OT z AR

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z AR

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: již podruhé vás žádám o smazání veškerých svých příspěvků a založených vláken na ar-forum.net!
Smazat několik tisíc Vašich příspěvků není na 5 minut. Ale nebojte, dočkáte se. A běžte si úkolovat své zaměstnance. Já Vaše příkazy poslouchat nemusím a jestli mne budete srát, tak ani nebudu. Ať každý vidí ty Vaše lži, kterými oblbujete zákazníky....Vy kosmická technologie! :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z AR

Příspěvek od řidičBOB »

A bylo by fajn, kdyby jste již přestal falešně podsouvat ty moralistické žvásty, jak Vám jde o dobro toho nebo onoho. Na tomto fóru Vás nezajímá nic než jenom Vaše reklama. V každém uživateli vidíte pouze a jenom možného zájemce. Pro mne je zde téma Antiradarů okrajovým tématem a s ostatníma diskutuji téměř o všem...na rozdíl od Vás - 70% příspěvků máte v Antiradarech a zbytek na Smetišti. A stejně jste si vymodeloval fórum o antiradarech - tedy podle svého - čistě a pouze k reklamním účelům. Jste prázdný a falešný.
Přílohy
Abel.jpg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OT z AR

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Přispívat na pirátsky okopírované fórum nehodlám...
Ano a o důvodech Vašeho rozhodnutí můžeme jenom spekulovat. Pokud si odmyslím Vaší dušínovskou prezentaci - nezapomínejte, že Vás znám a vím, jaké obchodní praktiky používáte a že si zde hrajete na slušňáka, kterým ve skutečnosti ale nejste - tak mne napadá pouze jeden...fórum nemáte pod kontrolou a dobře víte, že haluze o tom, že Stinger je vlastně technologie ze stíhačky a podobný balast, který fakticky s detektorem nemá pranic společného a informační hodnota pro uživatele se limitně blíží nule, by byl mazán. Videa s detekcema nemáte - dovolím si tvrdit, že ten skvělý produkt nemáte ve svém autě ani nainstalovaný ;-) Takže vlastně by byl Váš příspěvek nula.
Nemám vůbec problém dát Vám moderátora sekce Stinger, ale obávám se, že Vy neumíte napsat ani jediný příspěvek tak, aby nebyl reklamním žvástem.
Nikdy jsem se předsudkama neřídil a nehodlám s tím ani začínat.

Tímto bych diskuzi na toto téma považoval z mé strany za uzavřenou. Řekl jsem, co jsem říci chtěl, učinil jsem nabídku, kterou jsem učinil a čas ukáže.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: OT z AR

Příspěvek od Smrťák »

%-( ~x( :ymdaydream: x_x =)) 8-x
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: OT z AR

Příspěvek od Smrťák »

Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět