rada seat ibiza st

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od x2005 »

Tyhle nabídky od RPZ jsou podle hesla "Ojeté za cenu nového".... Už jsem na to koukal dřív, že cenotvorba bazaru RPZ je úplná halucinace.
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od lupo222 »

Leon ve výbavě style stoji okolo 420tis.kč, což je moc. Palubka u ibizi néni až tak příšerná, dá se zvyknout. Všem dík za rady, v pondělí se jdeme domluvit s prodejcem na trochu lepší ceně, snad to půjde. :D Pokud nám chcete navrhnout lepší volbu, jme zásadně pro, ale vyhněte se prosim takovým sra...m jako je renault, peugeot a pod. Děkuji. Myslím, že ta ibiza néni špatná, jdeme se dohodnout na této: http://www.sauto.cz/osobni/detail/seat/ ... oFrom=list , ale TDI. Opravdu už nejsou ty TSI motory problémové? Dík za rady.
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od nenapadny.sofer »

Základ je vyhnout se takovejm zpíčenejm sračkám jako Renault nebo Peugeot a koupit bombu jako vyběhlej Seat. :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od řidičBOB »

Nové motory TSI s řemenem v rozvodech jsou bezproblémové. Těm s řetězem je lepší se vyhnout...tedy, je to levnější.
Ten motor je proti 1.6TDi kultivovaností a tichostí opravdu někde úplně jinde. Ta dieselová 1.6 je hlučná, tupá dole a tupá nahoře. Tohle by mi nespělo ani před barák, natož dovnitř.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Psycho vlk Wolf
Mistr volantu
Příspěvky: 827
Registrován: stř 18 kvě 11:53
Bydliště: Zoo Praha - oddělení šelem
Kontaktovat uživatele:

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od Psycho vlk Wolf »

A táhne aspoň uprostřed?
Peugeot 301 1.6VTi 85kw/115hp

Peugeot 406 Break 2.0HDi 80kw/110hp
Škoda Octavia I 1.6MPi 74kw/100hp
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27218
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od řidičBOB »

jako mezi to něco dělá, ale není to žádná hitparáda... Dole a nahoře je to průser - jednak Euro6 a jednak downsize z 1.9 na 1.6. Navíc, ten motor je hrozně hlučný.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od lupo222 »

To je fakt, hlučost nevadí. Nechápu proč to udělali vždyt ta 1.9 nebyla špatná a spotřeba prý kolem 5l, je to pravdivé viděl sem to. A hlavně jak to jede. Jsou to dementi, jak sem někde četl: Objem nenahradíš., je pravda.
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od x2005 »

lupo222 píše:Leon ve výbavě style stoji okolo 420tis.kč, což je moc.
Jestli jste ochotný dát 360 za auto, tak nějaký předváděcí Leon TSI se za ty peníze dát taky vyškemrat.

lupo222 píše:Pokud nám chcete navrhnout lepší volbu, jme zásadně pro, ale vyhněte se prosim takovým sra...m jako je renault, peugeot a pod.
V tom případě jsem zapomněl na nový Nissan Pulsar 1.2turbo. To je motor společný s Renaultem. :p A za 320tKč je komplet nový auto s plnou zárukou. $-)

lupo222 píše:Myslím, že ta ibiza néni špatná, jdeme se dohodnout na této: http://www.sauto.cz/osobni/detail/seat/ ... oFrom=list , ale TDI. Opravdu už nejsou ty TSI motory problémové? Dík za rady.
Podle mě Ibiza má první generaci TSI a první generaci 1.6TDI. První generaci TSi nebrat (bez prodloužený záruky). První generace 1.6TDI jenom nejede, ale snad se nesere (tak jako první generace TSI). A ojetá Ibiza v holotě se švihadlama vzadu za 330 tisíc je pro mě neakceptovatelná nabídka.
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od lupo222 »

Hmmm, ten nissan nevypadá zle, a když říkáte benzín, ta co toto: http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list
nebo nafta toto: http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list
Na oba jsem se ptal, je možné koupit za cenu bez DPH. co myslíš x2005 je to lepší než seat? Nafta či benzin?
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: rada seat ibiza st

Příspěvek od x2005 »

Nissan Pulsar bude takový japonský low-cost, tak je potřeba k tomu tak přistupovat. Chce to vidět. Je tam několik typicky japonských přešlapů v ergonomii/zpracování. Ale určitě lepší volba za ty peníze než ojetá Ibiza v holobytu.

Z těch Golfů bych bral Variant TSI CL pokud ti to dovolí rozpočet. Já nejsem žádný "golfista", ale současný Golf, pokud není v úplným základu Trendline, je podle mě v pohodě (pokud to peněženka dovolí).
Odpovědět