Dědictví a vyřazení auta z evidence

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Odpovědět
P0UW3R
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14 led 19:57

Dědictví a vyřazení auta z evidence

Příspěvek od P0UW3R »

Zdravím uživatele autofóra,

mám takový delikátní problém ke kterému mi zatím nebyl nikdo schopen relevantně odpovědět. Třeba najdu štěstí zde. :)

V rámci dlouhotrvajícího dědictví u kterého je konec v nedohlednu, je součástí jeden automobil.
K automobilu není nikde k dohledání velký TP a ostatní doklady. Tento automobil bych však rád vyřadil z evidence.

Je vůbec nějaká cesta jak automobil vyřadit z evidence v případě, že nejsem jeho vlastníkem a nejsou k němu potřebné doklady?

Díky za případné rady

Pavel
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Dědictví a vyřazení auta z evidence

Příspěvek od Jenyk »

Proč se k němu hlásíte, nejste-li vlastník? V interakci se státem platí, že za dobrý skutek může být člověk jen spavedlivě potrestán. Nechte to na správci dědictví. Pokud by auto mělo připadnout Vám, trvejte na tom, že k němu musí být doklady. Ať si to správce zařídí, jak chce.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
hordecycle
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21 lis 11:14

Re: Dědictví a vyřazení auta z evidence

Příspěvek od hordecycle »

P0UW3R píše: úte 14 led 20:53 Zdravím uživatele autofóra,happy wheels

mám takový delikátní problém ke kterému mi zatím nebyl nikdo schopen relevantně odpovědět. Třeba najdu štěstí zde. :)

V rámci dlouhotrvajícího dědictví u kterého je konec v nedohlednu, je součástí jeden automobil.
K automobilu není nikde k dohledání velký TP a ostatní doklady. Tento automobil bych však rád vyřadil z evidence.

Je vůbec nějaká cesta jak automobil vyřadit z evidence v případě, že nejsem jeho vlastníkem a nejsou k němu potřebné doklady?

Díky za případné rady

Pavel
To je nemožné, protože nejste jeho vlastníkem a nemáte potřebné dokumenty.
Odpovědět