BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 870
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od 970ka »

Já bral taky bílou a nakonec se mi líbila.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

jak může někdo prodávat relativně hezkou 120D v manuálu a aspoň pro focení neočistit plasty v motorovém prostoru?
To si fakt někdo koupí?

https://www.west-car.cz/index.php/product/view/5/220
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1364
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

chápu, na druhou stranu zaprášený motor zase může být vodítko, že se na něm opravdu nic nedělalo v poslední době. Hned vidíš, zda je to suchy nebo mastný od oleje. To na čistém motoru nepoznáš.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

no ja tyhle plasty na bmw lestil porad :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1364
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

jsem divnej ale asi bych preferoval takto zaprášený motor právě z důvodu co jsem řekl - hned ti je jasný, že na to nikdo neměl potřebu hmatat, protože to asi nebylo potřeba. Vidíš kde olej je / není. Jaký šroub je / není čistý oproti zbytku takže se asi v nedávné době povoloval. Imo to napoví víc o samostném stavu než uplně čistý motor.
Ale uplně čistý motor jednoznačně lépe vypadá, o tom žádná :)
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1364
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

@pavproch: tys dával svor qualfie, vid? Co tak koukám tak je to asi jediné dostupné okolo 30ti. Kaaz lamela končí s e46, drexler je skoro 50. Wavetrack se u nás snad ani neprodává.. Trochu jsem z té dostupnosti LSD u nás rozladěný :/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tohle sem tu kdysik naspal o bramborovi2 po úpravách jeho podvozku (tužší pružiny + ///M ramena):
pavproch píše: čtv 23 dub 09:47 Lepší to už asi nebude (čti: už sa mi dál nechce ftym hrabat) i dyž asi by tam ještě bylo co vylepšovat (pod plnýma brzdama nebo pod plným plynem za dva - vzadu svor - to lehounce, ale opravdu lehounce kličkuje).
Fčera, jaxem měnil ojeté zadní gumy za nové, tak šel brambor2 na zvedák. A jako vždycky po zvedáku se při ostřejší jízdě to kličkování zvýraznilo, očekávám, že po pár stech kilometrech si to zase sedne a uklidní (kličkování vymizí). Já vím, nové PS4 vzadu si taky musí "sednout", ale mám pocit, že je ftom přímá úměra: zvedák = zhoršení /zvýšení neklidu auta při ostřejší jízdě, které pak s najetými kilometry vymozí. Kura, proč?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, dyž s bramborem2 jezdím redline tak si cucne litr CFS na 1000km, ale mi to nevadí (aspoň má neustálý přísun čerstvého woleje). A hlavně mě "to" (volnoběh až redline = LINEÁRNĚ narůstající zábava) moc a moc baví. Jaxem po delší době v neděli jel Tiguánem (2,0TSI EA888), tak to nic-zarvat do sedačky-nic mi vyloženě vadilo.

EDIT: N52B30 mě "baví" až tak moc, že sem fčíl jel na poštu (1,5km) ale najel sem kilometrů asi šedesát..... :lovestruck:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1364
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

Hele to bych se i vsadil, že to teče spodem.. těsnění vany.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od řidičBOB »

Kdo by chtěš 5er v benzínovém šestiválu a v kombajnu, ten má smolíka. Vzhledem k výběrku PČR, jsou kvóty v čudu.
Jenom kraťas :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět