Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

:-bd super, myslel jsem si automaticky, že jako sponzor je tam JZD Slušovice a ono to je JZD Starojicko
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Eda »

Jak zminujes ty JZD Slušovice mi pripomelo jak sme byli nedavno ubytovani v Roznove a byla tam k dispozici knizka Leo Pavlík Od Škodovky po Quattro, doporucuju, precetl sem to za ty dva vecery co sme tam byli
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

Elekromobily jsou nepřipravený a násilím protlačovaný úlet, vyráběný pro lepšolidi, co se na peníze nenadřely, ani neví co to je. Je to absolutně nepřipravená technologie, tlačená a vnucovaná všem mocnými lidmi bez mozku, líných logicky přemýšlet.., ale omluva je jim, že nemají čím. Je to tak nedomyšlená technologie, která se neobejde bez nemravných, obrovských a nedobrovolných dotací nás všech, bez kterých by to nekoupili ani tito bohatí vyscálkové, co ani netuší, co je skutečná práce obyčejných lidí a taky ekologie. Je to Technologie, která bez úspěšného vývoje nemá uzavřený kruh dlouhodobého, výhodného a ekologického života ani v rovině budoucích hypotéz. Navíc výroba a provoz el.aut až po sešrotování je velmi neekologický a drahý a nedává větší smysl k masové použitelnosti! Snad jen jako doplněk k jiným druhům pohonu tam, kde je to vhodné k používání. O vysoké ceně těchto aut, kde si musíte zvuk skutečného motoru navodit do reproduktorů z USB Flash, se nemá cenu zmiňovat, natož o pojistném, které se též neobejde bez dotování boháčů chudými!, jako ve všem v tomto pokřiveném světě! CZEXIT!! Ten nejrychlejší! Nejlépe EvropaXit! Jo a ještě doplním.., tyto ptákoviny vymýšlí titéž lidé, co Evropu a hlavně východní tráví jedovatýma potravinama. Prý je to nutné nás trávit, v rámci a zájmu přežití chemických firem vyrábějící pesticidy a jiné jedy "zvané dochucovadla" do potravinového řetězce! Za mě by tito lidé měli viset, a né se topit v penězích!
Naposledy upravil(a) Maggic dne ned 21 úno 11:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

Eda píše:Jak zminujes ty JZD Slušovice mi pripomelo jak sme byli nedavno ubytovani v Roznove a byla tam k dispozici knizka Leo Pavlík Od Škodovky po Quattro, doporucuju, precetl sem to za ty dva vecery co sme tam byli
:) dobrý tip, zkusím si poshánět
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Stepan »

Maggic píše:Elekromobily jsou nepřipravený a násilím protlačovaný úlet, vyráběný pro lepšolidi, co se na peníze nenadřely, ani neví co to je. Je to absolutně nepřipravená technologie, tlačená a vnucovaná všem mocnými lidmi bez mozku, líných logicky přemýšlet.., ale omluva je jim, že nemají čím. Je to tak nedomyšlená technologie, která se neobejde bez nemravných, obrovských a nedobrovolných dotací nás všech, bez kterých by to nekoupili ani tito bohatí vyscálkové, co ani netuší, co je skutečná práce obyčejných lidí a taky ekologie. Je to Technologie, která bez úspěšného vývoje nemá uzavřený kruh dlouhodobého, výhodného a ekologického života ani v rovině budoucích hypotéz. Navíc výroba a provoz el.aut až po sešrotování je velmi neekologický a drahý a nedává větší smysl k masové použitelnosti! Snad jen jako doplněk k jiným druhům pohonu tam, kde je to vhodné k používání. O vysoké ceně těchto aut, kde si musíte zvuk skutečného motoru navodit do reproduktorů z USB Flash, se nemá cenu zmiňovat, natož o pojistném, které se též neobejde bez dotování boháčů chudými!, jako ve všem v tomto pokřiveném světě! CZEXIT!! Ten nejrychlejší! Nejlépe EvropaXit! Jo a ještě doplním.., tyto ptákoviny vymýšlí titéž lidé, co Evropu a hlavně východní tráví jedovatýma potravinama. Prý je to nutné nás trávit, v rámci a zájmu přežití chemických firem vyrábějící pesticidy a jiné jedy "zvané dochucovadla" do potravinového řetězce! Za mě by tito lidé měli viset, a né se topit v penězích!
No super, tak ses vykňučel ze svýho mindráčku (již po několikátý). Co bude dál? :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

Jsem rád, že jsis to přečetl.., možná ti to něco dá.. Nebo chceš říct, že jsi také bez mozku?.. bohužel s tím ti už nikdo nepomůže.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5480
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od M.Z. »

To je komplex jak svině, lepšolidi, nenadřely (,,i" se píše), vyscánkové apod.
Ty seš asi jediný pracant v téhle republice, jak to tak vypadá.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

..a hnedka potrefená husa!! Tak to je úspěch.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od ExFun »

Vítáme voliče SPD.

Mě by jako vážně zajímal, jak by měl prakticky vypadat ten EvropaXIT :))
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Stepan »

Jj, M.Z. je typickej lepšočlověk s garáží plnou elektromobilů =))

Hele ale to mě vlastně napadlo. Jak se dělá POVko na Teslu? Zdvihovej objem to nemá, tak co je určující faktor? :-?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět