Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

takze o tom brzdiacom scenicu(ci co to bolo) v lavom si vedel skor ako sa dodavka uhla do praveho? :)

inak dnesna pani vo focuse...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Onboard videa

Příspěvek od Bond007 »

oxik píše:Já teda nechci v nijak rejpat, ale nějak takhle za dodávkou vznikla ta nehoda po vybrzdění ne? Třeba se mu nelíbila tvoje definice bezpečné vzdálenosti :D
ja spis obdivuju tu trpelivost... ja to hned beru zprava, protoze tihle stejne nikdy neuhnou...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Ale to jednáš protizákonně a s tím se nemohu ztotožnit.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Onboard videa

Příspěvek od Bond007 »

M.Z. píše:Ale to jednáš protizákonně a s tím se nemohu ztotožnit.
toť otázka :) mám na to spoustu argumentů :) a je to jen zákon akce a reakce
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Tak potom je všechno v nejlepším pořádku :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

abgx1 píše:takze o tom brzdiacom scenicu(ci co to bolo) v lavom si vedel skor ako sa dodavka uhla do praveho? :)
O brzdícím autě nikoliv, nicméně o autě ano. Viděl jsem ho již dlouho před tím. V okamžiku, kdy jsem viděl, že je na brzdách, měl jsem čas se i vysrat a ne bezpěčně dobrzdit, kdyby se něco dělo.
Ty totiž navlékáš mou situaci na situaci, která skončila nepěkně. Ale to nejsou stejné situace a nelze je srovávat ;-) I na videu je vidět, že krom toho nesmyslně brzdícího auta, tam nikdo nikoho neomezoval...a ty už fantazíruješ zabíjačku #-o
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od oxik »

Já bych se takhle na dodávku přes kterou úplně nevidím "nelepil", ale samozřejmě nemám tolik zkušeností jako ty ani adaptivní tempomat, který by to ubrzdil. To už mi přijde lepší je rovnou brát zprava a zbytečně kvůli nim nezpomalovat - vím, tam.se taky může posrat hodně věcí.

Jinak obecně tihle "řidiči" si zijou ve svý bubline a když uděláš něco, co by oni nikdy neudělali, hned se vztekaji. Viz třeba dědek, co jede 70 mimo obec, ale i v obci..takže ho mimo obec při první možnosti predjedes (třeba na plný) a dědek hned troubí, bliká a gestikuluje..já povazuju jeho 70kmh ve vesnici za nebezpečný, on nechápe moje předjíždění..s tím rozdílem, že já na něj nijak nereaguji, jen se od něj chci co nejdříve vzdalit
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

já mu ale vůbec nic neudělal...nakouknul jsem doprava, že bych ho případně vzal...on udělal totéž a naznačil, že tam vjede...a vjel. Tak jsem ho normálně předjel vlevo a když jsem viděl, že ten Citrón jde nesmyslně hodně pod 100kmh, tak jsem ho vzal pravým pruhem. Přitom jsem ale dodávku nijak neomezil/neohrozil. On toho Citróna vzal také zprava, takže fakt nevím, co mu jebalo?!
Zastavit nechtěl...třeba bych to z něj vymlátil :D
BTW: já jsem věděl, že daleko před tou dodávkou jede auto a že jinak tam nic není...oko vidí, oko není <> ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od martinecko »

mozno ho len osvetlovali adapt svetla tak sa chcel mstit. Aj ked zrovna ta generacia ducato/boxer/jumper tiez neprijemne oslnuje.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

adaptivní světla musíš mít ON, což já na dálnici nikdy nemám... A dálkovejma jsem na něj neblikal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět