Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od MadJoe »

Se stydim. Doufam, ze me vezme na milost :ymdevil:
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

A za co se konkrétně stydíš? Devile.. ať to posoudím..
MadJoe
Řidič začátečník
Příspěvky: 132
Registrován: úte 13 led 09:43

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od MadJoe »

Za zaslepene jedince jako jsi Ty napriklad. Ale to asi slyset nechces :D :))

Jednoho krasneho dne jsem se probudil v luxusni posteli, naservirovanou snidani se stribrnym priborem a vedle pytel plny penez. Jdu do garaze a tam mi staly EV. Samozrejme vse bez prace.
Uvazuju. Mam se stydet?

Btw - Tvuj hlavni zdroj informaci bude nejake kvalitni medium, pravidelne u TV ve vecernich hodinach?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Zajímalo by mě, proč se vždycky někde vyloupne nějaký vemeno, který je schopný se do krve bít za elektroauta... :ymsick:
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od HondaMan »

Zajímalo by mě, proč se vždycky někde vyloupne nějaký vemeno, který je schopný se do krve bít proti elektroautům... :ymsick:
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

Je pochopitelné, že si většina zdejších pravidelných přispěvatelů s mnohdy výrazně nadprůměrnými příjmy a hmotným zabezpečením obecně asi dost obtížně dokáže představit nastavení mysli většiny mzdových nevolníků úmyslně udržovaných v nedostatku a stresu z prdele vytaženými hodnotami v tzv. mzdových třídách neboli kastách - ty nastavili zkorumpovaní, paraziticky fungující byrokradi na povel svých loutkovodičů převážně z řad globálních lichvářských klanů, respektive jejich "pomocníků" z řad profesionálních manipulátorů - tzv. lobbistů, právníků apod. oportunistických cizopasníků.

O faktu, že se vystavením rodného listu stává právě narozený člověk dluhovým nevolníkem, opět "s pomocí" loutkových byrokradů, ani nemluvě - máme tady totiž kromě iracionálního mzdového kastování velmi efektivní nástroj ekonomické manipulace s většinovými populacemi mzdových nevolníků v národnostních státech - stádní dluh.
A komupak asi "dluží" celé státy, neboli celý svět, když sečteme "státní" dluhy do "celosvětového" dluhu?
Asi Marťanům, že?

Kdybyste pravidelně svou pracovní aktivitou za směšnou almužnu živili své zaměstnavatele a především 50-75 % naprosto zbytečných byrokradských parazitů, a pak viděli, že jsou z vámi placených daní "dotovány" é-pičoviny pro lidi s výrazně vyššími příjmy, dokázali byste se do myšlenkových pochodů ostatních vcítit velmi rychle. :-*
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

HM: jestli narážíš na mě, tak se pleteš.

Nejsem proti el. autům (ani do krvebijící, ani lehounce proti), já zastávám názor, že lidi mají hlavu a koupí si, co chtějí, nebo co vyhovuje jejich potřebám. Jestli to bude benzín, nafta, hybrid, el., je mi celkem buřt. Příčí se mi celé tlačení el. aut. Kdyby se netlačilo a nechalo se to na trhu, neřeknu ani ň.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

No jo.., jenže kdyby se ty étrony netlalčili nemravně nasilu, tak už při prvním vyslovení myšlenky etronu musel někdo dostat pořádnou počuni, kor když vyslovil jejich budoucnost, že to bude jezdit za peníze druhých a to dost výrazně. Když na to milionáři nemají, nech nevymýšlí čičoviny.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tvrdá konkurence pro "autopilota" od Pižmového jElona. :p
https://streamable.com/e/zo9ji2
Uživatelský avatar
Maggic
Řidič začátečník
Příspěvky: 164
Registrován: pát 01 led 19:12

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Maggic »

No jo, ale ten v tom étronu chrápe! Jedině pejsek to má pod kontrolou.. To mají šmejdi z EU podporovat pro boháče.., ekologickou jízdu!
Odpovědět