BMW M3 e92

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od mmira »

to samozrejme mas pravdu. aut je spousta a e92 M3 rozhodne neni to nejlepsi z nich. jinak zbyva to, co naznacil merlin. oslovit nekterou z pujcoven sportovnich aut, tam se M3 urcite najde. ale jak to tak vidim, asi si ji nekoupis, ze.

ono obecne je u nas velky problem svezt se v cemkoli, co neni mainstream. staci chtit treba A4 q 3.0i manual. muzes se treba postavit na hlavu a nepujcis si ji.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od acer.t »

Tommino píše:Nepotřebuju si půjčit auto na víkend, nepatřím k těm, co jdou do salonu a chtěl se prostě projet jenom v autě. Chci si auto koupit. Ale rozhodně si teda nekoupím auto typu M3, abych se s ním projel 3 km a jenom rovně. Nepotřebuju to ani na víkend, stačí si to v 10 ráno vzít a v 5 vrátit, je to tak moc? Mně se to zdá úplně normální. Ani to nepotřebuju nějak extra nutně, jen jsem se prostě zeptal......je spousta zajímavejch aut - jinejch, kromě M3
ani jedno z toho zde nebylo myšleno jako výtka ;) alespoň ode mne ;)

jen je to dáno českým trhem :| zkus ještě BMW Invelt Stodůlky (bývalý AuTec) mají v Praze asi nejvíce aut...třeba tam najdou M3 na půjčení ;)
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od acer.t »

mmira píše: ono obecne je u nas velky problem svezt se v cemkoli, co neni mainstream. staci chtit treba A4 q 3.0i manual. muzes se treba postavit na hlavu a nepujcis si ji.
asi tak ;) ...bohužel :(
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od beaumont »

Tedy ne že bych to někdy zkoušel, ale nebylo to nejjednodušší si to M3 půjčit někde v blízkém zahraničí, řekněme ve Vídni nebo přímo v Mnichově? Asi by to nešlo na celý den, ale na dvě tři hodiny snad ano, kdyby si člověka nejdřív trochu prověřili, ne?

Jinak přiznávám, že mi k rozhodnutí beru / neberu zatím vždycky stačilo tak půl hodiny jízdy, někdy i míň.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Tommino
Autoškolák
Příspěvky: 46
Registrován: pon 20 čer 18:17

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od Tommino »

V pohodě, já to nemyslel nějak, že jsem nasranej, možná to tak vyznělo, ale ne. No, dokud se v ní nesvezu trochu víc, tak ji fakt nekoupím :)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od pavproch »

acer.t píše:
mmira píše: ono obecne je u nas velky problem svezt se v cemkoli, co neni mainstream. staci chtit treba A4 q 3.0i manual. muzes se treba postavit na hlavu a nepujcis si ji.
asi tak ;) ...bohužel :(
A4 3.0i q ????

snad 3.2, ni?

ale ani ta v celým česku nikde jako předváděčka není.... tak jako 330ix (N53)... takže sem vybíral "naslepo", bez svezení se... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od mmira »

njn, ja se v tech audinach tolik nevyznam
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od pavproch »

já to vím taky jenom proto, že sem ve finále vybíral mezi A4 3.2 Avant 6MT quattro a 330ixT..... ;)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od pjanda »

Ad pan Bychl - pristupuje k M vice srdcem nez rozumem, ja tomu rozumim, jakkoli rozumim i pohledu z druhe strany. Je to o znalosti veci, kdybste se s nim potkali, pochopite.

Rika sice, ze M se nepujcuje, M se kupuje. Neznamena to ale, ze by nepujcil nikomu nic, spise ma cich na lidi, kteri to opravdu chteji a kteri si s tim jen chteji sjet. Mne pujcil i vlastni Z4MC, mohl jsem si s ni jet kam jsem chtel a na jak dlouho chtel. Kdyz jsem se ho pozdeji ptal, proc to udelal, kdyz to normalne nedela, byla odpoved jednoducha: vedel jsem, ze to koupite.

Cili je treba vnimat to v cele siri. Vzhledme k tomu, ze BMW Bychl je nejvetsi prodejce M v CR, to asi nakonec nebude delat tak spatne...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW M3 e92

Příspěvek od pjanda »

Jinak s M3 E92 jsem toho najezdil dost, manual i M-DCT, takze recmi okolo mohu slouzit ;) Jinak aktualne nevim o nikom v okoli, kdo by to meli. Dva sousede to meli, ale oba to prodali... Ale pro atmosferu si muzeme pustit jedno prepalene video (bohuzel jen vzhledove ;) ) od jednoho pilota, ktery testuje jen spotrebu paliva - rikame mu D Styk ;))





Zrovna spotreba neni nejvetsi prednosti M3 E92, ale vedle S5 SB je to zazrak...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Odpovědět