Pomoc

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Odpovědět
david0123
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08 lis 04:17

Pomoc

Příspěvek od david0123 »

Zdravím všechny,

mám takový problém vystudoval jsem gymnázium (všeobecné vzdělání s maturitou) - blbý rozhodnutí. Vždycky mě bavili auta a rád bych se jim věnoval i co se týče práce, jenže s tím co mám vystudované v žádném servisu dělat nemůžu, protože nemám výuční list ani praxi. Proto bych se chtěl zeptat zda nevíte o nějaké možnosti, něco ve smyslu rekvalifikace, nebo školy, co jsem se totiž koukal tak v okolí Prahy nic takového není, je mi jedno jestli budu pracovat zadarmo jako "podržtaška" abych se práci naučil nebo něco podobného, prostě bych se práci chtěl naučit, protože co bych chtěl když nic neumím. Jediná možnost co jsem objevil bylo dálkové studium na oboru automechanik, ale jedná se o tříletý obor, s předměty jako je čeština, matematika apd, které už se učit nepotřebuji (aspoň teda ne pro to abych byl automechanik), jedná se mi čistě o praktickou část nebo teorii co se aut týče, jestli je to takhle srozumitelné. Předem děkuji za každou radu.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Pomoc

Příspěvek od mattonecz »

Čeština by se ještě hodila procvičit :-D
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Pomoc

Příspěvek od leonidas »

david0123: ten ti teda pomohl,co? :ymapplause:
knotik1104
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01 pro 11:54

Re: Pomoc

Příspěvek od knotik1104 »

Ahoj, pro svou bakalářskou práci sháním respondenty- MUŽE, ve věku 18-40, pracující (ne brigádníky), české národnosti. Dotazník vám zabere 10 - 20 minut. Dotazník není určen pro ty, kterým chyběl (umřel/na výchově se VŮBEC NEPODÍLEL) rodič/rodiče už před 16.rokem. Pokud se rodiče rozvedli a udržovali s vámi vztah (vídali se s vámi aspoň jednou měsíčně) můžete dotazník také vyplnit. Děkuji všem za vyplnění, moc mi tím pomůžete.
knotik1104
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 01 pro 11:54

Re: Pomoc

Příspěvek od knotik1104 »

hiddenscore
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 11 kvě 08:02

Re: Pomoc

Příspěvek od hiddenscore »

knotik1104 píše: sob 01 pro 12:17 Dotazník naleznete zde:https://www.survio.com/survey/d/O5P2K1G1C4A7Z9U5B skibidi toilet
Užitečný!
NadiaEira
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 07 lis 03:42

Re: Pomoc

Příspěvek od NadiaEira »

knotik1104 píše: sob 01 pro 12:17 Dotazník naleznete zde:https://www.survio.com/survey/d/O5P2K1G1C4A7Z9U5B skibidi toilet
Děkuji za vaší pomoc. To je to, co hledám.
Odpovědět