Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od EL_XEL »

Lachende Bestien píše: úte 05 dub 07:01 Samozřejmě, autíčka na baterky byly od počátku až příliš dostupné širokým masám, takže hošani z Litofecho fosu logicky ve své zdejší druhořadé schádovité pobočce ruší výrobu nedostupných aut typu Fabie kombi, které prakticky nikdo nekupoval.
A teď už si pořízení étronů a jejich provoz konečně bude moci dovolit úplně každý, navíc s těmi báječně nízkými cenami elektřiny díky zcela neúplatným byrokradům, kteří vůbec nešli na ruku burzovním spekulantům a nezpůsobují energetickou chudobu většině svých de fakto živitelů. :-bd

Jo a před pár dny na mě v nějakém ekofašistickém propagandistickém plátku vyskočila informace o tom, jak je firma Bosch ta úplně nejzelenější ze všech a mj. před pár lety spolu s Buderusem úplně zrušila produkci kotlů na dřevo/uhel a "masivně" investovala do nějaké zdejší fabriky na výrobu ééé-kotlíčků. Tak to jsem vážně zvědav, kdo je bude kupovat - tedy kromě byrokradů a spol.
Že by nás čekala další vlna korupce ehm tedy dotací z vybraných daní/pojištění/poplatků na kotlíky a samozřejmě na jejich provoz, aby ti ubozí chudáčci z Boše a Čezu nepřišli na buben? :-?
To se to pěkně rozdává z cizího korporacím, že byrokradíci? :-*
Nechceš si normálně vyhonit šulína, jako každej slušnej člověk, abychom tady nemuseli pořád číst ty tvoje grafomanické masturbace? Myslíš, že svým úchvatným slohem někoho ohromíš?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Předseda »

el_xel: ty to čteš? Já to rovnou přeskakuju. Možná tam nějaká myšlenka je, netuším.. zkrátka TLDR.
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od EL_XEL »

Já jsem si tentokrát dal práci, abych to přečetl, když už na to budu reagovat, jinak to dělám stejně.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

@elksel
Když máš zájem házet po druhém svýma slovníma hovnama a doporučovat honění čuráka, proč marníš svůj drahocenný čas čtením předchozího textu? :-?
Běž se raději projet ve svém ultraEKO autíčku na baterky a u toho se klidně zabývej svou nejoblíbenější činností. Řadit nemusíš, takže ruku máš volnou. :-*
A třeba svým výstřikem ohromíš někoho v protisměru nebo nejlépe v koloně.

Edit. BTW on ti někdo drží nůž pod krkem a ty "musíš" číst mé příspěvky?

O funkci blokování uživatele předpokládám víš, nebo snad ne?

A jak můžu ovlivnit tvou neschopnost porozumět psanému textu, který není složen jen z jednoduchých holých vět?
To je tvoje zodpovědnost, takže to laskavě nehaž na druhého.

A kolik vás tam vlastně sedí za tím počítačem, nebo za koho hovoříš, když se označuješ ve své reakci množným číslem?
Snad nejde o počínající schizofrenii, ale s tím by ti hodní pánové z Bohnic jistě rádi pomohli. :ympeace:
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od EL_XEL »

Neboj, eko autíčko bude, zatím se musím spokojit s Golfem R.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

EL_XEL píše: čtv 07 dub 15:06 Neboj, eko autíčko bude, zatím se musím spokojit s Golfem R.
No ty krávo tak to seš woe jakože dovopravdovsky out, jestli ještě nemáš ééétrona.
Ve smradlavym a hlučnym spalováku může jezdˇyt leda retardovaná lopata.

Ale vážně, má předchozí reakce byla zbytečně impulzivní a příště se raději nad tvými jistě dobře míněnými návrhy hluboce zamyslím. ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

LB: smradlavé plechovky nevoní. EL auta nevoní.
Jaké je tedy doporučení? Čím by měl uvědomělý člověk jezdit??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »


Krmníci a giganti mají bohužel smůlu. :(
Ti můžou zůstat u svých oblíbených sportovních náklaďáčků.

Ale vážně, ať si každý de iure dospělý a svéprávný homo jezdí, čím uzná za vhodné. S řp či bez pro adrenalinové nadšence. :p
Diesely minimálně v osobácích byl ale velký historický omyl, v tomto ohledu s největší pravděpodobností názor nikdy nezměním.
Étrony jsou na hraní asi fajnové, praktičnost dosti pokulhává a údajná neustále omílaná ekologičnost je sprostá lež.
Existence mini étronků za cenu dostupnou běžnému chechostánskému mzdovému nevolníkovi v hustě obydlených zónách měst by z hlediska čistoty vzduchu byly velkým přínosem - bohužel je tato představa z říše idejí a za posledních xy let se nic v tomto ohledu nezměnilo a patrně ani nezmění.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od jerry »

Lachende Bestien píše: pon 11 dub 11:24 Existence mini étronků za cenu dostupnou běžnému chechostánskému mzdovému nevolníkovi v hustě obydlených zónách měst by z hlediska čistoty vzduchu byly velkým přínosem - bohužel je tato představa z říše idejí a za posledních xy let se nic v tomto ohledu nezměnilo a patrně ani nezmění.
Dlouho jsem nechápal, proč se to neubírá směrem malých levných bateriáků do měst. Až když jsem pochopil, že o omílané životní prostředí vůbec nejde, ale o prachy z toho naopak jde, tak je mi to jasné.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět