Elektromobily a vse kolem nich

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od EL_XEL »

honziss píše: ned 07 srp 12:27 Ale treba ten levnej tvrdej plast na horni casti pristrojovky co se odrazi v celnim skle, kratky a placaty sedaky, kvalita laku, brzdy asi z focuse, hubeny kola s 225 gumama a hlavne ta podivna silueta karoserie, to vsechno neodpovida 1.8m ani nahodou.
No ale teď jsi prostě popsal Ford, Mustang Mach-E je jenom jeden z nich :-D
avik1958
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06 srp 18:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od avik1958 »

řidičBOB píše: ned 07 srp 21:50 To dává smysl…stál jsem vedle Enyaq a ani nechtěl zkusit. Mám rád vyšší auta…
A jen tak na okraj: Mach E se ani zdaleka nepřibližuje kvalitě zpracování interiéru oné Škodovky.
Asi budeš muset číst pozorněji. Stál jsem vedle Enyaq a ani nechtél zkusit. Tečka. Enyaq vyřešen. Chápeš? Dobrá. Pak Tesla atd. Nízké, mám rád vyšší auta... Chápeš souvislost s Teslama a ne Enyaq? Kvalitu interiéru nekomentuji,mojí nenáročné nátuře plně vyhovuje.
avik1958
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06 srp 18:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od avik1958 »

Lachende Bestien píše: ned 07 srp 23:12 Takže nám tady na základě příspěvků zdejších étroňáků pomalu krystalizuje typický majitel étrona - člověk, který relativně velmi snadno přišel nebo přichází k výrazně nadprůměrnému množství financí, vlastní několik aut se spalovacími motory a étrona si pořídil hlavně proto, že se nudí, neví co by a pálí ho prachy v kapse, takže si koupí novou hračku - auto na baterky pro velké kluky.
Čili je vůbec nezajímá jak ekonomický aspekt neboli poměr cena-výkon, který je zas naopak pro většinu majitelů osobáků nejdůležitější, a mnohdy ani neřeší kvalitu zpracování.

Na tom obecně jistě není nic špatného. Naopak pro výrobce étronů jako je dotovaná firma jElona Pižma jde přímo o boží požehnání.

Tito lidé ovšem tvoří velmi malý podíl celkové populace, a od reality odtržení byrokradi a šéfové automobilek tvrdí a formují strategie k produkci aut tak, jakoby většina mzdových nevolníků přehazovala doma pětilitry vidlemi. A k tomu horem dolem fabulují, jak je výroba a provoz étronu čistá a ekologická záležitost. Vždyť to bez vysokých úplatků ehm tedy dotací lidi skoro nekupují ani v zemích s trojnásobným průměrným příjmem než v Chechostánu, a to jsme ještě "bohatá" země ve srovnání třeba s Romonskem nebo Bulháristánem.
Fakt tragikomedie made in EURVHP. x_x

@honziss
O čem to mluvíte, jaké brždění z vyšší rychlosti, s étrony se po dálnici buď raději nejezdí, nebo 80-100 v závětří za náklaďáky v pravém pruhu. ;)
Netušil jsem, že na tomto fóru se probírají majetkové poměry diskutujících. Ironický, až uštěpačný tón tvého příspěvku mne vskutku pobavil. Pořídil jsem si nové auto, což by nebylo tak pranýřováno, jen kdyby nebylo na elektriku. Podle tebe bych asi měl koupit třeba Duster, kterého chválí za poměr cena-výkon a proti kterému vůbec nic nemám, namouduši. Mach E jsi asi důkladně testoval, já jen že v žádné recenzi jsem nenašel zásadní výtky ke zpracování. To o té dálnici je tak obehraná písnička... Neboj, já po ní jezdit nepotřebuji, kdyby tě trápilo, že bych po ní jel bez poplatku.
avik1958
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06 srp 18:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od avik1958 »

Stepan píše: pon 08 srp 07:35
HondaMan píše: ned 07 srp 11:10 Já bych jen rád dodal, že majitel Mach-E je pro me vetsi frajer nez ten v 5.0

Bye Boomers
Tak ona frajerina casto znamena “mam tolik penez, ze je muzu vyhazovat za kokotiny, koukejte”

Ucel splnen v obou pripadech :D

Mustang se to pry jmenuje proto, ze to ma reprezentovat dostupny sen delnicke tridy nebo tak neco.
Stejne jako puvodni Mustang.
U Pumy je to to same. Cool auto pro omladinu. A dneska holt cool auto pro omladinu neni dvoudverovy kupe bez motoru :)
Kokotina, hmmm, taky moudro...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

avik1958 píše: pon 08 srp 20:27 Netušil jsem, že na tomto fóru se probírají majetkové poměry diskutujících. Ironický, až uštěpačný tón tvého příspěvku mne vskutku pobavil.
To si ani nedokážete představit, co všechno se na tomto fóru probírá, majetkové poměry diskutujících jsou ještě velmi slabý odvárek. ;)
Každopádně je fajn, že jste se pobavil. Sranda musí být, i kdyby fotra věšeli. :ymparty:
avik1958 píše: pon 08 srp 20:27 Pořídil jsem si nové auto, což by nebylo tak pranýřováno, jen kdyby nebylo na elektriku.
Za další společný rys étroňáků můžeme označit vlastnictví křišťálové koule a její hojné leštění.
A mimochodem jaké reakce jste tady čekal - pochvalné poplácávání po ramenou a slavnostní předání doživotního titulu progresivně ekologicky moderního správňáka?
V tomto ohledu nemohu sloužit, ale snad se konečně pochlapí HondaMuž či Excel. :!!
Co se Prachovky od Dáčky týče, samozřejmě by šlo o nesrovnatelně racionálnější a ekonomičtější volbu, ale tyto aspekty vás jak známo nezajímají, takže opravdu netuším, proč bych vám ji doporučoval. :-?
Recenze na Machéé jsem nečetl, ale třeba recenzenti předtím jezdili ve stodvacítkách, takže byli z kvality nadšeni, fakt nevím.
Extenzivní osobní testování jsem neprováděl, míru masochismu se snažím udržovat na nižší úrovni.

Uživatel Honziss se vás ptal na brzdění z vyšších rychlostí, ale když po dálnici nejezdíte, tak vás to asi taky nezajímá restekpíve s tím nemáte zkušenost.
Ledaže byste byl ukrutně vražedný pirát jezdící kilem+ kolem yeslee a matkovských školek. :ar!
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

Přemýšlím, kde se musela stát chyba, že člověk dokáže vyplodit takový pytel sraček... asi v prasklé gumě.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od Lachende Bestien »

petr_riha píše: úte 09 srp 11:40 Přemýšlím, kde se musela stát chyba, že člověk dokáže vyplodit takový pytel sraček... asi v prasklé gumě.
Tys měl asi zajímavé období vývoje, když proces defekace považuješ za "plození" a realizuješ jej do pytle.
Tak ať ti pytel nepraskne, Péťo. :-*
avik1958
Adept autoškoly
Příspěvky: 12
Registrován: sob 06 srp 18:15

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od avik1958 »

Lachende Bestien píše: úte 09 srp 01:41
avik1958 píše: pon 08 srp 20:27 Netušil jsem, že na tomto fóru se probírají majetkové poměry diskutujících. Ironický, až uštěpačný tón tvého příspěvku mne vskutku pobavil.
To si ani nedokážete představit, co všechno se na tomto fóru probírá, majetkové poměry diskutujících jsou ještě velmi slabý odvárek. ;)
Každopádně je fajn, že jste se pobavil. Sranda musí být, i kdyby fotra věšeli. :ymparty:
avik1958 píše: pon 08 srp 20:27 Pořídil jsem si nové auto, což by nebylo tak pranýřováno, jen kdyby nebylo na elektriku.
Za další společný rys étroňáků můžeme označit vlastnictví křišťálové koule a její hojné leštění.
A mimochodem jaké reakce jste tady čekal - pochvalné poplácávání po ramenou a slavnostní předání doživotního titulu progresivně ekologicky moderního správňáka?
V tomto ohledu nemohu sloužit, ale snad se konečně pochlapí HondaMuž či Excel. :!!
Co se Prachovky od Dáčky týče, samozřejmě by šlo o nesrovnatelně racionálnější a ekonomičtější volbu, ale tyto aspekty vás jak známo nezajímají, takže opravdu netuším, proč bych vám ji doporučoval. :-?
Recenze na Machéé jsem nečetl, ale třeba recenzenti předtím jezdili ve stodvacítkách, takže byli z kvality nadšeni, fakt nevím.
Extenzivní osobní testování jsem neprováděl, míru masochismu se snažím udržovat na nižší úrovni.

Uživatel Honziss se vás ptal na brzdění z vyšších rychlostí, ale když po dálnici nejezdíte, tak vás to asi taky nezajímá restekpíve s tím nemáte zkušenost.
Ledaže byste byl ukrutně vražedný pirát jezdící kilem+ kolem yeslee a matkovských školek. :ar!
Zdravím. V první řadě se omlouvám za tykání, na které jsem v jiných diskuzích zvyklý, tak to bylo ze setrvačnosti. Stejně ale nechápu tu úžasnou míru negativizmu. Asi pramení z té křišťálové koule stejně jako rádoby vtipné repliky, které vzbuzují aspoň u mne kyselý úsměv. Mnoho veselých kilometrů Vám přeji ať už jezdíte s čímkoli nad čím se neotřásáte odporem.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od honziss »

Tykani na foru je v pohode si myslim. Moje pohejteni Machu E nepochazelo z kristalove koule, ale z prakticke zkusenosti s jeho svezenim a zkusenosti se spoustou jinych novych aut. K autu jsem mel nekolik konkretnich dotazu/bodu, na ktere si moc nereagoval. Srovnani s konkurenci si odmitnul zcela, tak se nemuzes divit, ze ti tady toho Macha bude nekdo obdivovat.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Elektromobily a vse kolem nich

Příspěvek od petr_riha »

honziss: Mach E mi přišel na akci, kde byl vystavený, dost vysoký, takové pseudoSUV. Jaký v tom byl posez, a klame zvenku, nebo je opravdu zvedlý? Přišlo mi to skoro až trapné, že Mustang a posadili ho výše (o tom, co ho pohání, se rozepisovat nechci).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět