Stránka 1206 z 1206

Re: Onboard videa

Napsal: čtv 04 čer 05:09
od Truck Daškam
No me zitra ceka bratislava tam a zpet a jako bonus jedu O2 pac Audi je 2 mesice v servisu a ceka na dil. To bude masaker, uz se tesim na profiky
Tak nejezdi D1 nebo D0 o víkendu - nikde žádnej kamion a spolehlivě tu dálnici ucpou sami OA. Protože "furt uprostřed" nebo furt vlevo

Bezva to bylo za covidu - nepotřební a ti co jezdit fakt nemusí s OA zůstavali doma, a to kdyby jezdilo kamionů i jednou tolik, jelo by se naprosto v pohodě a plynule

Re: Onboard videa

Napsal: čtv 04 čer 06:01
od řidičBOB
Truck Daškam píše: čtv 04 čer 05:05
Ne, opravdu se to neděje často a už vůbec to není folklor. Dovolím si tvrdit, že ty dálnice jezdím častěji, než ty ;-)
Ono se taky často nestává, že s OA jedeš 10km dvě hodiny ;-) Což na té D5/D0 nebývá pro kamiony vzácný úkaz
Co to má spolu společného? 🤣🤣🤣

Re: Onboard videa

Napsal: čtv 04 čer 07:20
od Truck Daškam
Co to má spolu společného? 🤣🤣🤣
Protože se o tom celou dobu bavíme

Re: Onboard videa

Napsal: čtv 04 čer 07:51
od řidičBOB
Uff 🫣

Re: Onboard videa

Napsal: ned 07 čer 20:08
od řidičBOB