rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od pjanda »

Muzeme se tu svobodne pohadat ;) V te garazi to bylo vtipne - ja jediny jsem obstaral video, ktere dokazuje, ze ta spotreba je opravdu takova jak jsem avizoval, proti tomu byly jen reci. Presto to po Tebe znamena vic ;)

Ma empirie neni vymyslena, je skutecna, stejnym zpusobem poridim hmatatelny dukaz k cemukoli co rikam. A pokud si myslis Radku, ze atmosfericky motor o podobnem vykonu muze vzit take pres 40 litru, tak proste nemuze. Rad zajistim jine video, ktere zdokumentuje jizdu stejnym stylem na stejne trati treba v M3 343 PS (+10 koni), ktera bude stejne rychla nebo rychlejsi a spotreba nebude ani polovicni.

Ale nema to smysl, Tebe nezajima skutecnost, Ty tu jen obhajujes sve nerealne predstavy. Proto je zbytecne tim ztracet cas. Ja diskutuji proto, abych se neco dozvedel, abych si rozsiril obzory, abych zjistil, proc je neco tak jak je. A v tom Ty mi alespon v tomto pripade nemuzes nijak pomoci.

Snad jindy a jinde.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od Smrťák »

Třeba v šenku :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!! :!!
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od Pickuper »

nebo v táboře :D
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od goes »

pjanda píše:Muzeme se tu svobodne pohadat ;) V te garazi to bylo vtipne - ja jediny jsem obstaral video, ktere dokazuje, ze ta spotreba je opravdu takova jak jsem avizoval, proti tomu byly jen reci. Presto to po Tebe znamena vic ;)

Ma empirie neni vymyslena, je skutecna, stejnym zpusobem poridim hmatatelny dukaz k cemukoli co rikam. A pokud si myslis Radku, ze atmosfericky motor o podobnem vykonu muze vzit take pres 40 litru, tak proste nemuze. Rad zajistim jine video, ktere zdokumentuje jizdu stejnym stylem na stejne trati treba v M3 343 PS (+10 koni), ktera bude stejne rychla nebo rychlejsi a spotreba nebude ani polovicni.

Ale nema to smysl, Tebe nezajima skutecnost, Ty tu jen obhajujes sve nerealne predstavy. Proto je zbytecne tim ztracet cas. Ja diskutuji proto, abych se neco dozvedel, abych si rozsiril obzory, abych zjistil, proc je neco tak jak je. A v tom Ty mi alespon v tomto pripade nemuzes nijak pomoci.

Snad jindy a jinde.
nikdo tu spotrebu nezpochybnoval, tys tvrdil to, ze S4 zere vyrazne vice nez 335i. Jedine cos udelal bylo video S4, video 335i uz chybelo. Dva majitele S4 tam uvadeli jine zkusenosti nez ty. Sebe brat v potaz nebudu, jelikoz chapu, ze bys to nebral. Spotreba z testu, kdy 335i a S4 jely za sebou na okruhu a prijely s +- stejnou spotrebou (rozdil cca 5%) jsi taky nebral vazne. takze koho ze tu zajima skutecnost?
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od Smrťák »

Pickuper píše:nebo v táboře :D
V koncentračním? :-bd
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět