Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

řidičBOB píše:
leonidas píše: Upřímně věřím a doufám,že se budeš bránit a to tak jak ti tvá kaše v hlavě zavelí a pujdeš do tepláků..prokážeš tím všem na silnici laskavost..
Tak to se nikdy nestane ;-)

Shr3k: ano, ano - to je přesně ono. Do té doby jsem to pouze jenom nechápal. Od té doby to opravdu nesnáším.

janjan: nemám pocit, že bych kohokoliv kamkoliv bonzoval. Ale asi máme o významu toho slova tak nějak každý jinou představu. Ta tvá pramení z toho, že jsi zamindrákovaný blb, co nikdy argumentačně neprohrál diskuzi :))
Mě baví, jak se pořád motáš kolem jednoho a toho samého, abys odvrátil téma... Tvoje videa se snaží o následující - evidence porušování předpisů ostatních a cílené poukazování na jejich nepřípustné chování na silnici, když ty při tom, co je točíš, děláš to samý = bonzák. Už jen to, že nemáš nic lepšího na práci, než tyhle věci točit a dávat to na net... Ty jseš hrozná troska, ale budeš tady ze sebe pořád dělat bojovníka za spravedlnost na silnicích :-j
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1943
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Hlavní problém - kromě všeobecné emoční nevyrovnanosti vyhrocené vysokou mírou stresu způsobeného řízením - bude pravděpodobně absence zkušeností s jízdou na moto, zatímco v toxické plechovce si řiť vozí většina populace prakticky denně (autofetky :p ). Takže pro zájemce o ŘO na jakýkoli typ toxické plechovky (B,C,D,eeeetc.) bych zavedl povinné jízdy v hustém provozu třeba (ne nutně) na staré třiapůle se stokilovým instruktorem za prdelí. ;) To by mohlo plechovkáře trochu poučit a umravnit v jejich aroganci či neschopnosti se vcítit do situace motocyklouše.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od janjan »

jasně, ale kvůli tomu přece všichni nemůžou začít jezdit na motorce, aby věděli, jaké to je... A ruku na srdce, koho v autoškole učili nějaké ohleduplnosti vůči motorkářům? Tohle jsou věci, které se v lidech tvarují až během aktivního řízení a pokud je něčí první zkušenost s motorkářem to, co tady předvádí ty 2 místní moto-celebrity, tak se pak není čemu divit, že lidi v autech ani nemají zájem o nějaké ohleduplné gesto
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1943
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Mluvil jsem o povinných jízdách na velké motorce v městském/příměstském provozu pro všechny účastníky autoškoly bez ohledu na typ oprávnění - B,C,D atd.

Vy máte kolik zkušeností za řídítky motorky, že tak sebejistě hodnotíte projevy ostatních lidí za jízdy? Už do vás na moto třeba narazila nějaká slepička osobákem, protože byla natolik suverénní, že při řízení "skvěle zvládala" věnovat i pozornost svému milovanému mobílku?

A nakonec kdo jiný by byl vhodnějším adeptem na řekněme dosti pozdní "výchovu" často spíše jen de iure dospělých jedinců v dopravě k ohleduplnější a pozornější jízdě než ex-orgán? :p
Navíc vás to nic nestojí - dělá to gratis, zatímco dopraváky si platíte z daní, a pak vás ještě buzerujou a pokutujou za virtuální přestupky bez jakékoli materiální podstaty. Že by působili výchovně na řidiče, to až na extrémně vzácné okamžiky neuvidíte.
"Bukařit a kasírovat!" :@) $-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

janjan: já ale vůbec nic netočím. Jedu někam a mám v autě/na helmě kameru (ze zcela jiných důvodů) a kamera něco natočí. Kdyby se řidiči nechovali tak, jak se chovají, není co na YT stříhat ;-)
Takže přece jenom nechápeš význam slova bonzák...že mne to od pitomce tvého zrna nepřekvapuje...
Ale částečně máš pravdu a jsem rád, že tě to neskutečně sere (zmiňuješ to už po několikáté) - mám už v životě vyděláno a lze říct, že nemám co na práci :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Lachende Bestien píše:Hlavní problém - kromě všeobecné emoční nevyrovnanosti vyhrocené vysokou mírou stresu způsobeného řízením - bude pravděpodobně absence zkušeností s jízdou na moto, zatímco v toxické plechovce si řiť vozí většina populace prakticky denně (autofetky :p ). Takže pro zájemce o ŘO na jakýkoli typ toxické plechovky (B,C,D,eeeetc.) bych zavedl povinné jízdy v hustém provozu třeba (ne nutně) na staré třiapůle se stokilovým instruktorem za prdelí. ;) To by mohlo plechovkáře trochu poučit a umravnit v jejich aroganci či neschopnosti se vcítit do situace motocyklouše.
Ono ani nejde o to, se do někoho/něčeho vcítit. Stačilo by jezdit podle základního pravidla - nikomu nepřekážet. Kdyby auta nestála na středové čáře ale tak, jak říká zákon, tak motorky projedou, aniž by řidiči osobě vzájemně věděli ;-) V takovém Římě by si asi janjan stříknul do textilu na každém metru :))
Ale v tomto tématu se shodneme a vše bez výjimky podepisuji.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
leonidas
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: sob 22 zář 09:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od leonidas »

Odstěhuj se do Říma gumo, tady už tak je dost blbců jako ty. A jestli máš touhu dělat dál dopravaka, nech se najmout jako instruktor na dopravním hřišti pro děti a můžeš mít i tu kameru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Je legrační, když mi životní rady dává lidská nula, co se zatím nezmohla ani na rumuský šrot :)) Dneska nešel internet, že jsi neonanoval nad ceníkem?? ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Onboard videa

Příspěvek od 406 Coupe »

Jezdil jsem taky na motorce, tak se snažím být s motorkáři solidární, udělat místo a pustit. Ale na druhou stranu, když někdo jede vyloženě ofenzívně, tak si říkám, že každý svého štěstí strojvůdcem, měl by to umět a nebudu přemýšlet za něj. Už jsem taky viděl zmasakrovanou babičku s hůlkou na přechodu, kterou sebral motorkář na čáře mezi dvěma pruhy, bo mu nějak nedocvaklo, proč ty auta nejedou.

A klasika - vidím v zrcátku vlevo motorku na čáře mezi pruhy, tak dělám místo a málem jsem sundal debílka na skůtru, který mne předjížděl zprava.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

O tom žádná. Na moto je potřeba přemýšlet mnohem víc dopředu, než v autě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět