rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

rychlost vs otacky vs spotreba - OT a flame

Příspěvek od goes »

mmira: promin, ale jsi hloupy jak daleko vidis a jak tak koukam, vidis hodne daleko.
- Jake vypocty, teorie a vzorce ma k tem 100% pavel? jak sam rikas "jsou to zkusenosti" takze chapu, u jednoho ti staci zkusenosti u druheho chces vzorce.
- Zkus si tu diskusi a to co tu pisu precist znovu. Tvuj postoj je naprosto ucebnicovou ukazkou komplexu z nejakeho cloveka. Vubec neresis co tu pisu, ale jsi proti. Ok, zustan u toho a je mi to jedno.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od mmira »

bud te lasky a nech si sve invektivy na doma pro svou zenu.

tvuj komplex je ten, ze mas pocit, a opravneny, ze tvou dojmologii tu nikdo nebere vazne. ja te jen vyvyvam, abys sve "zkusenosti" dolozil presne tak, jak jsi to udelal ty na predchozi strance. zatim je vse, co jsi tu odprezentoval, na urovni tve empirie, ktera se jaksi neshoduje s empririi ostatnich. nic vic.

jinak jestli tu ma nekdo z nekoho komplex, pak ho mas ty z pavla. jsi mu zasadne v opozici. mozna mu veco zavidis, nevim. ale to je tvuj problem, evidentne jeden zmnoha.

jeste jednu vec, soude podle tveho vyjadreni ohledne komplexu bych temer soudil, ze po oblasti automobilove techniky obecne ses nam stal odbornikem i v oblasti psychologie. jednou bych chtel mit taky tak siroke obzory.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od goes »

netahej tu rodinu ano. muzeme zacit probirat klidne tu tvou, napr. uvahami jaky matros musi stat za vznikem mmiry. Ale verim, ze k takovym diskusim se tu snizovat nebudeme.

O jake empirii to mluvis? O te od PJ a kdo dal? Nikoho jineho s podobynmi vysledky tu neznam. Kdyz tu prijdou majitele vicero aut z dane kategorie, jsou slusne poslani nekam. Jsou shozeni, jejich zkusenosti jsou oznaceny za neduveryhodne a nepravdive a jedine relevantni jsou ty od PJ. Proste pokud nekdo prijde s nazorem jinym, jinymi zkusenostmi, je shozen, zesmesnen apod. samozrejme je k tomu treba pridat info o tom, ze je to lopata, ze z auta neumi dostat to co PJ a ty apod. Tim jakakoli empirie z vasi strany konci.
Takze co chces slyset, kdyz stejne vsechno shodis? Takze ano, porsche pri top jizde nejezdi ani za 20 a STI ma minimum 45. Jsi spokojen?

Jinak ano, pavlovi zavidim a jsem mu v opozici. Zajdi si na garaz a koukni se na diskusi S4 vs 335i a jeho story o spotrebach. Bylo tam dost lidi s naprosto odlisnymi vyslekdy, nez uvadel jediny pavel. Smula, vsichni slusne poslani do zadku, zesmesneni apod. Pote provedeno jedno naprosto ucelove video bez konfrontace. A Pavlova nemoc z urcitych veci je stara znama vec a jeho opozice vuci mne zacala uz pred lety neshodami v nazorech na urcite veci, jen se to stupnuje.
Klidne mu to zer, mej ho za svateho, je to tvuj boj.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od goes »

jen pro predstavu cca 198 kW 2,0 atmosfericky motor z WTCC chevroletu ma spotrebu pri plnem zatizeni (zavodni jizda) okolo 40-45l dle nastaveni. Je to tedy na urovni toho, jakou spotrebu maji v pri tom vyuzivani vykonu STI/EVO. Omlouvam se, ale znam pouze jednoho cloveka delajic ve WTCC staji, proto je toto cislo velmi malo relevantni.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od mmira »

fascinuje me, jak ty se vzdy do nekoho navezes na osobni rovine a kdyz se dockas odpovedi na stejne urovni, zacnes vykrikovat neco o tom, ze se k nicemu snizovat nechces. no nic.

velmi bych ocenil, abys me nezatahoval do tveho problemu s pavlem. ja jeho cisla neprodukuji ani neobhajuji. ale verim jim, protoze odpovidaji mym zkusenostem. ty jim neveris. a zadas dukazy na jejich podporu. ja naopak zadam dukazy na podporu tvych cisel. jinak mi muzes citovat muj prispevek, kde rikam, ze shazuju tva tvrzeni. je rozdil nezi vyjadrenim: "neverim tomu, co rikas" a "ty jsi hlupak a mlc, protoze tomu nerozumis". staci se podivat na predchozi stranku, hned jde videt, kdo tu prezentuje technicka data a kdo jen vykrikuje do tmy.

vim, ze musis mit posledni slovo, takze prosim, posluz si. ja timto balastem dal neminim znehodnocovat jinak velmi prinosne vlakno.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od goes »

mmira: kde jsem se navezl do tve rodiny? toto tema obecne silne respektuji a i kdyz jsem to v minulosti neumyslne dvakrat v garazi udelal, dodnes toho lituju. Je neco jineho narazet na tvou osobu a pak do toho tahat jine lidi.

ja nevim co je pro tebe dostatecny dukaz. kdyz zde napisu cokoli, tak to proste shodis, protoze tomu nechces verit. Casto vyzyvam lidi at se stavi a dokazeme to, nebo at si to overi sami (viz. rozlozeni hmotnosti v jinem vlakne) jenze nikdy neni zajem - proc?

takze znovu - krom zkusenosti PJ muze nekdo dodat relevantni zkusenosti napr. s top spotrebou 300 konove atmosfery? Znam par majitelu co maji auta s atmosferou a +- timto vykonem ovsem vsichni jezdi v beznem jizdni remizu se spotreebou 12-18 litru. Pokud je pak tedy spotreba pri dolovani maxima 20 litru, nekde bude asi problem. Kde asi ze...
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od Smrťák »

Už su z šenku tady. Měli jste jít raději na pivo :!! :!! :!! :!! :!! :!!
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od goes »

jakou mas spotrebu pri maximu vykonu?
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od Smrťák »

Já chodím na 4 :!! Chlast mi nic neříká. Raději to mrsknu do nádrže. Proč jste na sebe jak psi?Je to trapné
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: rychlost vs otacky vs spotreba

Příspěvek od KoPP »

300HP ne, ale když jsem honil O1RS tak se na mě zasmálo 22 nebo 24 L na sto... což když porovnám s M52 2.8 tak jsem tam jsem byl pod dvacet (řekněme 18) a to ten motor měl nějakýho poníka navíc. což je tam max 30% ale porovnáváme 130 vs 140kW... což by se mohlo zanedbat, otázka je jak dále to poroste s výkonem.

což jsou stejně všechno údaje nahowno, protože jsou odečtené z PP. :)
Slow and serious
Odpovědět