Dopravní nehody s policií

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
taimo
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22 lis 09:06

Dopravní nehody s policií

Příspěvek od taimo »

Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od M.Z. »

Kdyby všeobecně řidiči IZS jezdili na červenou tak, jako by byli na vedlejší, tak se nikdy nemůžou do takových situací dostat. Nemůžou slepě věřit, že o nich všichni ví.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od řidičBOB »

U nás jde taková nehoda skoro vždy za nimi...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od karelpipa »

Ahoj, zrovna včera jsem byl svědkem jak policejní Transporter na majácích v největši špičce narazil do dodávky, která vyjížděla z vedlejší.
Bylo to zde: (Praha - Zenklova směr do centra)
Dodávka se ve špičce chtěl dostat z vedlejší do zenklovy a bohuzel tam priletel transporter a sundal jí.
Předpokládám, že dodávka asi bude označena jako viník co?
policie.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od ctrl_j »

Tak nedat prednost civilnimu autu pri vyjizdeni z vedlejsi na hlavni (za beznych podminek) je pomerne snadny ukol pro urceni viny. Nedat prednost autu pod svetelnym a zvukovym doprovodem…
Jedina moznost jak se vyvinit je prokazat, ze tu prednost neslo dat (extremne vysoka prijezdova rychlost), tam ovsem nevim jak se znalec popare s rychlosti zvuku te sireny a co na to rekne soud.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od řidičBOB »

Přes to se to děje a není to ojedinělé...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od karelpipa »

jde o to, ze kdo vyjizdi z te vedlejsi (obzvlast doleva na Zenklovu), tak musi vyuzit kazdeho okynka pro moznost se tam vecpat. Chapu, ze to asi neni uplne polehcujici okolnost, ale ti Policajti urcite jeli vic nez mohli rozumne ocekavat.
Sireny i majacky se rozhlihaji desitky metru do vsech stran. Zvlast za tmy a lehkého deštíku, kdy už clovek chce byt doma.
No nezavidim to ty dodavce.

Policajti jeli tak 50-60, ale vsude okolo byly stojici auta a jeli po kolejich, Navic se jim urcite dodavka vynorila tesne pred nima.takze zabrzdit nebylo mozny
Já už byl nad krizovatkou, tak jsem bohuzel uz jen slysel náraz a nabouranou dodavku po otoceni hlavy :)

----

Jeli dost mozna za tim vybouranym BMW ukradenym v nemecku, co pak po nahanecce nabouralo na magistrale.
To bylo hodne slusne rozstreleny, divil jsem se, jak se mu povedlo se v takovym provozu takle vymáznout. Dneska jsem z toho videl video a uz to chapu. zacpa byla az kvuli tomu :)
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od EL_XEL »

V Brně musím říct, že mám z aut jedoucích pod majáky celkem dobrý pocit, jezdí s rozumem (snad kromě magorů z dopravního podniku, kteří ke každé nehodě šaliny jedou jako kdyby převážela nukleární odpad). Skoro jako kdyby si uvědomovali, že můžou jet rychle, ale hlavně musejí dojet.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od driver »

ctrl_j píše:tam ovsem nevim jak se znalec popare s rychlosti zvuku te sireny a co na to rekne soud.
Ty jsi fakt občas mašinfíra k pohledání.
Většina těch nehod je bez sirén, a nebo sirény aktivovány na poslední chvíli před křižovatkou, což polovodiči určitě stíhají zpracovávat :))
Naposledy upravil(a) driver dne pon 25 lis 15:20, celkem upraveno 2 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Dopravní nehody s policií

Příspěvek od driver »

M.Z. píše:Kdyby IZS jezdili jako by byli na vedlejší, tak se nikdy nemůžou do takových situací dostat
Nikdy? Hele...
Máš pravdu a né v malém procentu případů.
Ale jsou i časté případy, že pojedeš se sirénou, nejnovějšími led majáky, na rychlé jich másš asi stopadesát plus stroboskopy, je tma, je to vidět přes půl města jak se obloha blýská ve vedlejším bloku, jedeš pomalu KROKEM s tím, že i na hranici křižovatky zastavíš, počkáš, všichni stojí, rozjedeš se, a prásk! Odněkud někdo přiletí a sejme tě, z úhlu, kam není vidět.
To jsou střelci, co jim skáče po zelené červená, tak v městě z 60kmh přidají na 90 aby to stihli, rádio na plné kule, a prásk... ;)
Taky někdy pod vlivem však to znáš...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět