Pracovní nabídka přivýdělku - externí redaktor - auto-moto

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.

Pracovní nabídka přivýdělku - externí redaktor - auto-moto

Příspěvekod ExterniRedakce » sob 05 srp 00:06

Ahoj,

obracíme se na uživatele tohoto fóra, jelikož hledáme posily do našeho externího týmu redaktorů pro přední český e-shop, který se v posledních měsících orientuje na objektivní a nezávislé psaní článků. Aktuálně hledáme odborníky na určitá témata a zároveň zkušené autory se zkušenostmi psaní článků či blogů.

Samotná práce probíhá prostřednictvím administračního rozhraní na vlastní PC z pohodlí domova. Hlavní náplní práce je vytváření vlastních článků na různá témata. Oceňujeme proto schopnost věcně formulovat zjištěné informace i vlastní názor a myšlenky. Součástí práce je také základní využívání HTML a SEO. Znalost těchto dvou oblastí je proto výhodou. Nutná je však nějaká (ideálně placená) zkušenost s psaním článků.

Nabízíme psaní článků na téma auto-moto, tzn., že požadujeme hlubší zájem o téma automobilů a motorek se zaměřením na elektroautomobily a elektromotorky.


Odměna za napsaný článek se odvíjí od jeho náročnosti, rozsahu a kvality, zpravidla se pohybuje od 400 do 800 Kč, ale pro zkušené autory článků a při prokázání odpovídající kvality je možné se domluvit na individuálních vyšších odměnách.
Forma spolupráce je možná skrze živnostenský list, případně dohodu o provedení práce, či jiné smluvní formy.

Nabízíme maximální flexibilitu, jelikož články píše každý z domova na vlastním PC a komunikace probíhá přes internet. Zároveň není žádné stanovené minimum ani maximum odpracovaných hodin za týden. Požadujeme spolehlivost, perfektní znalost češtiny, výborné stylistické schopnosti a prokazatelné zkušenosti s psaním článků.


Pokud máte o výše popsanou pozici zájem, vyplňte prosím následující dotazník:
https://goo.gl/forms/REO4cxJD5iflzYud2

Chápeme, že někteří z Vás chtějí zůstat prozatím v anonymitě, proto místo jména a příjmení můžete případně uvést Vaši přezdívku na fóru. V dotazníku je také nutné přiložit ukázkový článek. V závěru dotazníku vyberte dané téma a vyplňte, z jakého fóra jste se k tomuto dotazníku dostal.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na mailu externiredakce@gmail.com

Pokud o pozici zájem nemáte, omlouvám se za spam. Pokud byste však znali někoho, kdo by se na tuto pozici mohl hodit, můžete ho na tuto zprávu odkázat.
ExterniRedakce
Spolujezdec
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 20 dub 09:31

Zpět na Odpad

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník