Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od mattonecz »

to stopro gtd je lehky, bez 4x4 a at. se vzdy smeju kdyz nekdo v recenzi jezdi s 300-400 konema za 8. to musi bejt krasojizda
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

Furt lepší krasojízda než Prasojízda. :ympeace:
I když většina zdejších "aktivních" řidičů asi nebude souhlasit. :@)
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Snowman000 »

Stepan píše: úte 23 dub 20:54 vyjížděl jsem od vinohrad, než se vymotáš ven, zmaříš si průměr i spotřebu.
jinak 210 tempomat mínus to co překáželi civilisti :)
rekord na delším úseku mám něco přes 11, nárazově po okreskách přes vesnice, když se jako vopravdu pospíchá, to umí sežrat i šílenější čísla
download/file.php?id=4349&mode=view
I proto furt zvažuju, jestli je ten benzín na daily vopravdu dobrej nápad. Když slyším všemožný hlášky vo tom, jak se s EA888 dá jezdit svižně pod 10, domnívám se, že s většinovou populací mám zcela jinou definici pojmu svižně
Toto bol moj priemer s G8 GTI manual na trase kde bolo cca 300km dialnice (cca 180), zvysok okresky (140) a prejazd cez dve vacsie mesta, jedno ma obchvat takze (110) druhe je skrz s asi 10 semaformi. Polahcujuca okolnost bola ze sa vyrazalo o 5 rano, ale ku koncu uz bola dialnica celkom zasekana...
Obrázek
Nebudem ti tvrdit, ze ti to bude zrat menej jak to GTD :ymblushing: to ani omylom, ale ten vykonostny upgrade ti dovoli drzat vyssie tempo s vacsim nadhladom, kedy sa lahsie zbavis civilistov a menej ti kazia priemer a ty ides vo vysledku plynulejsie \m/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Brus »

v 5 ráno je to vždycky mnohem plynulejší a pak taky si myslím, že je dost velký rozdíl mezi různýma EA888. S O3RS mi 10 přišlo svižně a přes 14 už mi to nešlo. Upravený G7R u mě neumí pod 9, svižně je tak 13+ ale je to neporovnatelně rychlejší. hmotnost +10%, výkon +60%
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od HondaMan »

Stepan píše: úte 23 dub 20:54že s většinovou populací mám zcela jinou definici pojmu svižně
Ještě raději mám definici "jsem v podstatě všude nejrychlejší" To jsou okresky do 110 a 145 na dálnici v levém pruhu :-D

Čím více budeš tlačit na pilu, tím budou nůžky rozevřenější. Však jeden silnější benzin doma máš :-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

HondaMan píše: stř 24 dub 09:12 [Ještě raději mám definici "jsem v podstatě všude nejrychlejší" To jsou okresky do 110 a 145 na dálnici v levém pruhu :-D
to je přesné, taky znám několik nejrychlejších, s nízkou spotřebou :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Zajda »

Těmahle rychlostma se nejčastěji přesouvám taky, popsal bych to jako jízda svižného důchodce. S 1,5 dCi už jsou vyšší tempa bičováním mrtvého koně, ale zase to zvládá kolem 5l na 100 :-)
《》
honziss
Letec
Příspěvky: 3464
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od honziss »

Máme tady Teslu Model 3 Performance: https://www.tesla.com/cs_cz/model3/design#overview

Rozdíly oproti běžný TM3: bodykit, sedadla, předělanej a nižší podvozek, track mode V3, novej zadní motor, 20 kola na pzero

0 - 100 = 3.1s za 1.36m vč DPH
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od HondaMan »

Když jsem to viděl, tak mi to přišlo až neuvěřitelné. Auto v mnoha ohledech srovnatelné s BMW M3 za polovinu.

disclaimer: samozřejmě, že v mnoha ohledech M3 s M3 srovnání nesnese.
2.9T RWD
Odpovědět