Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.

Re: Onboard videa

Příspěvekod řidičBOB » ned 02 zář 19:55

:)) :))
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod EL_XEL » ned 02 zář 20:26

řidičBOB píše:

Bude to asi banda géniů, já bych teda v mokré zatáčce na vnějšku nestál ani náhodou.
EL_XEL
Letec

Příspěvekod Arkis » pon 03 zář 13:13

Já taky ne, ale každý to má v hlavě jinak. Říká se tomu přirozený výběr. ;)
Arkis
Mistr volantu

Příspěvekod řidičBOB » úte 04 zář 08:32

Můžou to dávat v TV od rána do večera a stejně se najdou dementi, co tam vjedou :-(
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod aikoN » úte 04 zář 12:00

Bobe, všímám si u tvých videí, že tu a tam něčí obličej/značku rozmázneš a tu a tam ne. Podle jakého klíče to děláš? Nevidím v tom žádné pravidlo :-?
Rychlost zabíjí!
aikoN
Mistr volantu

Příspěvekod řidičBOB » úte 04 zář 16:47

Já taky ne :)) :))
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod řidičBOB » úte 04 zář 19:35

krásná ukázka demence! :ympray:
řidičBOB
Antiradar FAN

Příspěvekod Arkis » úte 04 zář 20:19

Je to smutné, ale dokud se za to nebudou dávat mastné pokuty, tak se to ti lidi nenaučí. Přitom je to tak jednoduché. Vše má natočené onboard kamera v autě a stačí přečíst RZ a obesílat to - princip jak z radaru.
Není to tak dávno, co na dálnici kolem Brna hořelo auto a hasiči i záchranka se museli prodírat zácpou. Když se začala tvořit kolona, jeli jsme už jen cca 30 a já najel napůl do odstavného, tak si někteří potřebovali hurá pomoct a začali předjíždět... Nejhorší je, že ti idioti pustí jedno vozidlo IZS a nenapadne je, že nebude jediné jedoucí a uličku, kterou se tak dlouho muselo vozidlo prodírat, hned zavřou a další vozidlo IZS čeká stejný osud.
Nejvíc mě však dožralo, že když už projela tak 3-4 auta a ulička už zůstala otevřená, tak nějací idioti se začali točit a uličkou odjížděli v protisměru z dálnice pryč. To je fakt na přeshubu.
Arkis
Mistr volantu

Příspěvekod Stepan » úte 04 zář 21:14

Já si to teď nedávno hasil z Prahy na Brno, v protisměru kolona, možná 4-5km. Ve zúžení stály jenom kamiony. Před Prahou samozřejmě kamioňák ICOM TRANSPORT vyjetý do levého pruhu. Na konci do kolony akorát přijížděla sanitka na majácích. Kdybych Kratochvíla neznal, tak to snad někam hlásim...
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi + 1/2 2.5T -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod driver » pát 07 zář 10:03

Arkis píše:Nejvíc mě však dožralo, že když už projela tak 3-4 auta a ulička už zůstala otevřená, tak nějací idioti se začali točit a uličkou odjížděli v protisměru z dálnice pryč. To je fakt na přeshubu.

V TV bylo nedávno dny, jak na D11 mnoho vozidel couvalo z kolony nebo se otáčeli a jeli odstavným zpět (protisměrně) a budou to exemplárně řešit.
Vyzývali svědky ať to nahlásí.
Nějaký kamčák dal k dispozici svůj on board záznam kde byly RZ
Jsou tam i statické dálniční záběry z kamery
Údajně jich mají ale snad 25 identifikovaných jen asi tři ještě ne.
Dneska proběhla zpráva, že několik prvních snad osm už jich předvolávají do správního.
Nejvíc mě dojalo, jak někteří kreténi jsou schopní při couvání předjíždět couvající :))
Mluvčí: každý řidič může odejít s jiným trestem. „Záleží, jaké budou závěry policie, jak každého vyhodnotí. Pokud se bude řešit pouze to, že ten člověk couval na dálnici, tak mu hrozí pokuta od pěti do deseti tisíc korun, zákaz řízení od šesti do dvanácti měsíců a přičtení sedmi bodů
Video viz zdroj:

Zdroj: https://hradec.idnes.cz/couvani-otaceni ... zpravy_tuu
Zákon č.361 o silničním provozu, §30: Znamení o změně směru jízdy MUSÍ řidič dávat VČAS PŘED ZAPOČETÍM jízdního úkonu.
driver
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Videa s auty a o autech