OT -Antiradary...

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Ale je a funguje velice slušně! Akorát není čas jej dát na web, protože "poptávka převyšuje nabídku".
. .
Lžete si do vlastní kapsy. Za tři měsíce jste prodal kolik Styngerů? 3-4? :D A rušiček tolik, že poptávka převyšuje nabídku... Fakt jste směšnej. Navíc, Vy prodáváte a inzerujete své produkty hlavně přes net. Takže velmi silně pochybuji, že by nebylo ve Vašem zájmu dát tak skvělý produkt na net ihned, jakmile ho máte k dispozici.
AntiRadary.cz píše: U Stingeru ale modifikujete FW takovým způsobem, že detekční funkce nejsou bez další modifikace FW přes PC možné.
V době masivního rozvoje netbooků a notebooků? :D Možná je to dokonce rychlejší přes PC než pozapínat jednotlivá pásma v AR manuálně, že? ;-)
AntiRadary.cz píše:... méně chápavý a Stinger při kontrole nevymaže, tak mu asi nepomůže ani svěcená voda a výrobce za to opravdu nemůže.
Dyť říkám - hezké aliby ;-)
AntiRadary.cz píše:Možná právě v tom je problém, že kdybyste s antiradary jezdit normálně a ne jenom couval, tak by ty znalosti vypadaly použitelněji. ;)
Pravda, mohl jsem se ještě učit, jak falšovat vzdálenosti v mapách ;-)
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne stř 02 lis 23:01, celkem upraveno 1 x.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

no nic mizim, protoze tu se stejne nikdo nic zajimaveho nedovi
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Tobě by to bylo stejně k ničemu...Tobě se zdála kamera za 200USD nad Tvoje možnosti...a my tady mluvíme o zařízeních o řád dražších :D Ale zase je fakt, že v jiné diskuzi bys mohl zasvěceně poučovat ostatní, jaké zkušenosti jsi slyšel :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:A pořád mezi nejlepší patří, ale už tam prostě není sama.
A nezapomínáte trochu na to, že i v dnešní době Vám dělá hlavní zdroj příjmu v AR? Nemohu se totiž ubránit dojmu, že falešná pozice oficiálního dovozce Vás omezila v realistickém uvažování...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Za tři měsíce jste prodal kolik Styngerů? 3-4? :D A rušiček tolik, že poptávka převyšuje nabídku...
Nechcete abych tady zrovna zveřejnil veškeré učetnictví?
řidičBOB píše:Takže velmi silně pochybuji, že by nebylo ve Vašem zájmu dát tak skvělý produkt na net ihned, jakmile ho máte k dispozici.
To určitě, ale mé časové možnosti mi to dosud nedovolily, protože některým jedincům musím stále vysvětlovat stejné věci pořád dokola a stejně je to nad jejích chápání.
řidičBOB píše:V době masivního rozvoje netbooků a notebooků? :D
Ano, i pře NB to chvilku trvá, ovšem zapnutí radarových pásem lze provést za pár sekund.
řidičBOB píše:Pravda, mohl jsem se ještě učit, jak falšovat vzdálenosti v mapách ;-)
Myslím, že užitečnější by byly kurzy slušného chování, popřípadě jak správně chápat psaný text. :)
řidičBOB píše:A nezapomínáte trochu na to, že i v dnešní době Vám dělá hlavní zdroj příjmu v AR? Nemohu se totiž ubránit dojmu, že falešná pozice oficiálního dovozce Vás omezila v realistickém uvažování...
Nezapomínám a nemám problém nabídnout zákazníkovi libovolnou značku, pokud je pro zákazníka optimální a vhodným způsobem řeší jeho požadavky. Tím se právě liším od fanatiků, kteří si v roce 2006 koupili první detektor určité značky a po celý další život to bude pro ně modla, za kterou se budou fanaticky prát a neuznávat žádné jiné značky.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:
Nechcete abych tady zrovna zveřejnil veškeré učetnictví?"[/quote]
Není potřeba - na tohle si vystačím s matematikou ZŠ ;-)
AntiRadary.cz píše:To určitě, ale mé časové možnosti mi to dosud nedovolily, protože některým jedincům musím stále vysvětlovat stejné věci pořád dokola a stejně je to nad jejích chápání.?
Velmi chabá výmluva...až k smíchu. Zaobírat se lidma, ze kterých stejně nic nebude než dělat vlastní PR na svých stránkách...vskutku zajímavé priority :D
AntiRadary.cz píše:Myslím, že užitečnější by byly kurzy slušného chování, popřípadě jak správně chápat psaný text. :)
Už jsem Vám to nejednou vysvětloval - když si to zasloužíte, tak Vám řeknu, co Vám patří. A řeknu Vám to v poho i do očí. Nehrajte si na Gutha-Jarkovského. A mimo jiné: ke slušnému chování patří i mluvení pravdy...a to Vám opravdu moc nejde.
Tady se k Vám chovám slušně a co mi je to platné...jste pořád stejnej lhář. Ale važte si toho než se to změní.
AntiRadary.cz píše: Tím se právě liším od fanatiků, kteří si v roce 2006 koupili první detektor určité značky a po celý další život to bude pro ně modla, za kterou se budou fanaticky prát a neuznávat žádné jiné značky.
Pokud to měla být narážka na mě, tak svůj první AR jsem si koupil v roce 1996/7. Nechápu, když jsem tady i jinde několikkrát psal, že s AR pracuju už cca 15 let, proč zde demagogicky podsouváte jiná čísla. Že by se opět ve Vás probouzel ten lhář a manipulátor faktů? Nebo jste to Vy, kdo neumí chápat ten psaný text?
A ano, používám tyto produkty již řadu let a jsem s nima dlouhodobě spokojený. To se nenazývá fanatizmus, ale spokojený zákazník. Naopak mi přijde zvrácené a hloupé, že na trh přijde detektor v ČR naprosto neznámé značky, nejsou produkovány žádné testy (krom sfalšované mapky a jednoho videa z SK, kde je referenční detektor pro jistotu schován za pokovené sklo Mondea), není prodaný ani jeden kus a Vy už máte hesla jako lídr na trhu... A pak se divíte, že Vám to někdo, jako já, který Vás zná jako dlouholetého prodejce a zastánce jedné značky, začne některé věci rozporovat a podivovat se nad náhlou změnou vašich prodejních praktik. Já to ale chápu - léčíte si mindráček, že zastoupení na onu značku Vás obešlo velkým obloukem a nyní cítíte šanci udělat díru do světa. Jste průhledný jako řízek ve školní jídelně. A mě, protože jsem Vás znal dřív, jste také k smíchu.
Nezapomeňte pak ještě vzpomenout, kým jsem placen a s kým chodím na obědy. Zde bych Vám ale doporučil, aby jste se zamyslel nad tím, proč je to ON a ne Vy, když Vás jsem znal o mnoho let dříve než jeho ;-) Přemýšlejte...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

Připomínáte mi Hamas - taky se s Izraelem neustále dohaduje o jednotlivých maličkostech, ale přitom neustále deklaruje, že Izrael neuznává a nikdy neuzná a vždy bude proti němu bojovat. To je pak veškerá diskuze zbytečná, protože ten druhy si bude stále tvrdit svoje a když jej někdo "utluče" argumenty, tak prostě vyhlásí, že je lhář, jeho argumenty jsou k smíchu a pod.

Mimochodem, již vás zabanovali na AutoRevue a Antiradary-forum.com a vždy to bylo jenom kvůli arogantnímu a vulgárnímu napadání oponentů. Ovšem adminům se vůbec nedivím, protože žádný slušný admin nebo moderátor nebude trpět na fóru člověka, který Slovensko nazývá MaRoKo a pro nechápavé to hned rozšifrovává, že je to zem, kde žijí jenom Maďaři, Romové a Kokoti.
řidičBOB píše:Vy i Váš kolega z MaRoKa velmi dobře víte, kdo jsem a můžete se mi kdykoliv ozvat.
A jak jsem říkal, nemám problém propagovat a nabízet zákazníkům žádnou značku antiradarů, pokud je je ně vhodná a výhodná, například i již vzpomínaný Beltronics. B-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: OT -Antiradary...

Příspěvek od řidičBOB »

Opet prekrucujete fakta! Na antiradary foru jsem dostal BAN pote, co jste se ohradil a narknul me za MaROKo z rasizmu a ja se hrube ohradil, ze to nema s rasizmem nic spolecneho. Jenom to potvrzuje fakt, ze tvrzeni je pravdive a na Vas sedi jako prdel na hrnec. Pak se do toho vlozil tamni admin, ktery si mlel svou, bez ohleduna to, zda mel pravdu nebo nikoliv. Chtel, abych se omluvil a ja to odmitl s tim, ze je...a pouzil jsem par vulgarizmu. Zcela cilene s tim, ze jsem VEDEL, ze mne zabanuje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od ultima ratio »

AntiRadary.cz píše:... Slovensko nazývá MaRoKo a pro nechápavé to hned rozšifrovává, že je to zem, kde žijí jenom Maďaři, Romové a Kokoti.
:)) =)) :ymapplause:
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: OT -Antiradary...

Příspěvek od goes »

řidičBOB píše:Opet prekrucujete fakta! Na antiradary foru jsem dostal BAN pote, co jste se ohradil a narknul me za MaROKo z rasizmu a ja se hrube ohradil, ze to nema s rasizmem nic spolecneho. Jenom to potvrzuje fakt, ze tvrzeni je pravdive a na Vas sedi jako prdel na hrnec. Pak se do toho vlozil tamni admin, ktery si mlel svou, bez ohleduna to, zda mel pravdu nebo nikoliv. Chtel, abych se omluvil a ja to odmitl s tim, ze je...a pouzil jsem par vulgarizmu. Zcela cilene s tim, ze jsem VEDEL, ze mne zabanuje.
rasista i xenofob jsi, ale MaRoKo je super :)
Odpovědět