BMW Z4 Coupe

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Pekny jen at ho vychvaluji at si pekne drzi cenu :ymparty:

https://www.carthrottle.com/post/wmxq392/
jerry
Letec
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jerry »

Pěkný :ymapplause: A já pořád nic nekoupil :( Ale snad v zimě něco v D ;)

Btw v odkazu mají krásný lakování. Bral bych tu modrou nebo červenou, ale 3/4 nabídek na trhu je černá a šedá, možná i proto nemůžu vybrat. Ale třeba si zvyknu ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Mne se libi m-kova cervena (imola red) tahle svetlejsi (bright red) moc ne, ale ta modra je hezka. (krasna je i lemans blue opet na Mku)

btw docela dobra stranka je tato:
http://www.bmwz4roadster.net/bmw_z4_colors_QP.htm

Je tam pekne na jednom miste hromada infa o barvach, interierovych dekorech, calouneni. Vsechno i s fotkama.

Zajimava je individualni rubyblack (je do fialova)
jerry
Letec
Příspěvky: 3406
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od jerry »

No vidíš a většina si kupovala novou černou. Aspoň podle nabídky ojetin to tak vypadá. A tu já vůbec nemusím :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Konecne nahozen mfactory :-bd . Byl ponekud problem sehnat nekoho na montaz, clovek co to tady ostatnim montoval do toho jit moc nechtel, protoze s mfactory nema zkusenosti, rikal ze se ozve - no uz se neozval :-) ...
Zjistil jsem, ze v normalnim servisu do diffu nikdo nepoleze tak jsme zacal propadat panice, ze mi to bude jen lezet na stole (jeste byl ve hre PP mechanik, ale tam to je trochu z ruky).
Pri montazi muze nastat par problemu, pokud nesouhlasi "backslash" - vule (max 0.2 mm), je potreba pouzit specielni podlozky, nebo opracovat tu puvodni. Problem je sehnat tyto podlozky, BMW je na vymezeni vule neposkytuje. Podobny problem muze nastat s lozisky, ktera bmw taky neposkytuje a chce prodat komplet diff za 60k i s lozisky ..., nastesti obe veci byli u me v poradku.
(jinak by bylo potreba koupit neco takoveho http://www.difflab.com.au/BMW-Diff-Rebu ... nstall-kit)
Jeste dobry manual na montaz je tento:
http://www.birdsauto.com/sites/default/ ... n%20v3.pdf

Na montaz jsem nakonec dostal tip na pana Grygara z Olomouce, ktery se specializuje na prevodovky, diferaky a mel dost odvahy do toho jit.
Dle jeho slov bylo nejhorsi na montazi odmontovani vyfuku, samotna montaz mfactory do hruska byla bezproblemova, diff je presne zpracovany a vule je stejna jako byla pred tim. Pro nej to byla prace na den.

Jinak auto ted lip akceleruje ze zatacek, v nekterych zatackach mi prislo, ze se lip staci. Tesim se na okruh, az to poradne vyzkousim. Dalsi poznatky az s tim neco dalsiho najedu.

Cela tahle sranda se vesla do 35k vcetne vsech postovnych, oleje, gufer a montaze. Rek bych, ze docela ok.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek


gif uploader


+ pokus o mensi sklouznuti na vyjezdu ze zatacky. S otevrenym diffem bych musel byt o dost agresivnejsi aby se to sklouzlo a neprotacelo se jen jedno kolo. Uz se tesim az naprsi :-)
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5608
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Snowman000 »

Velka gratulacia a pohadzuje to prdelkou pekne ;) :x

(takto mala vyjst z fabriky hned od zaciatku) :-w
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Karel S.
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26 zář 12:55

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Karel S. »

Zdravím Vás,

jsem vlastníkem Z4 3.0si coupé a právě pro ni hledám fandu, který by opravdu ocenil kvality auta. První registrace 04/2008, černá barva a nyní má najetých 61.000 km a je po velké servisní prohlídce, výměně spojky a dvouhmoty, všechny pneu nové. Je ve stavu nového auta.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Snowman000: Diky, uz zadny "one tire fire" :-)

Jo to meli, nebo aspon za priplatek. Ale je fajn, ze ted uz to tam u nekterych aut jde pridat.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2573
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Vrooom »

Tak dneska prvni kratoucka projizdka na mokru, no jde to dost rychle bokem :-D, to neni takova sracka jak s open diffem.
Uživatelský avatar
Riley
Autoškolák
Příspěvky: 54
Registrován: úte 03 dub 13:28

Re: BMW Z4 Coupe

Příspěvek od Riley »

Vroom: Krásná práce :x .... a asi trochu závist :)
BMW 330i, e46 sedan, FL, M-paket II, Black Sapphire Metalic, Alcantara, kola Style 72 a 73
Odpovědět