatacce. Ja se mirne sunul po ctyrech ven a on to jeste utahoval. Nebo dobrzdovani z 200 km/h na cilovce bylo taky zajimavy a pak nasledne dlouha vracecka pusobila taky slusny pretizeni. Urcite musite s PP dojet, myslim ze by se vam to libilo. Pro me je myto trochu lepsi protoze si tam dovolim vic prasit s autem a pohravat si se zadokolkou. Jeste tam s nama byl kamarad od MZ (bila M135) a nezdalo se ze by to na autech kohokoliv z nas zanechalo nejaky extra nasledky, gumy porad ok.
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

Hezký, hezký. Taky bych na okruh(y) jednou rád vyrazil. On tam neplatí zákaz předjíždění zprava jako na NS?

Ty Laptime performance pruhy na M2 jsou fakt pěkný.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

No prave ... chvilema to tam muze byt dost divoky. Moc se mi nelibilo je brat prostredkem, ale kdyz nikdo neuhyba :-( A co jsme koukali, lidi to berou ze vsech stran.

Kdyz ma vic lidi zajem si tam zajet, tak priste muzeme usporadat AF sraz :-). Ted jak byla kosa (asi 7° teplota trate), tak to ani nezralo gumy.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

Kupte si rovnou lepší gumy (od PSS nahoru) a nebudou trpět ani na okruhu za tepla. Běžné UHP gumy (nemluvě o eko gumách) dostanou zabrat (trhá se dezén apod.), ale max performance pneu a semi slicky to snášejí velmi dobře.
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2574
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

MPSS tam taky oddelas, majitel M135 tam letos jedny oddelal, drobky z gumy se mu pripekly a zacly hazet. Tedka vyjel s novou sadou a pry OK, druhy majitel MPSS radsi ani nevyjel :-D ...

Ja tam byl s PZerama (imho ta sama kategorie co MPSS), gumy jsou v poho, ale ty zatacky jsou hoodne dlouhy a dlouho na ne pusobi pretizeni. Verim, ze v lete kdyz bude trat rozpalena budou gumy hodne trpet.

Treba tohle je pekny priklad jak pokurvit gumy. Jede v nedotacivosti a volantem krouti do jeste vetsi :((

Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 792
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Spectral »

No ale tak to není správná technika jízdy, že jo? Jel ty zatáčky jako blb a ještě větší blb byl spolujezdec, který ukazoval fakáče šikovnějšímu řidiči Z4, který je v zatáčkách vyklepl i s jasně slabším motorem.
Nicméně i tak jsem se nevyjádřil přesně, měl jsem na mysli spíše pneu lepší než MPSS (od nich o kategorii nahoru). Ty moje Yokohamy AD08 R zvládají mou úroveň trackdays s prstem v nose.
:ar!
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od doriftonigga »

Ty jo, on tu někdo taky má stotřicetpětku? :ymhug: Understeer je jediný, co ta holka fakt umí, ale i -3 stupně odklonu by toho kluka stejně nezachránily. Předky jsou na vnějšku sjetý i když se s tím jezdí jen kolem komína a jednou dostane čouda v Alpách...

A mohl by se naučit meziplyny, trhá mi oči a uši.
Odpovědět