Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Onboard videa

Příspěvek od rhinos »

otazka je taky jak te stavi ne?
Pokud jedou za tebou a pusti jen diskoteku tak s nimi muzes jet kam chces.
Pokud te stavi tak ze jsou pred tebou a rozsviti signal STOP tak bys mel zastavit...
Nebo se pletu?
Ja s nimi jen s diskoskou jel asi 700 metru :)
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26926
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Zastavení z policejního vozu je jasně definováno. Diskotéka = právo přednosti v jízdě, nikoliv pokyn k zastavení. Ten se děje buď máváním paže nahoru a dolů nebo rozsvícením nápisu STOP (vepředu nebo vzadu).
Já úplně nechápu tu jejich módu, kdy si stoupnou před zastavené vozidlo a ty jejich skvělé homologované majáky tak skrze zastavené vozidlo nejsou vidět, takže řidiči ostatních vozidel nemají tucha, že na silnici probíhá nějaký zákrok. Hlavně, že jsou majáky pořádně schované :-(
Stejně tak nerozumím tomu, proč mají vozidla ÚOÚČ často rozsvícený nápis STOP na sluneční cloně, když zastavovat nikoho nechtějí!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26926
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1360
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

zas ukázka idiocie cyklistu
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26926
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Pro ně přece žádné povinnosti neplatí...oni mají na silnici jenom práva!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Jen do té doby ovšem, co dostane na tom videu vlevo na světlech první stojící černá dvojková oktáva zelenou a vystřelí jak z praku na kickdown :D Takto běžně vletí do autobusu který by přehlídl jen idiot. A cyklista? Co to bylo, kde je? Támhle něco letí vzduchem :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26926
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Hlavně, on na té silnici nemá vůbec co dělat. Podél řeky je značená cyklostezka...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Minulý týden jedu z Liberce a u Jičína na Hradec jedeš přes "obchvat" po silnici 35, vpravo EuroOii, vlevo obec Jičín. Následují sjezdy, směry Pha a HK, známe všichni.

Jede souběžně se mnou cyklista s zelenou výstražnou vestou.
To ho krásně vidím, jede u kraje nebo za ním, pruhy široké, v okolí žádná hospoda nebo hřiště, místo kam by to mohl strhnout, nemá kam sjet, kdyby skočil doprava, tak mi nekříží stopu a vlevo nemá kam, je tam odhlučňovací zeď, tu nepřeleze, má tak 4m.
Proti jede návěs, mineme se všichni tři vpoho, ještě by tam vešla mezi nás sanita úplně s přehledem, místa mraky.

OK, tak do toho, brzdit není třeba.
Jen jsem sundal nohu z plynu a levá na brzdě, nikdy nevíš.

Taky že jo!
Ten kretén mi to švihnul kousek před čumákem doleva, ještě před ten návěs, (ten musel mít taky radost, já aspoň měl šanci uvažovat, on nemohl tušit vůbec nic) a švihal zcela za krajnici protějšího pruhu protisměrem jako v anglii vesele dál!
Sleduju ve špíglu proč.
No a jede v protisměru protože dorazí po řekněme 400m k připojovacímu pruhu kterým se jede z Jičína na Liberec.

Je to myslím ještě na záznamu v autě ale to prostě nevymyslíš x_x
(Na tom odkaze zachycuji polohu té křižovatky ve StreetWiev, ale on nám skřížil cestu o stovky metrů dříve, zde by bys měl šanci vymyslet, že to tam někdo švihne přes plnou ale o stovky metrů dříve, to by nenapadlo nikoho)
Naposledy upravil(a) driver dne stř 17 črc 11:39, celkem upraveno 2 x.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26926
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Jejich uvažování mi přijde opravdu na palici. Přitom je zcela zřejmé, že jejich střet s autem nebo pouhý pád na silnci = smrt a v tom lepším případě těžké zranění.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Utěšuje mě, že to nemůže udělat normální člověk ale jen nějaký sebevrah ale rozčiluje mě, že při střetu jsi v maléru a musíš dokazovat, že jsi v tom nevinně, protože nikdy nezazní, cyklista vjel pod kola vozu.
Vždy řidič auta srazil cyklistu, to abys měl v autě těch kamer deset!
A máš předvídat... x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět