Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

petr; tak, když už jsi to provalil…jasně - co dojde z fondů, rovnou posílám na soukromý účet nebo si za to hned koupím pár bytů…jasně, že psaných na sebe!
Uff, a je to venku :-)

jerry: ano, souhlas. Ale tak, jak to prezentuje ten ukňučenec, tak to fakt nefunguje. Kor v krajínách ja CZ/SK, kde tě soused hned udá a pak (krom dotací pro Agrofert), je to fičák.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Twisted
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 20 říj 09:36

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Twisted »

Kto je uknucenec? Cital si tento clanok? https://www.cas.sk/clanok/906486/denisa ... -diagnozu/
Tiez to nemaju lahke. Ked dostanes porazku, diabetes, rakovinu, prides o ruku, nohu... ako uz bolo pisane syty hladnemu neveri, dokial sa sam nepopali.
A podnikatel neodvadzal cele odvody za zamestnanca a pritom dostal 2 miliony z eu fondov a zamestnanec ma potom mizerny dochodok.

Edit: ked sa dieta narodi alkohilikom, a pocas tehotenstva matka uzivala omamne latky. Pripadov je vela. Len sa o to nezaujimaju sebecki podnikatelia. Tych zaujima neustali rast zisku a ak ma pokles tak salie. Miliardar po poklese akcii o 3% dostal infarkt a umrel. Ci ma viac penazi tym viac ukazuje svoju sebeckost. Aspon podnikatelia v mojom okoli su taki. Zarobil, otvoril sa mu svet pre luxusny tovar a nevie sa udrzat a stoj co stoj to musi kupit.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1751
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Denisu opustil tatínek prvních dvou dětí hned po porodu, proč si s ním ty děti pořizovala? Do harmonického vztahu to mělo asi daleko.
A ty další dvě děti, úplně stejný příběh. Tak pokud mám 2 nemocné děti a vím, že neutáhnu jejich léčbu, tak si pořídím další 2 děti? Asi tam bude genetický problém, když jsou všechny děti s různými tatínky nemocné, hledal bych primární příčinu tam.

A jak ten článek souvisí s tebou? Jsi jeden z těch, co od ní utekl? Nebo jaká je souvislost, proč to sem posíláš. Meleš hovna, ta diskuse s tebou je o ničem. Brečíš, všichni jsou proti tobě a po nás chceš co? Abychom tě litovali? Dali ti peníze na tvůj zpackaný život? Začni se starat sám o sebe a začni do pytle něco dělat...

Ještě závěrem, píše se tam, že nemá 90E na každoměsíční laser. Je to smutné, ale co s tím, budeme jí litovat? Sbírat plastová víčka? Já chodím 2x týdně na rehabilitaci, každá návštěva mě stojí 1800 CZK. Mám taky brečet do novin, jak mám těžký osud, co mi přichystal a že mě to měsíčně stojí nějakých 700EUR?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Twisted
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 20 říj 09:36

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Twisted »

petr_riha píše: stř 16 lis 16:59 Začni se starat sám o sebe a začni do pytle něco dělat...
Ale mne nedovoli zdravotny stav pracovat. Co nechapes? Kolko krat to mam este napisat?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1751
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Výmluvy. Proč by nemohl invalida (navíc invalidní důchod dnes bere kde kdo) pracovat?

Ale jestli ti vyhovuje současný stav, kdy jen nadáváš, kudy chodíš, tak good luck.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

Periodikum Čas opravdu nečtu a nehodlám. Stejně, jako Blesk.
Každý umí z rukávu vysypat miliardu důvodů, proč to nejde. To je totiž hrozně easy. Brečet, kňučet a ukazovat prstem na všechny kolem, jak mohou za můj zkurvený život.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1751
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Twisted píše: stř 16 lis 16:22 Edit: ked sa dieta narodi alkohilikom, a pocas tehotenstva matka uzivala omamne latky. Pripadov je vela. Len sa o to nezaujimaju sebecki podnikatelia.
Tohle jsem přehlídnul, ještě se dovyjádřím. Proč by se měl proboha podnikatel (nebo kdokoliv jiný, proč pořád píšeš nesmysly o podnikatelích?) zajímat o nějakou alkoholičku nebo feťačku? Nutil ji snad někdo někdy (o to více v těhotenství) chlastat a fetovat?

Nějak začínám i věřit, že fakt invalidní důchod máš. Na hlavu. Tohle totiž normální člověk nemůže myslet ani ze srandy, natož pak vážně.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Twisted
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 20 říj 09:36

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Twisted »

Zbytocne stracam s tebou cas. Iba chces vyhrat v diskusii.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1751
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Jestli to znamená, že sem přestaneš psát ty sračky, co sem píšeš, tak jedině dobře.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Twisted
Autoškolák
Příspěvky: 37
Registrován: čtv 20 říj 09:36

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Twisted »

Tak ti prajem do zivota aby sa ti stalo nieco co ti otvori oci pre pochopenie ostatnych co nedostali tolko zdravia ale dostali chut byt bohati. Ja nechcem byt bohaty ani elekrtricke auto nechcem. Pisat take vulgarne nadavky svedci o inom.
. Pekny den. https://eduworld.sk/cd/jaroslava-konick ... -tri-znaky
Prosim uz mi neodpovedaj.
Odpovědět