Stránka 477 z 477

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: úte 10 úno 23:36
od mattonecz
lezeme EU do prdele tim ze se tu dela dobry auto? aha.. myslim ze elektro auta tu budou prevladat brzo i bez eu protoze to proste bude davat smysl

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: stř 11 úno 06:46
od pavproch
Nerozumíš, já nezpochybňuju, že je Made in Kocourkov, já zpochybňuju to, zdali je to NATOLIK OBJEKTIVNĚ DOBRÉ auto NATO, aby vyhrálo ten titul. IMHO ho vyhrálo na společenskou objednávku od Uršuly.

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: stř 11 úno 07:55
od Zajda
Smysl na provoz dávají někomu s domkem a FVE, z veřejného nabíjení to moc nevychází.
Těžiště elektromobility měla být miniauta s malýma baterkama do města, něco jako kei cars v Japonsku.
Zatímco my se tady pohybujeme v legislativním rámci kdy je nejlepší prodat co nejtěžší EV a relativně nejvíce pokutovaná jsou benzinová miniauta.

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: ned 22 úno 23:55
od mattonecz
Tak sem si tento víkend zksil Elroqa 85. Tedy stejný pohon jako sem měl v ID7 - zadokolka 210kw, 77kwh. Pocitově mi ID7 přišel dynamičtější, asi jen pocit. Spotřeba ID7 určitě lepší, to bude dáno aerodynamikou. Jezdil sem okolo 25kwh, ale nešetřim to, radši si nabiju. Jeli sme Brno se zastávkou na odložení dítěte u prarodičů takže cca 300km. Musel sem nabíjet, protože sem jel 150 dálnici a to prostě nevychází.

Auto celkově fajn, pohodlné, velikost akorát, kufr hraniční.

Ale nemůžu si pomoct, tato VW platforma mě nepřesvědčila, že to je na to mít to jako jediný auto. Problémy sou 2 a souvisí spolu - malá baterka a pomalé nabíjení. Kdyby udělali nějaký face id7, dali tam 800V, 100kwh a ideálně převodovku, měli by geniální produkt. Takhle je tam max nabíjení asi 175kwh a to když je úplněk a třikrát se pomodlíš, tak to tak může jet 5 minut..

Mně se blíží doba kdy asi budu schopen zbavit se A4, ale ten elroq to zatím asi nebude. Líbila by se mi Q6 ale to je cenově jiný vesmír. A upřímně, za ty peníze je A6 3.0TSI, což mě láká přeci jen více :D

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: pon 23 úno 02:24
od Lachende Bestien
Soudruzi z Čajny na rozdíl od arogantních eurosemidementů umí nabídnout dostupné étrony - https://www.autoforum.cz/predstaveni/re ... ut-za-den/.
S cenou 210 tisíc Kč bez baterky a pronájmem aku za 2200 nebo 3400 Kč měsíčně za vyšší kapacitu by po tom nejen v Chechostánu skočil prakticky každý běžný autista.
Ovšem to by ééééé ůůůůů nesměla být tak prožraná do morku kostí zkorumpovanými parazitními strukturami. :-l

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Napsal: úte 02 čer 05:55
od řidičBOB
To by v tom byl čert, aby se to elektro neprosadilo!
https://autosalon.tv/novinky/ridicuv-ch ... A&sfnsn=wa