Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od rhinos »

no nevim. Ja bych tak kategoricky nebyl...kdyz reknu ze eauto je ekologicke a setrne k prirode tak to neni pravda a zaroven to neni uplna lez ;)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tady jde především o aroganci zkorumpovaných byrokradů a ponižování jejich živitelů - plátců výpalného/daní, z nichž dělají nesvépravné infantilní idioty, kterým je třeba ve jménu "záchrany přírody" zakazovat kupovat určité užitečné produkty nebo v případě lžipandemie "záchrany zdraví" omezovat pod hrozbou trestů čím dál více základních svobod, jako třeba svobodu volně dýchat (provozovat živnost/podnik/využívat nabízených služeb). Když se vtipkovalo o zdanění dýchání, kdo mohl tušit, že bude ještě hůř.
A kromě budoucího zákazu pořízení auta na benzín navíc byrokradi rozjeli "dotační" korupci na koupi étronů pro užitečné idioty, kteří jim pak pomáhají prosazovat toto klamné dogma - étron je EKO! - mezi ostatní tím, že se pasují do role přírodu ZACHRAŇUJÍCÍCH mesiášů a svůj komplex velmi ochotně ventilují a snaží se "nevěřící psy" a "hříšníky" konvertovat na svou jedinou a pravou víru.

Příroda, díky níž tady vzpřímení potomci šimpanzů (a určitě i paviánů, jak vyplývá z mých zkušeností :ymhug: ) vůbec vznikli a mohou pár desetiletí směšně poskakovat, fakt potřebuje jejich pomoc a obzvláště od od reality zcela odtržených zavatovaných byrokradů z ééé úúú. :))

Jinak všechno má své místo, čas a míru.
Jistě i étrony - nebo spíš se současnými technologiemi ukládání é-energie jejich obdoba v podobě é-kol, é-skutrů, é-koloběžek apod., kde nepotřebujete půltunový aku k tahání dvoutunové+ plechovky.

A zázračně ekologicky vyrobené é-esúvé (eko těžba surovin dětmi v Africe, eko transport eko lodí do Čajny, tady eko zpracování surovin, další eko transport eko lodičkami do eko ééé ůůů), které díky své vyšší hmotonosti produkuje více opět lahodně ekologických a dýchací cesty skvěle pročišťujících, blahodárných částic z brzd, pneumatik, asfaltu a podobných dobrůtek, nám dozajista kompletně zachrání celou přírodu, takže nás soudruzi čekají už jen světlé zítřky a to prosím na věčné časy a nikdy jinak!
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

Co dodat.., dobře napsáno, bez růžových brýlí a ještě velmi schovívavě k etronům. Každý majitel etronu si vůbec neuvědomuje, že jeho výrobek zatěžuje planetu mnohem více.., ten bordel při výrobě jeho voňavého miláčka ho nezajímá.. hlavně že ho nedýchám já.., a po mě potopa. Každý rozumný člověk ví, že tito dementi se na ECO jen hrají a smutné je, že jsou mezi nima i tak vymaštění, že celému tomu ECO náboženství i věří. U článku výše je velmi důležitá věta -

"eko transport eko lodí do Čajny, tady eko zpracování surovin, další eko transport eko lodičkami do eko ééé ůůů), které díky své vyšší hmotonosti produkuje více opět lahodně ekologických a dýchací cesty skvěle pročišťujících, blahodárných částic z brzd, pneumatik, asfaltu a podobných dobrůtek, nám dozajista kompletně zachrání celou přírodu, takže nás soudruzi čekají už jen světlé zítřky a to prosím na věčné časy a nikdy jinak!"

Zvláště zvýšené opotřebení brzd a mikročástice z nich jsou pro lidi mnohem škodlivější, než to co vypouštějí moderní nafťáky, nebo auta na benzín. To tvrdí nezávislé studie světových týmů odborníků, že etron není v žádném případě následníkem postupného vývoje aut, tak proč se EU vydala opačným směrem při neustálém lhaní a vnucování nám všem něčeho, co téměř nikdo nechce?? Proč?..to už snad každý ví a nejsmutnější na tom je, že i tá ECOlogie u etronů jte do kopru, v porovnání z konvečními auty. O to více je potřeba lidem lhát a prosazovat obrovské dodace při prodeji etronů, jenom aby to už sakra někdo pochopil. Je to trapas.., co?? co za zkorumpovaní mamlasi a kazisvěti v tom všemocném EU sedí.
Naposledy upravil(a) Maggic dne pon 26 črc 09:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Stepan »

Ty vole ty máš ale neskutečný množství času na píčoviny
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

Taky tě zdravím! Tak nedá mně to.., není mně to jedno, kam se řítíme.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Jaggie »

Maggic píše: "eko transport eko lodí do Čajny, tady eko zpracování surovin, další eko transport eko lodičkami do eko ééé ůůů), které díky své vyšší hmotonosti produkuje více opět lahodně ekologických a dýchací cesty skvěle pročišťujících, blahodárných částic z brzd, pneumatik, asfaltu a podobných dobrůtek, nám dozajista kompletně zachrání celou přírodu, takže nás soudruzi čekají už jen světlé zítřky a to prosím na věčné časy a nikdy jinak!"
vyroba casti, polotovaru a dalsich prvku pro konecnou kompletaci automobilu je zatizena dopravou uplne stejne jak pro spalovaci, tak EV auta...
kdybys mel zaplatit Fabii, ktera ma vyrobni naklady nekde ke 80k-100k, tak misto 300k by prodejka byla 900k, pak by vsichni zase rvali at to radeji zase dovazeji z Ciny, Indie, Thanjska ci jine prdele sveta
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Stepan »

Maggic píše:Taky tě zdravím! Tak nedá mně to.., není mně to jedno, kam se řítíme.
A řvaním tady to změníš? Dyť v konečným důsledku to má stejný efekt jako nadávání ve IV. cenové u nádraží ;)
Nehledě na to, že (troufnu si tvrdit) většina místních aktivních uživatelů to cítí velmi podobě jako ty. Takže vysvětlovat něco tady je asi jako stěžovat si na vegany v řeznictví...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

Však já neřvu.., říkám to docela potichu. Jenže já nesdílím tvůj názor, že většina uživatelů zde na foru má stejný, nebo podobný názor na etrony a EU. Jediný za poslední dobu, kdo to vidí podobně a taky se o tom nebojí podrobněji napsat je - Lachende Bestien. Ale jeho názory jsou pro zdejší "mazáky" líp stravitelné.., je tu služebně dýl. Na druhou stranu mě oponentura kýmkoliv nevadí, pokud to má hlavu a patu. Jinak moc neuznávám ty nevýrazné ňoumy a šťouraly, kteří to myslí podle tebe podobně, ale raději se tu ze strachu ani pořádně nevyjádří, aby nedostali náhodou kartáč! Nebaví mě! Jen tu vyčkávají, co se bude dít.., vše je pro ně drama, hlavně když oni jsou schovaní za bukem. Však ono to s etrony i EU nějak dopadne..a pak se přidám.. Takové mám nejraději! Jsem zvyklý říkat vše na rovinu, každému. Je to sice konfliktní, protože to křiváci nemají rádi, ale přece nezradím sám sebe!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27034
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

Mám dost! Hrdina na internetu! EU už sere do kalhot, imigranti berou zpátečku (a že se jich sem chystalo!) a piTomio jásá, jak je jeho ovečka bojovná a všem těm sráčům, to zase nandala :))
A jen tak na okraj: hlasoval jsem proti vstupu ČR do EU. A hlasoval bych i dnes stejně. Ovšem dnes bych nehlasoval pro vystoupení z EU. Proč, je ovšem na delší debatu - ovšem ne s voličem SPD. Takovýto lidský druh považuji za podřadný. Podle mne nikdo příčetný nemůže volit tu žlutou vopici.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

BOBe, je to tvůj názor a já ti ho neberu. Bohužel se tu zesměšňuješ.., já myslel, že jsi vyšší level, ale to ještě dříve. Reagovat raději nebudu, viděli jsme, jak to dopadlo posledně, máš tu hodně příznivců, tzv. vlezdořiťů, kteří se za chvíli připlazí na pomoc..
Odpovědět