Nissan Leaf

Elektromobily, hybridy, alternativní paliva a vše kolem emisí nebo spotřeby paliva.
Uživatelský avatar
Dallen
Mistr volantu
Příspěvky: 856
Registrován: sob 17 pro 16:02

Re: Nissan Leaf

Příspěvek od Dallen »

EKOLO píše:Platíme paušál 92 Kč /měsíc a je jedno kolik spotřebujeme. Pro členy sdružení jsou holt nějaké výhody. pokud si pročtete *** , dozvíte se i kolik se dá ujet na jedno nabití. Ukazujeme ,jak to jde.
A výhody proč? Výhody má nabízet to auto, aby bylo prodejné a né nějaké členství. Tyhle nesmyslné dotace a výhody jsou jen prosazováním neprodejné věci. Kdyby to nedejbože kleplo tak by to bylo neudržitelné a všechny výhody by rázem skončili.
V takové formě jako je leaf je to nepoužitelné
AR166V6, F850 Special
EX^3 AR 156TS EX^2-Š120, EX^1 fáčko
EKOLO
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 01 dub 10:13

Re: Nissan Leaf

Příspěvek od EKOLO »

myslel jsem web sdružení Elektromobily, asi neprošel.
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Nissan Leaf

Příspěvek od Vana »

EKOLO píše:Platíme paušál 92 Kč /měsíc a je jedno kolik spotřebujeme. Pro členy sdružení jsou holt nějaké výhody. pokud si pročtete *** , dozvíte se i kolik se dá ujet na jedno nabití. Ukazujeme ,jak to jde.
A kdo tedy platí to co spotřebujete nad zmíněných 92 Kč ?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Nissan Leaf

Příspěvek od pavproch »

neska sem tohle "auto" viděl poprvé v životě live a.... teda to je dyzajnovej hnus, jakej sem už dlouho neviděl, speciálně prdelka při pohledu šikmo zezadu je teda nářez, prostě hnusnej jak ().() 8-x

Obrázek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: Nissan Leaf

Příspěvek od x2005 »

Já jsem měl možnost tuhle věc i řídit. V kontrastu s e-Golfem, ze kterého jsem do této podivnosti přesedl, obludnost a nepoužitelnost Nissanu Leafu vynikle ještě zřetelněji. Leaf ani zadarmo! 8-x
Odpovědět