OT -Antiradary...

Off-topic a jemu podobné odděleniny z jiných diskuzí.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Protože Stynger není homologován jako AR, jak se snažíte navodit. Je homologován jako multifunkční systém s tím, že v těch krajinách, kde je použití AR zakázáno, nesmí být tento mód aktivní.
A píšu snad něco jiného? V ČR se lze Stinger legálně používat jako radarový a laserový detektor (s volitelným modulem Stinger Laser), v Maďarsku i jako legální laserovou rušičku (s volitelným modulem Stinger Laser) a ve státech, kde je detekce radarových a laserových měřičů rychlosti zakázána, nemluvě o ruše ní, lze legálně používat jenom zbylé funkce Stingeru, např. knihu jízd, kompas, rychlost, detekce bodu zájmu dle GPS a pod.
řidičBOB píše:Navíc, v mnoha krajinách, kde je zakázán, tak není zakázáno pouze jeho užití, ale také jeho držení, tzn. v autě by se nesmělo nacházet ani zařízení, které tuto fci umožňuje. Vypnutí této fce je pouhá deaktivace, což lze u jakéhokoliv AR udělat také, třeba vypnutím pásem. :-w
To modifikaci FW určitě nelze srovnávat s pouhým vypnutím jednotlivých pásem. U Stingeru se při správném nastavení úplně znemožní funkce detekce radarů a LIDARů. A pokud i ve Švýcarsku oficiálně tvrdí, že proti Stingeru v správné konfiguraci nic nemají, tak asi není dále co řešit: http://www.stinger-deutschland.de/en/co ... article/86
goes píše:a u skryte montazi mi toto nekdo pisemne da?
Trefná poznámka! :) Ale samozřejmě, že takovou záruku nikdo dát nemůže, protože je tam přítomen i lidský faktor a pokud řidič použije Stinger s nevhodným nastavením a včas jej nevymaže, tak za něj nikdo nemůže nést odpovědnost.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16430
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od pavproch »

maj to prostě stejně jako u nás... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27165
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

goes: nemohl - mám vlastní zásoby :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Myslíte značku, kterou jste 19 let (z 20ti) vychvaloval svým zákazníkům jako nejlepší? =))
A pořád mezi nejlepší patří, ale už tam prostě není sama.
řidičBOB píše:Jde Vám pouze o to, že se v dané problematice vyznám a nenechám si líbit ty lživé kecy, které produkujete. Označil jsem Vás za lháře proto, že lžete a děláte to vědomě.
Nemyslím si, že se až tak vyznáte, spíše jsem zaregistroval, že když něco pořádně nepochopíte, tak si to domyslíte podle svého a hned začínáte být arogantní.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27165
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše: V ČR se lze Stinger legálně používat jako radarový a laserový detektor (s volitelným modulem Stinger Laser), v Maďarsku i jako legální laserovou rušičku (s volitelným modulem Stinger Laser) a ve státech, kde je detekce radarových a laserových měřičů rychlosti zakázána, nemluvě o ruše ní, lze legálně používat jenom zbylé funkce Stingeru, např. knihu jízd, kompas, rychlost, detekce bodu zájmu dle GPS a pod.
Hezké PR. Ale Stynger Laser není zatím v nabídce. O testech v provozu ani nemluvě. Ale s tím nemáte problém...budete to testovat jako Stynger - na zákaznících :D Je to ale Vaše věc. To, co jmenujete, umožňují dnes téměř všechny AR s GPSkem...při troše dobré vůle.
AntiRadary.cz píše:To modifikaci FW určitě nelze srovnávat s pouhým vypnutím jednotlivých pásem. U Stingeru se při správném nastavení úplně znemožní funkce detekce radarů a LIDARů.
Ale no tak ;-) Když vypnete pásma na AR do OFF, tak úplně znemožníte detekci redarů :ympeace:
AntiRadary.cz píše: Ale samozřejmě, že takovou záruku nikdo dát nemůže, protože je tam přítomen i lidský faktor a pokud řidič použije Stinger s nevhodným nastavením a včas jej nevymaže, tak za něj nikdo nemůže nést odpovědnost.
Takže jenom reklamní tlachání a následky si hezky ponese zákazník, který si zakoupí jediný legální detektor :D Jsem rád, že jste to zmínil.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27165
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

AntiRadary.cz píše:Nemyslím si, že se až tak vyznáte...
To mne nepřekvapuje...ale bohužel Váš názor na mých znalostech nic nezmění ;) Každopádně faktem zůstává, že já s AR odcouval tolik, co Vy jste s nima najezdil popředu \m/
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

řidičBOB píše:goes: nemohl - mám vlastní zásoby :D
bez si radeji hlidar říji
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1080
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:Hezké PR. Ale Stynger Laser není zatím v nabídce. O testech v provozu ani nemluvě.
Ale je a funguje velice slušně! Akorát není čas jej dát na web, protože "poptávka převyšuje nabídku".
.
řidičBOB píše:To, co jmenujete, umožňují dnes téměř všechny AR s GPSkem...při troše dobré vůle.
Všechny 3, z toho 2 Stingery a 1 Beltronics? Minimálně továrně vyráběných a oficiálně prodávaných na trhu v ČR více není.
řidičBOB píše:Ale no tak ;-) Když vypnete pásma na AR do OFF, tak úplně znemožníte detekci redarů :ympeace:
Ale zase je můžete jednoduše zapnout, takže tím klasický antiradar nepřestane být antiradarem. U Stingeru ale modifikujete FW takovým způsobem, že detekční funkce nejsou bez další modifikace FW přes PC možné.
řidičBOB píše:Takže jenom reklamní tlachání a následky si hezky ponese zákazník, který si zakoupí jediný legální detektor :D Jsem rád, že jste to zmínil.
Tak když bude někdo ... méně chápavý a Stinger při kontrole nevymaže, tak mu asi nepomůže ani svěcená voda a výrobce za to opravdu nemůže.
řidičBOB píše:To mne nepřekvapuje...ale bohužel Váš názor na mých znalostech nic nezmění ;) Každopádně faktem zůstává, že já s AR odcouval tolik, co Vy jste s nima najezdil popředu \m/
Možná právě v tom je problém, že kdybyste s antiradary jezdit normálně a ne jenom couval, tak by ty znalosti vypadaly použitelněji. ;)
Naposledy upravil(a) AntiRadary.cz dne stř 02 lis 22:38, celkem upraveno 2 x.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27165
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od řidičBOB »

goes píše:bez si radeji hlidar říji
Tvé praktiky ze smíšeného manželství mne nezajímají.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Antiradary, radarové detektory a další ochrany proti změ

Příspěvek od goes »

to si vyrid doma bobe...
Odpovědět