AR - OT po 106

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Odpovědět
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

AR - OT po 106

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše: - proč jste dal uživateli x2005 testovat něco, co se v ČR nikdy neprodávalo?
- proč měl uživatel balance, který měl na test Stinger od Vás, SpS nastaven na 7%???
Uživateli x2005 jsem žádný Stinger testovat nedával - 1. lež!
Uživatele balance neznám, takže těžko měl na test Stinger ode mě a SpS 100% neměl nastaven na 7% - 2. lež!

Čím dál, tím lépe - za chvilku už pravdu řeknete jenom když se spletete. :D
řidičBOB píše:Ta nedetekce konkurence ale opět nebyla nijak věrohodně vysvětlena (podobně jako odlišnost Stingera CZ a EU s 34,0GHz)...je to opět pouze v rovině tvrzení Vaší prolhané dvojky dovozce a prodejce.
A přesto je to pravda, jak jedno, tak druhé a doufám, že se o tom brzo přesvědčíte na vlastní kůži. Já totiž nelžu, byť jste si nafantazíroval něco jiného a všechny o tom přesvědčujete.
Mimochodem, Stinger s jenom 34.30 GHz teď momentálně testuji a porovnávám jej se Stingerem s 34.00 a 34.30 GHz. Vidělo jej u mě i pár lidí z "obšlehnutého" fóra a mohou to dosvědčit. B-)
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Uživateli x2005 jsem žádný Stinger testovat nedával - 1. lež!
Uživatele balance neznám, takže těžko měl na test Stinger ode mě a SpS 100% neměl nastaven na 7% - 2. lež!
Jestli jste to dal Petrovi nebo Pavlovi je vcelku jedno - vzhledem k obsahu inforamce, která je důležitá, t.j. že to byl Card od Vás - tedy z oficiální distribuce, která se v ČR prodávala. Jinak by jste ihned poté, co byly publikovaná první videa o tom, že zařízení má FP na informační cedule, nevymýšlel tu zhovadilou teorii o tom, že to vlastně zákazníci chtějí. Než někoho začnete obviňovat ze lží, tak se podívejte na svém fóru do historie...tedy, pokud jste jí nesmazal, jelikož moc nezapadala do Vaší prodejní strategie.
Antiradary.cz píše: A přesto je to pravda, jak jedno, tak druhé a doufám, že se o tom brzo přesvědčíte na vlastní kůži. Já totiž nelžu, byť jste si nafantazíroval něco jiného a všechny o tom přesvědčujete.
Mimochodem, Stinger s jenom 34.30 GHz teď momentálně testuji a porovnávám jej se Stingerem s 34.00 a 34.30 GHz. Vidělo jej u mě i pár lidí z "obšlehnutého" fóra a mohou to dosvědčit. B-)
Jo, takže už máme u Stingera speciální verze s 34,0GHz pouze pro CZ/SK, pak zde máme také verzi s 34,0GHz, ale ta není na CZ/SK "doladěná" a poté zde máme ještě i odlišné verze v pásmu 34,3GHz?? A to vše kvůli potencionálnímu trhu 15 milionů lidí?? Si už děláte prdel, ne? :)) :)) :)) Tohle Vám snad nežere ani ten Váš zaměstnanec - pan B. :-@ :-@ :-@
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Mimochodem - na tomhle videu je pěkně vidět, jak je detektorům trošku k detekci napomoženo :p Prozradí to V1čka, která si přesně v místě, kde opravdu chytne radarový signál z tunelu, odpípne (v čase 0:23) další zachycený kmitočet! Mimochodem to místo také +/- sedí s tím, kde normálně V1čka chytá tunel...z tohoto místa přece existují i videa pana Bambuláka, který má Card od Vás a který přišel, podělil se o PR zkušenosti a zase odešel. Stačí je vyhledat. A opravdu velmi nestandardní je, že V1čka (za 13800,-) má stejnou detekci jako Card (za 34800,-)... Co jste tím chtěl naznačit?? Že se víc vyplatí koupit o více než polovinu levnější přenoska, která je stejně dobrá jako pevná sada, kde se navíc musí ještě připlatit za montáž?? =)) =)) =))
Tohle je už opravdu ubohé podvádění, které je hodno ZŠ...

FAKE JAKO PRASE! JSTE OBYČEJNÝ SPROSTÝ PODVODNÍK. A moje slova potvrdí každý, kdo V1čku kdy měl! Jelikož tady se nejedná vůbec o Stingera [-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
anti-antiradary.cz
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: ned 22 led 10:53

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od anti-antiradary.cz »

Nezbývá mi jinak než souhlasit. Videa se Stingerem od Antiradary.cz nejsou nic jiného než prachsprostý podvod!

Spoustu videí z tunelů včetně videí se Stingerem najdete zde:
http://www.antiradary-forum.net/topic1604.html
Naposledy upravil(a) anti-antiradary.cz dne ned 22 dub 10:13, celkem upraveno 1 x.
Tento nick vyvrací demagogické polopravdy a nepravdy...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Jestli jste to dal Petrovi nebo Pavlovi je vcelku jedno - vzhledem k obsahu inforamce, která je důležitá, t.j. že to byl Card od Vás - tedy z oficiální distribuce, která se v ČR prodávala. Jinak by jste ihned poté, co byly publikovaná první videa o tom, že zařízení má FP na informační cedule, nevymýšlel tu zhovadilou teorii o tom, že to vlastně zákazníci chtějí.
Aha, tak když se někdo splete nebo jenom nemá nejnovější informace, jako např. ragamix a dvě verze TS, tak to je lhář a nemá se mu dále důvěřovat! Když ovšem vy plácáte páté přes deváté a všechno popletete, tak tak to je jedno a důležité je to, jak jste to vlastně myslel. Pořád tvrdím, že u dané verze nebyl v ČR mnou prodán ani jeden kus a fakt, že zákazníci chtějí detekci informační cedulí jsem odvodil na základě častých a opakovaných dotazů, proč jim antiradar (libovolný) nehlásí měření rychlosti cedulí, když je to vlastně taky radar.
Antiradary.cz píše:Jo, takže už máme u Stingera speciální verze s 34,0GHz pouze pro CZ/SK, pak zde máme také verzi s 34,0GHz, ale ta není na CZ/SK "doladěná" a poté zde máme ještě i odlišné verze v pásmu 34,3GHz?? A to vše kvůli potencionálnímu trhu 15 milionů lidí?? Si už děláte prdel, ne? :)) :)) :)) Tohle Vám snad nežere ani ten Váš zaměstnanec - pan B. :-@ :-@ :-@
Ne, nedělám, Stinger případné výtky ohledně falešných poplachů nebo snížení citlivosti bere velice vážně, takže pokud něco poukazuje na případný reálný základ podobných výtek, tak se to snaží řešit změnou parametrů antény a tyto experimentální kusy mi hned posílá na testování. Pokud je taková anténa lepší než předchozí varianta, tak se toto ruční HW nastavení zahrne do nového FW a zpětně se takto modifikují již prodané přístroje. Pokud se ovšem Stinger s tímto nastavením standardně v daném státě neprodával a z jiných zemí nejsou žádné výtky a reklamace, tak se taková změna do FW nepromítne, jenom nové přístroje už zahrnují toto nastavení. To je právě případ Bobových falešných poplachu a reakcí na cedule, které se u Stingerů pro "ostré" prodeje v ČR nikdy nevyskytovaly!
řidičBOB píše:Mimochodem - na tomhle videu je pěkně vidět, jak je detektorům trošku k detekci napomoženo :p Prozradí to V1čka, která si přesně v místě, kde opravdu chytne radarový signál z tunelu, odpípne (v čase 0:23) další zachycený kmitočet!

FAKE JAKO PRASE! JSTE OBYČEJNÝ SPROSTÝ PODVODNÍK. A moje slova potvrdí každý, kdo V1čku kdy měl! Jelikož tady se nejedná vůbec o Stingera [-x
Vy už jste se úplně zbláznil a jste úplně paranoidní! V1 chytá v Zlíchovském tunelu odrazy od zdí a proto je tam více zdrojů a byly tam vždy! V opačném případě je lhář a podvodník i Josef, který V1 testoval v počátcích a těch několik zdrojů tam má také:





Valentine ONE reaguje tak dobře proto, že je v horizontální poloze, což Stinger není a proto jsou detekce dost vyrovnané. Na reálný radar reaguje Stinger mnohem dříve než V1:



Jak jsem již ale psal, jedná se o nadprůměrné detekce, s kterým ovšem nemám prakticky nic společného, kromě stáhnutí videa z Uloz.to a nahrání na YT. Auto jsem neřídil a ani v něm neseděl, o existenci videí jsem se dozvěděl až večer 18.04.2012 a viděl jsem je až 19.04.2012.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Auto jsem neřídil a ani v něm neseděl, o existenci videí jsem se dozvěděl až večer 18.04.2012 a viděl jsem je až 19.04.2012.
To já vím...tmavě modrou Octávii, která je celá popsaná reklamou na Stingera, ještě poznám. A patrně ji řídil Váš zaměstnanec pan B. :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: Aha, tak když se někdo splete nebo jenom nemá nejnovější informace, jako např. ragamix a dvě verze TS, tak to je lhář a nemá se mu dále důvěřovat! Když ovšem vy plácáte páté přes deváté a všechno popletete, tak tak to je jedno a důležité je to, jak jste to vlastně myslel. Pořád tvrdím, že u dané verze nebyl v ČR mnou prodán ani jeden kus a fakt, že zákazníci chtějí detekci informační cedulí jsem odvodil na základě častých a opakovaných dotazů, proč jim antiradar (libovolný) nehlásí měření rychlosti cedulí, když je to vlastně taky radar.
Tak ještě jednou: je jedno, zda jste zapůjčil k testování detektor Petrovi nebo Pavlovi... Důležité na té informaci je, že jste zapůjčil detektor CARD na testování do antiradary.net a to v době, kdy jste chtěl, aby to Robert prodával. Tak jste mu půjčil na testy jeden kus. Ten ho předal dál tomu, kdo mu (a v minulosti i Vám) detektory testuje.
Takže mám Vaše vysvětlení tak, že jste tehdejšímu Vašemu dodavateli dal na testy detektor, o kterém jste věděl, že se v ČR nikdy nebude prodávat, protože nemá "speciální" úpravu SW?? =))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

Ad Josefova videa: srovnavate videa, ktera byla natocena s rozdilem nekolika let?? Srovnavate SW verze V1cek, ktere se od sebe vyznamne lisi?? Bylo by mozna zajimave sledovat, jak by se tahle archaicka verze chovala v tunelu dnes.
Btw: ale bez ohledu na pocet signalu jsem na Josefove videu nevidel zadnou neobvyklou detekci...kdyz ji srovnam s tou od pana B., tak bych rekl, ze je i dosti prasiva! Neznam zadneho uzivatele, ktery by tam mel takovu detekci, jakou zaznamenal Vas objektivni zamestnanec. A to jsem sam, s mnoha verzema, tunelem projel snad tisikrat!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět