Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Odpovědět
Ibim
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24 srp 18:26

Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Ibim »

Dobrý den, dostal jsem se k Americké firmě, která vyrábí tabletky do palivové nádrže, které mají za následek:

- Snížení emisí
- Pozitivní vliv na spotřebu paliva
- Zvýšení výkonu a prodloužení životnosti motoru

Firma je na trhu už asi tak 7 let a produkt používají tisíce řidičů s naprostou spokojeností.
Jelikož jsem také spokojen, rozhodl jsem se o to podělit s těmi kdo by měli zájem vyzkoušet.
Jestli má někdo zájem napište mi na - btczech@gmail.com - a já vám pošlu více info. ;-)

Hezký den

Obrázek
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od M.Z. »

Já jsem s tabletama taky moc spokojený, akorát mi vždycky vyžahnou celou nádrž :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Sinuhet
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 úno 09:19

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Sinuhet »

To zní skvěle!
Když jste se dostal k té tajemné firmě, jejíž jméno nesmíte prozradit, jste patrně insider. Pak mě zajímají následující detaily:

Jak je to s daněmi? Spaluje se tableta, a je tedy palivem, na které se vztahuje spotřební daň? Nebo se nespaluje, působí katalyticky? Lze potom z výfukových plynů sestavit katalytickou tabletu zpátky a použít ji znovu?
Vylepší tableta podvozek vozu, případně zvýší komfort posádky a zlepší stav tlumičů? Dokáže tableta vytvořit dojem adaptivního podvozku?
Umí se tableta spojit přes nádrž k řídící jednotce motoru a upravit vstřikovací mapy, jako ten čipešek do zásuvky zapalovače, co tu byl minule?
Mám zrezlý a hlučný výfuk, pomůže to?
Když místo benzínu natankuju naftu a obráceně, vyřeší to tato chemicky a vědecky pokročilá tableta?
Rozpustí se ta tableta, nebo mi ucpe palivový filtr, případně cokoli jiného?
Pokud se rozpustí, rozpustí se úplně a neublíží mým vstřikovačům Bosch?
Když to použiji v kombinaci s olejem, co umí napravit rýhy ve válci, a Shell V Power Racing Nitro ++ extra, bude to mít nějaký synergický efekt? Třeba absolutně tichý motoru nebo přibývání paliva v nádrži? Pokud ano, prodávate i ventil proti přeplnění nádrže?
Zvýší mi to palubní napětí? Hodilo by se to pro rádio, protože mám reproduktory jenom vpředu, tak třeba by vyšší napětí pomohlo, a zvuk by byl dobře slyšet i vzadu.
Když to zlepšuje emise, týká se to jakých pohonů? Lze i pro dvoutakty?
V případě pohonu na LPG dodávate speciální tabletu v plynném balení, případně nějaký vaporizér? Nebo musí být tableta v nádrži na LPG již s výroby? Pokud ano, dodáváte je?
Co chladící a brzdová kapalina, děláte tablety i do nich? Ta chladící vypadá nemocně, je různě barevná, tabletka by se jí hodila.
V případě, že tabletu omylem spolkne dítě, také mu to sníží emise a spotřebu? A v případě dospělého? Jak rychle efekt nastupuje a jak dlouho vydrží?

Nechci být zlý, ale kdyby takovéhle zázračné tablety existovaly, určitě už by nám je ONO prodávalo jako speciální benzín ONO - TO JE ONO!, ve kterém by už byly rozpuštěné...
Uživatelský avatar
Mattbaylesa
Řidič začátečník
Příspěvky: 144
Registrován: pon 09 led 22:11

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Mattbaylesa »

Vzdycky me zajimalo, proc automobilky investuji miliardy, aby o par desetin litru snizily spotrebu, kdyz to lze udelat tabletami, usmernujicimi magnety kolem palivove hadice apod... :-o
Sinuhet
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 14 úno 09:19

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Sinuhet »

Mattbaylesa píše:Vzdycky me zajimalo, proc automobilky investuji miliardy, aby o par desetin litru snizily spotrebu, kdyz to lze udelat tabletami, usmernujicimi magnety kolem palivove hadice apod... :-o
Úplně vidím emisní limity Euro 7: na 1 kg výfukových plynů smí být (...) maximálně 1g katalytických nespálených tablet.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16304
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od pavproch »

t je jasný, ty tabletky vymysleli v bruseli, tam funguje úplně fšecko...... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Honza42 »

Špatný den, jsem vlastníkem firmy zajišťující službu "rána lopatou". Poskytuji dva druhy služeb:
rána na plocho, která má za následek:
- rozsvítí se většinou v mysli, je tak možnost zvážit životní postoje
-pozitivní vliv na krevní oběh
-líný prase, snažící se žít z okrádání spoluobčanů, se alespoň trochu pohne

rána hranou, která má za následek:
- dotyčné individuum je eliminováno, přinejmenším navždy poznamenáno
- dle bodu jedna se dotyčný podvodník již vždy pozná podle vodorovné hluboké jizvy uprostřed čela (teda pokud se dobře trefím)
- lopata je ošetřena směsí krve a podkožního tuku, což po zaschnutí tvoří ochranu proti korozi.

Vše je zdarma a není ani nutno mít doporučení od lékaře. Jsem si jist, že tisíce slušných lidí tuto službu uvítá.

Přeji hodně špatný den, kéž by se ti lejno změnilo v ježka.
Náčelník
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 31 bře 18:38

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od Náčelník »

Veškeré otázky a odpovědi najdete na stránce ****
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od řidičBOB »

nechci prudit, ale myslím, že i toto fórum má své reklamní oddělení ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
martinikus
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: pon 19 říj 13:14

Re: Snížení Emisí a Spotřeby paliva

Příspěvek od martinikus »

Já teda myslím, že to funguje. Viděl jsem to teď i v TV. Dědulovi vypadne modrá tableta z okna, spadne pažoutovi do nádrže a ten vyrazí a za prvním rohem předjede Lambo. Pánovi, který to tady nabízí, bych doporučil opačný postup. Tablety určené do nádrže tou "Americkou" firmou si nechte po večeři, pusťte Slavíky z Madridu, tleskněte do dlaní a Máňo hurá na to :)
Odpovědět