Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

:)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

řidičBOB píše:
Bude to asi banda géniů, já bych teda v mokré zatáčce na vnějšku nestál ani náhodou.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Já taky ne, ale každý to má v hlavě jinak. Říká se tomu přirozený výběr. ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Můžou to dávat v TV od rána do večera a stejně se najdou dementi, co tam vjedou :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Onboard videa

Příspěvek od aikoN »

Bobe, všímám si u tvých videí, že tu a tam něčí obličej/značku rozmázneš a tu a tam ne. Podle jakého klíče to děláš? Nevidím v tom žádné pravidlo :-?
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Já taky ne :)) :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

krásná ukázka demence! :ympray:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Je to smutné, ale dokud se za to nebudou dávat mastné pokuty, tak se to ti lidi nenaučí. Přitom je to tak jednoduché. Vše má natočené onboard kamera v autě a stačí přečíst RZ a obesílat to - princip jak z radaru.
Není to tak dávno, co na dálnici kolem Brna hořelo auto a hasiči i záchranka se museli prodírat zácpou. Když se začala tvořit kolona, jeli jsme už jen cca 30 a já najel napůl do odstavného, tak si někteří potřebovali hurá pomoct a začali předjíždět... Nejhorší je, že ti idioti pustí jedno vozidlo IZS a nenapadne je, že nebude jediné jedoucí a uličku, kterou se tak dlouho muselo vozidlo prodírat, hned zavřou a další vozidlo IZS čeká stejný osud.
Nejvíc mě však dožralo, že když už projela tak 3-4 auta a ulička už zůstala otevřená, tak nějací idioti se začali točit a uličkou odjížděli v protisměru z dálnice pryč. To je fakt na přeshubu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

Já si to teď nedávno hasil z Prahy na Brno, v protisměru kolona, možná 4-5km. Ve zúžení stály jenom kamiony. Před Prahou samozřejmě kamioňák ICOM TRANSPORT vyjetý do levého pruhu. Na konci do kolony akorát přijížděla sanitka na majácích. Kdybych Kratochvíla neznal, tak to snad někam hlásim...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Onboard videa

Příspěvek od driver »

Arkis píše: Nejvíc mě však dožralo, že když už projela tak 3-4 auta a ulička už zůstala otevřená, tak nějací idioti se začali točit a uličkou odjížděli v protisměru z dálnice pryč. To je fakt na přeshubu.
V TV bylo nedávno dny, jak na D11 mnoho vozidel couvalo z kolony nebo se otáčeli a jeli odstavným zpět (protisměrně) a budou to exemplárně řešit.
Vyzývali svědky ať to nahlásí.
Nějaký kamčák dal k dispozici svůj on board záznam kde byly RZ
Jsou tam i statické dálniční záběry z kamery
Údajně jich mají ale snad 25 identifikovaných jen asi tři ještě ne.
Dneska proběhla zpráva, že několik prvních snad osm už jich předvolávají do správního.
Nejvíc mě dojalo, jak někteří kreténi jsou schopní při couvání předjíždět couvající :))
Mluvčí: každý řidič může odejít s jiným trestem. „Záleží, jaké budou závěry policie, jak každého vyhodnotí. Pokud se bude řešit pouze to, že ten člověk couval na dálnici, tak mu hrozí pokuta od pěti do deseti tisíc korun, zákaz řízení od šesti do dvanácti měsíců a přičtení sedmi bodů
Video viz zdroj:

Zdroj: https://hradec.idnes.cz/couvani-otaceni ... zpravy_tuu
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět