BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
durike
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: úte 17 dub 17:06

Re: BMW Divize

Příspěvek od durike »

balance píše:Nemá někdo podobnou zkušenost? Po zimě jsem na E90 nahodil na zadní nápravu nové PZERO (na přední zůstaly už jednu sezonu jeté Micheliny PilotSport2) a zadní náprava(?) začala ve vyšších rychlostech (160+) plavat ze strany na stranu. Předchozí PS2 nebo zimní Nokiany toto nedělaly.
Chystám se na převážení kol a geometrii. Nějaké jiné typy?
tuto riesili podobny problem a tiez islo o PZERO. bez spevnenej bocnice a ako som pochopil tam je pes zakopany. http://www.bmwklub.sk/bmw3-e46/po-prezu ... 59549.html
E46 330d & 330xiA
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Porovnám-li směrovou stabilitu a "citlivost" na podélné koleje loňského letního obutí (Bridgestone Potenza RE050A RFT - 225/45 R17 vepředu a 255/40 R17 vzadu) s letošními letními P-Zero ve stejném rozměru a také RFT, tak pirelky jsou na tom nepatrně, zdůrazňuji nepatrně hůře....

Obecně si z toho odkazu na slovenský bmwklub beru zásadní ponaučení: RFT je pro 3er ta správnější volba.... (a fčíl sa do ňa zase pusťte :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

je to marny, je to marny, je to marny
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Rikin
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: pon 21 úno 22:31

Re: BMW Divize

Příspěvek od Rikin »

Ja pred par tydny znovu objevoval krasy jiznich Cech v pujcene 120d a nadaval jsem kazdy metr na ty pitome RFT jak mi to porad odskakovalo. :)
Uživatelský avatar
Goggy
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 17 úno 23:32

Re: BMW Divize

Příspěvek od Goggy »

Přemýšlím nad 650i, rozmluvte mi to prosím :(
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: BMW Divize

Příspěvek od d1.8t »

Kup jí. :D V manualu.

Btw jakou šanci na úspěch má tahle tvoje význa na "bmwrevue", když se tady nikomu nepovedlo rozmluvit ti Breru.
RWD
Uživatelský avatar
Goggy
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 17 úno 23:32

Re: BMW Divize

Příspěvek od Goggy »

To jsem byl mladej a hloupej, teď už jsem rozumnější :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5613
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Na Autosalone sa mi podarilo stretnut dalsieho obhajcu RFT, no ten mal okrem ineho iny argument...
Tvrdil mi, ze na najnovsich BMW kde su RFT pneu, je priam zakazane pouzivat dojazdovu pneumatiku na jednom z kolies, hlavne z dovodu inych rozmerov pneu vpredu/vzadu s tym, ze to moze sposobit poskodenie diferaku a kardanu. Oboznamili mu to u ofiko dealera kde kupoval auto a taktiez nejaky jeho mechanik, ktory ma 30 rocne skusenosti s opravami BMW...
Ja som mu na to povedal svoje, ze je to piiiipovina, s tym, ze ma fakt nenapada ani najmensi dovod, preco by tomu malo byt tak, alebo mi nieco uchadza a ja som tu ... 8-}
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: BMW Divize

Příspěvek od Bond007 »

Snowman000 píše:Na Autosalone sa mi podarilo stretnut dalsieho obhajcu RFT, no ten mal okrem ineho iny argument...
Tvrdil mi, ze na najnovsich BMW kde su RFT pneu, je priam zakazane pouzivat dojazdovu pneumatiku na jednom z kolies, hlavne z dovodu inych rozmerov pneu vpredu/vzadu s tym, ze to moze sposobit poskodenie diferaku a kardanu. Oboznamili mu to u ofiko dealera kde kupoval auto a taktiez nejaky jeho mechanik, ktory ma 30 rocne skusenosti s opravami BMW...
Ja som mu na to povedal svoje, ze je to piiiipovina, s tym, ze ma fakt nenapada ani najmensi dovod, preco by tomu malo byt tak, alebo mi nieco uchadza a ja som tu ... 8-}
¨problem by to mohl byt u ctyrkolky... a on je vetsinou obvod dojezdoveho kola velice podobny obvodu normalni pneu ;)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět