Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Maggic píše: ned 21 srp 15:42 Jediné, s čím s LB nesouhlasím, že nemáme schopného vůdce, se schopností nás vyvézt z těchto sraček, i když je to běh na delší trať. Myslím si, že máme více schopných "vůdců", ale oni sami se nebudou za něj pasovat. Je na nás, aby jsme ho poznali a vyzvali.. i když je již dávno většinou poplivaný médii.

A co se nespoléhat na nějakého vůdce a uchopit vlastní osud do svých rukou? Ale to je moc práce, že? Ležet na gauči s lahváčem a nadávat, jak se proti mě všichni spykli, je mnohem snažší...
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od retron »

petr_riha píše: pon 22 srp 12:48 spykli
vážně? :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Stepan »

no jakože prováděli špionáž.
další patvar je tzv. zpiknutí. Neboli zpikování. To prováděl třeba Miška Redl s tou placenou společnicí. Bez ohledu na to, co mu o kvalitě dodaného tovaru nakecal dealer :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od řidičBOB »

Zboží musíš dycky testnout ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od honziss »

retron píše: ned 21 srp 21:57
avik1958 píše: ned 21 srp 09:29 Napsal jsem, že kvalitu zpracování moc neřeším, což neznamená, že se spokojím s málem, ale že mi připadá standartní a nehodlám lézt po autě s mikrometrem a zkoumat škvíry. U klasického Mustanga si myslím, že by narážky na kvalitu zpracování asi nezazněly, protože je, aspoň myslím, také standartní. Hezký den.
U klasického Mustanga kvalitu zpracování interiéru přebije motor a jeho projev, což u Mach E nehrozí :D
Jinak kdo si potrpí na kvalitně zpracovaný interiér, tak si nekoupí americké auto a Teslu už vůbec, ale audinu nebo porsche
Mne udivuje, ze ti vyrobce prodal auto, ktere nestalo uplne malo penez a tobe nevadi, ze je uvnitr a vlastne i zvenku osizeny na materialech a zpracovani :-??
R4...258k
R3...261k
EV...264k
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Retron: jasne, chytnout se gramatické chyby v rychlopsani na telefonu. Kaji se. Něco k tématu? Koblihu?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
avik1958
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06 srp 18:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od avik1958 »

honziss píše: pon 22 srp 21:24
retron píše: ned 21 srp 21:57
avik1958 píše: ned 21 srp 09:29 Napsal jsem, že kvalitu zpracování moc neřeším, což neznamená, že se spokojím s málem, ale že mi připadá standartní a nehodlám lézt po autě s mikrometrem a zkoumat škvíry. U klasického Mustanga si myslím, že by narážky na kvalitu zpracování asi nezazněly, protože je, aspoň myslím, také standartní. Hezký den.
U klasického Mustanga kvalitu zpracování interiéru přebije motor a jeho projev, což u Mach E nehrozí :D
Jinak kdo si potrpí na kvalitně zpracovaný interiér, tak si nekoupí americké auto a Teslu už vůbec, ale audinu nebo porsche
Mne udivuje, ze ti vyrobce prodal auto, ktere nestalo uplne malo penez a tobe nevadi, ze je uvnitr a vlastne i zvenku osizeny na materialech a zpracovani :-??
V čem konkrétně je ošizeno? Abych se na nedostatky soustředil a případně je zakrýval vlastním tělem. Hodnocení novinářů: aktuálně.cz: výtečné odhlučnění kabiny, jízda příjemná. Autosalon.tv: povedený interiér. Autoweb: na pohled vše krásné, za interiéry prémiových kokurentů MÍRNĚ zaostává. Autojournal: skvělý elektromobil. Zpracování 90%. Vše lícuje. Ukázkově funguje podvozek. Naladění je úžasné. Co tam máte dále? Holt když v autě burácí V8 tak mu odpustíme nedostatky, ale u EV budeme nekompromisní...
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od honziss »

Uz jsem to tu jednou psal. Tak jeste jednou a budu konkretni:

- hnusny, tvrdy, zrcadlici se plast na pristrojove desce
- obecne nicmoc plasty v interieru
- sedacky bez bocniho vedeni
- material kozenych sedacek
- kvalita lakovanj, zejmena piano cerna na exterierovych doplncich
- celkove system otevirani dveri, zejmena tech zadnich
- el zavirani kufru nema fci zavrit a zamknout

Je to klasicky ctrl+a interier fordu focus/kuga co se materialu tyce, nic vic. Bez se nekam podivat na vybehovy Lexus RX, ktery je o pul milionu levnejsi, sedni si do nej, zavri dvere, opri se a zjistis kde te ford okradl.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od mattonecz »

no jestli je to jako kuga.. akorat ze za 2x. tak nic moc
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od honziss »

A prosim, nerad bych byl narcen z hejteni fordu. Moje prvni auta za vlastni byly fordy, cast rodiny u fordu pracuje uz od revoluce, bracha by si nic jinyho nez ford nekoupil. Mam tu znacku rad, ale nejvetsi smysl mi davaj modely puma, focus, kuga, nejlip v nejakym zakladu s trojhrnkem ecoboost.

Celkove uz jsem si docela dost aut koupil, ruznych znacek a koncepci. Nemam problem za auto utratit dost penez, ale nesnesu pocit, ze jsem pri tom byl okraden.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět